ГоловнаКонкурсРезультати 2 туруРозподіл по групах 3-го туру

Розподіл по групах 3-го туру конкурсу 2017/18

Шановні учасники 3-го туру Конкурсу-2017/18 Стипендіальної програми "Завтра.UA"!

Нижче розміщені групи певного дня проведення 3-го туру. Оберіть в браузері пошук (Ctrl+F), наберіть своє Прізвище і шукайте себе. Коли Ви себе знайшли в переліку, то над переліком зазначена дата, час та група, в яку ви маєте приїхать та будете працювати. Успіхів!

26.03.2018 | Понеділок
1 зміна (10.00 - 13.00)
  1. Бут Крістіна Олександрівна
  2. Давигора Лілія Олегівна
  3. Ендрес Віталій Сергійович
  4. Коваленко Владислав Андрійович
  5. Мостовенко Наталія Вікторівна
  6. Плохушко Віталій Вікторович
  7. Сирота Катерина Олександрівна
  8. Соколовський Дмитро Миколайович
  9. Таранов Микола Андрійович
  10. Тищенко Оксана Сергіївна
  11. Точиліна Ірина Олександрівна
  12. Шпиленко Олег Федорович
2 зміна (15.00 - 18.00)
  1. Вапірова Анастасія Сергіївна
  2. Загріва Вероніка Вячеславівна
  3. Зінов'єв Владислав Сергійович
  4. Ісачук Настасія Вікторівна
  5. Кащєнко Матвій Ігорович
  6. Кечеджиєв Вячеслав Віталійович
  7. Козачок Оксана Юріївна
  8. Кременчуцький Валерій Юрійович
  9. Кузнецов Денис Романович
  10. Льовкіна Аліна Вячеславівна
  11. Михайленко Надія Олегівна
  12. Павличенко Віктор Дмитрович
  13. Пенькова Світлана Олександрівна
  14. Передєла Микита Сергійович
  15. Потриваєва Олександра Ігорівна
  16. Проценко Марія Володимирівна
  17. Савицька Вікторія Петрівна
  18. Сидоренко Анна Сергіївна
  19. Соболь Оксана Вікторівна
27.03.2018 | Вівторок
1 зміна (10.00 - 13.00)
  1. Берексазі Діана Жолтівна
  2. Гринишин Діана Романівна
  3. Грицишин Людмила Мирославівна
  4. Дівнич Богдан Ігорович
  5. Касянчук Лілія Володимирівна
  6. Кисилиця Наталія Дмитрівна
  7. Косовська Віта Олександрівна
  8. Кошарський Денис Віталійович
  9. Кукурудз Роман Михайлович
  10. Кулініч Ірина Миколаївна
  11. Лях Василь Іванович
  12. Потятинник Богдана Богданівна
  13. Проць Ірина Ігорівна
  14. Рябоконь Марія Олександрівна
  15. Сендецька Тетяна Михайлівна
  16. Сіткар Андрій Дмитрович
  17. Шелемей Тетяна Володимирівна
  18. Шемерлюк Юлія Володимирівна
2 зміна (15.00 - 18.00)
  1. Болібрух Лідія Іванівна
  2. Вітковський Тарас Юрійович
  3. Герега Ярина Тарасівна
  4. Качуровська Вікторія Вікторівна
  5. Латишевська Катерина Володимирівна
  6. Лозова Ірина Олександрівна
  7. Мірзоєва Діана Рустамівна
  8. Пеньковий Олег Володимирович
  9. Підлужна Марта Юріївна
  10. Порошенко Сергій Сергійович
  11. Приходько Тетяна Олександрівна
  12. Пустова Наталія Олександрівна
  13. Тиліпська Роксолана Богданівна
  14. Тупичак Микола Анатолійович
  15. Фокаф Ольга Миколаївна
  16. Халанія Оксана Миронівна
  17. Шимборська Яна Андріївна
  18. Ярега Ганна Зіновіївна
28.03.2018 | Середа
1 зміна (10.00 - 13.00)
