ЗАВТРА.UA - Можливості для стипендіатів Завтра.UA
ГоловнаПро програмуOpportunities

Можливості для стипендіатів Завтра.UA

Програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука надає можливості стипендіатам для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, обміну досвідом та створення власних проектів й ініціатив.

Участь у Молодіжному форумі «Завтра.UA»

Під час заходу стипендіати відвідують командотворчі та проектні тренінги, розробляють соціальні та бізнес проекти й презентують їх журі. Також студенти мають можливість долучитись до майстер-класів, послухати виступи видатних особистостей та поспілкуватись з ними.

За період існування стипендіальної програми гостями форуму були: Кофі Аннан, Святослав Вакарчук, Джиммі Вейлз, Александр Квасньєвський, Віталій Кличко, Пауло Коельо, Юлія Мостова, Андерс Фог Расмуссен та інші.

Участь у публічних лекціях

Стипендіати регулярно відвідують лекції всесвітньо відомих політиків, мислителів та громадських діячів, які приїжджають в Україну на запрошення Фонду Віктора Пінчука. Студенти обговорюють з глобальними лідерами виклики, що стоять перед Україною та світом.

За минулі роки з лекціями виступили: Джиммі Вейлз, доктор Мічіо Каку, Девід Камерон, Джон Керрі, Вільям Джефферсон Клінтон, Шимон Перес, доктор Кондоліза Райс, доктор Хав’єр Солана, доктор Мухаммед Юнус та інші.

Участь у Форумі молодих лідерів в рамках Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

На Форумі молодих лідерів YES молодь ділиться ідеями, вивчає міжнародний та український професійний досвід і шукає відповіді на актуальні виклики сучасності. Близько 300 стипендіатів взяли участь у заході.

Форум – це дискусійний майданчик з провідними світовими та українськими політиками, бізнесменами та експертами, спікерами якого вже стали Тоні Блер, Річард Бренсон, Валдіс Домбровскіс, Роберт Гейтс, Елтон Джон, Девід Камерон, Джон Керрі, Віталій Кличко, Бернар-Анрі Леві, Девід Петреус, Петро Порошенко, Кондоліза Райс, Кевін Спейсі, Ілдем Такан, Мухаммед Юнус, Фарід Закаріа та інші.

Участь в молодіжних таборах

Стипендіати беруть участь у тематичних молодіжних таборах програми. Вже більше 700 студентів відвідали YOU Camp та Climate Change Camp.

Участь у тренінгах та майстер-класах

Фахівці з різних галузей та стипендіати «Завтра.UA» попередніх років проводять майстер-класи та тренінги для студентів, щоб допомогти їхньому майбутньому професійному розвитку. Вже понад 10 000 студентів отримали нові знання та навички на наших тематичних заходах.

Волонтерство

Стипендіати беруть участь у реалізації проектів Фонду Віктора Пінчука, YES, PinchukArtCentre та Фонду «АНТИСНІД». Щороку понад 50 стипендіатів отримують практичний досвід, що допомагає їм набути навички поведінки в робочих умовах

Розбудова мережі зв’язків

Стипендіати знайомляться з однодумцями з усіх регіонів України та стають членами спільноти «Завтра.UA», що налічує вже більше 2500 молодих людей. Вони постійно підтримують один одного, запрошують на події, заходи, спільно розробляють проекти.

Підтримка стипендіатів

  • Фінансова: спеціальна стипендія та підтримка найцікавіших індивідуальних та колективних проектів й ініціатив.
  • Партнерська: підбір та налагодження зв’язків з потенційними партнерами проектів й ініціатив.
  • Експертна: отримання необхідних експертних консультацій.
  • Інформаційна: сприяння висвітленню досягнень стипендіатів.

Участь у партнерських проектах, фестивалях, конференціях та конкурсах

Участь у проектах компаній-партнерів: PinchukArtCentrе, EastOne, Interpipe, Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», Coca-Cola та інші.

Ми в соціальних мережах:

© 2013 Стипендіальна програма «Завтра.ua»
Україна. Київ. вул. Шовковична, 42-44
тел.: (+380 44) 490 48 39 Контактна інформація

Створення та підтримка сайту: Креативна агенція «Арт Депо»