  1. Аравіцька Джаміля Нуреддінівна
  2. Біловол Катерина Олегівна
  3. Гліва Ольга Сергіївна
  4. Кекконен Єлизавета Юріївна
  5. Костинюк Олена Володимирівна
  6. Кучерів Олеся Ільківна
  7. Лисовець Наталія Анатоліївна
  8. Лобода Дмитро Олександрович
  9. Лях Олеся Іванівна
  10. Марчук (Байдюк) Анна Павлівна
  11. Павлюк Ольга Василівна
  12. Пілецький Павло Євгенійович
  13. Проценко Владислав Олегович
  14. Руденко Олексій Олександрович
  15. Ружанська (Копцюх) Христина Русланівна
  16. Скородень Ярослав Олександрович
  17. Цимбалюк Катерина Павлівна
  18. Яценко Валерія Олександрівна
2 зміна (15.00 - 18.00)
  1. Артюх Ольга Андріївна
  2. Борсук Олеся Михайлівна
  3. Бочкарьова Тетяна Олександрівна
  4. Гречуха Євгеній Олегович
  5. Деренчук Юлія Ігорівна
  6. Завалій Катерина Вадимівна
  7. Зварич Роман Андрійович
  8. Корзенюк Юлія Олексіївна
  9. Корнійко Єлизавета Юріївна
  10. Леончук Юлія Миколаївна
  11. Ніколаєнко Інна Володимирівна
  12. Сасін Владислав Олександрович
  13. Семенюк Наталія Олександрівна
  14. Стрижко Гліб Євгенович
  15. Фролов Сергій Володимирович
  16. Шеремета Ірина Олегівна
  17. Шолох Анастасія Олексіївна
  18. Яворський Олександр Юрійович
29.03.2018 | Четверг
1 зміна (10.00 - 13.00)
  1. Гарбузова Єлізавета Антонівна
  2. Кабашнюк Зоряна Олександрівна
  3. Ковтун Світлана Валеріївна
  4. Крилевець Юлія Василівна
  5. Курята Летиція Іванівна
  6. Лимборська Юлія Миколаївна
  7. Лісних Юлія Анатоліївна
  8. Мазур Алла Володимирівна
  9. Орел Ольга Володимирівна
  10. Панченко Ірина Григорівна
  11. Поліщук Наталія Юріївна
  12. Поляніцька Анастасія Володимирівна
  13. Рудик Єлизавета Юріївна
  14. Сусло Євгенія Олександрівна
  15. Тарасенко Юліан Олександрович
  16. Туртуріка Віктор Ігорович
  17. Чейн Богдана Яківна
  18. Чуприна Валентина Олександрівна
2 зміна (15.00 - 18.00)
  1. Багдасарьян Катерина Альбертівна
  2. Брик Юлія Олександрівна
  3. Глущенко Наталія Олександрівна
  4. Загорулько Анна Ігорівна
  5. Колбасін Павло Олександрович
  6. Лінник Анна Віталіївна
  7. Лук'яненко Олександра Максимівна
  8. Піценко Ірина Віталіївна
  9. Познякова Ганна Леонідівна
  10. Резніченко Юлія Олегівна
  11. Сенін Богдан Олегович
  12. Сітковська Валерія Ігорівна
  13. Фролова Вікторія Сергіївна
  14. Фурман Микита Васильович
  15. Чвикова Вікторія Володимирівна
  16. Шенгелая Давид Бадрієвич
  17. Шинкарук Владислав Іванович
  18. Шманатов Микита Сергійович
30.03.2018 | П'ятниця
1 зміна (10.00 - 13.00)
  1. Андрєєв Олексій Володимирович
  2. Богачук Галина Володимирівна
  3. Бордюг Іван Олександрович
  4. Вонсович Юлія Юріївна
  5. Головецька Романія Василівна
  6. Каменчук Юлія Олександрівна
  7. Ковальчук Оксана Романівна
  8. Копитко Наталія Олександрівна
  9. Лудан Дар'я Віталіївна
  10. Макарова Любов Олександрівна
  11. Мельник Юрій Сергійович
  12. Павлов Володимир Сергійович
  13. Пирогов Владислав Сергійович
  14. Писаренко Ксенія Михайлівна
  15. Прокопчук Яна Петрівна
  16. Садловська Ольга Сергіївна
  17. Сидорук Олег Олександрович
  18. Ткачук Дмитро Геннадійович
  19. Щипанська Марія Анатоліївна
2 зміна (15.00 - 18.00)
  1. Акастьолова Катерина Миколаївна
  2. Альберт Анна Костянтинівна
  3. Бєлова Дар'я Олегівна
  4. Великий Василь Юрійович
  5. Галицька Ольга Вікторівна
  6. Коваленко Жанна Анатоліївна
  7. Корнієнко Дмитро Ігорович
  8. Куриленко Роман Олегович
  9. Лозоцька Катерина Сергіївна
  10. Луговська Анна Едуардівна
  11. Мостова Єлизавета Андріївна
  12. Ноздратенко Дмитро Олегович
  13. Попова Ольга Ярославівна
  14. Приходько Павло Володимирович
  15. Рибальченко Євгеній Миколайович
  16. Ступак Іван Андрійович
  17. Шакун Анастасія Сергіївна
  18. Ярош Юлій Ігорович
02.04.2018 | Понеділок
1 зміна (10.00 - 13.00)
  1. Андрійчук Богдан Ігорович
  2. Артюх Ольга Миколаївна
  3. Будурович Михайло Григорович
  4. Дика Інна Григорівна
  5. Кузьмич Анна Андріївна
  6. Максименко Афанасій Олександрович
  7. Максимчук Анастасія Олександрівна
  8. Пелипась Дмитро Сергійович
  9. Поліщук Ольга Олександрівна
  10. Серветник Наталія Юріївна
  11. Скоропадик Юліан Олександрович
  12. Терещенко Валерія Олександрівна
  13. Харенко Вікторія Олегівна
  14. Шевченко Антон Ігорович
  15. Шевчук Роман Юрійович
  16. Шибалова Діана Іванівна
  17. Шрамковська Анастасія Геннадіївна
  18. Шуляк Назарій Олександрович
2 зміна (15.00 - 18.00)
  1. Бондаренко Анастасія Дмитрівна
  2. Бурлаєнко Олександр Вячеславович
  3. Головко Алла Сергіївна
  4. Гончаренко Антон Сергійович
  5. Желавський Олексій Сергійович
  6. Звєрєв Станіслав Ігорович
  7. Карібян Ігор Маратович
  8. Касьянов Ігор Олександрович
  9. Клочанюк Олег Романович
  10. Ковальова Тетяна Михайлівна
  11. Король Максим Володимирович
  12. Кулієвич Максим Ярославович
  13. Лежибокова Яна Володимирівна
  14. Марфунін Микита Олексійович
  15. Невзоров Іван Васильович
  16. Палій Альона Вікторівна
  17. Стаднік Вероніка Юріївна
  18. Топчий Анна Сергіївна
03.04.2018 | Вівторок
1 зміна (10.00 - 13.00)
  1. Бугаєнко Олександра Віталіївна
  2. Бушуєв Кирило Максимович
  3. Ворона Олександра Сергіївна
  4. Іванюк Аліна Вікторівна
  5. Каплун Анастасія Вадимівна
  6. Кириченко Анастасія Олександрівна
  7. Коновалов Андрій Володимирович
  8. Кучинська Олександра Володимирівна
  9. Мироненко Олена Сергіївна
  10. Несвятипаска Тарас Вадимович
  11. Осадчук Вероніка Василівна
  12. Попович Юлія Андріївна
  13. Романюк Катерина Андріївна
  14. Росохата Дар'я Іванівна
  15. Садолінська Ірина Сергіївна
  16. Світлична Ольга Олександрівна
  17. Селуянова Тетяна Андріївна
  18. Шелудько Дмитро Олегович
2 зміна (15.00 - 18.00)
  1. Аксьонов Олександр Сергійович
  2. Волок Валерій Павлович
  3. Добровольський Артем Олександрович
  4. Дубровська Ганна Володимирівна
  5. Дубровський Іван Дмитрович
  6. Квітка Дмитро Сергійович
  7. Клименко Дарія Тарасівна
  8. Коваленко Марія Миколаївна
  9. Коновалова Анастасія Сергіївна
  10. Косенко Роман Сергійович
  11. Кузьменко Марина Дмитрівна
  12. Лучіна Вікторія Анатоліївна
  13. Макаренко Марія Андріївна
  14. Нефьодова Марина Олександрівна
  15. Свистун Олена Юріївна
  16. Селезньова Ірина Віталіївна
  17. Степура Оксана Юріївна
  18. Сухова Юлія Олександрівна
04.04.2018 | Середа
1 зміна (10.00 - 13.00)
  1. Бичкова Дар'я Максимівна
  2. В'юницький Олег Геннадійович
  3. Гончаренко Марія Олександрівна
  4. Гріга Владислав Сергійович
  5. Дерев'янко Олександр Станіславович
  6. Жидков Сергій Олегович
  7. Кречко Ярослава Валерїівна
  8. Кривицька Маргарита Ігорівна
  9. Крумкачьова Тетяна Сергіївна
  10. Медведєва Юлія Вікторівна
  11. Москаєва Олена Гергіївна
  12. Павленко Анна Володимирівна
  13. Павлова Наталя Ігорівна
  14. Скорий Дмитро Олександрович
  15. Таран Анастасія Олександрівна
  16. Терзян Рубен Грантович
  17. Чеховська Анастасія Вікторівна
  18. Шевелєва Юлія Олександрівна
2 зміна (15.00 - 18.00)
  1. Баліцький Віктор Віталійович
  2. Балтьонкова Ольга Сергіївна
  3. Бородіна Ольга Олегівна
  4. Герасимов Данило Олександрович
  5. Кандибка Ірина Віталіївна
  6. Маяковська Анастасія Володимирівна
  7. Мінко Аліса Віталіївна
  8. Нестеренко Максим Дмитрович
  9. Полієнко Владислав Русланович
  10. Прима Іван Васильович
  11. Ремезовський Іван Миколайович
  12. Сазонова Таїсія Михайлівна
  13. Сергієнко Дмитро Юрійович
  14. Силенок Катерина Петрівна
  15. Стецька Вікторія Олександрівна
  16. Троць Анна Володимирівна
  17. Турчина Юлія Ігорівна
  18. Шевчук Діана Павлівна
05.04.2018 | Четверг
1 зміна (10.00 - 13.00)
  1. Дегтярь Єлизавета Радіонівна
  2. Кожевніков Віктор Олександрович
  3. Мацала Максим Станіславович
  4. Огородня Дар'я Віталіївна
  5. Оскирко Олександра Станіславівна
  6. Откидач Олексій Сергійович
  7. Тихонюк Олена Іванівна
  8. Ткачишина Ксенія Сергіївна
  9. Тунчик Юлія Олександрівна
  10. Фарина Христина Ярославівна
  11. Шепілов Дмитро Романович
  12. Юденко Аліна Віталіївна
2 зміна (15.00 - 18.00)
  1. Білобров Владислав Юрійович
  2. Гончаренко Яна Ігорівна
  3. Дуридівка Олег Вікторович
  4. Єровенко Анна Миколаївна
  5. Жабинська Олена Олексіївна
  6. Лук'яненко Наталія Сергіївна
  7. Мірошниченко Богдан Олександрович
  8. Моргачов Роман Олегович
  9. Передерій Олександр Володимирович
  10. Пінчук Софія Миколаївна
  11. Степура Катерина Олександрівна
  12. Харченко Євген Немає
Ми в соціальних мережах:

© 2013 Стипендіальна програма «Завтра.ua»
Україна. Київ. вул. Шовковична, 42-44
тел.: (+380 44) 490 48 39 Контактна інформація

Створення та підтримка сайту: Креативна агенція «Арт Депо»