ГоловнаНовиниДніпро | Виступ виконавчого директора Фонду «АНТИСНІД» Ольги Руднєвої

Дніпро | Виступ виконавчого директора Фонду «АНТИСНІД» Ольги Руднєвої

Дата: 04.10.2017 12:17:26

У середу, 11 жовтня 2017 року, в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» виконавчий директор Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» Ольга Руднєва зустрінеться зі студентами та розповість про те, як «Навчитися тому, чому не вчать в університеті». Ольга розкаже про можливості для молоді, що існують поза стін університетів, про джерела натхнення та роль нетворкінга.

Розклад зустрічей у Дніпрі:

  • 11:00 - Національний гірничий університет, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19, корпус 10, аудиторія 409;
  • 14:00 - Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, Дніпро, проспект Гагаріна 72, аудиторія 313.

Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.

Ольга Руднєва очолює Фонд Олени Пінчук АНТИСНІД з 2004 року. За ці роки Фонд став лідером з соціальної реклами, підтримуючи вже понад 10 років мультиформатну кампанію «Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас». Ольга керувала командою, яка організувала та провела декілька благодійних концертів за участі Сера Елтона Джона та гурту Queen.

Фонду належать всі рекорди зі збору коштів на благодійних аукціонах, на останньому з яких було зібрано понад 3 мільйони доларів. Фонд також є власником благодійного бренду Fashion AID, на базі якого було відкрито перший в Україні благодійний інтернет-магазин.

У 2014 році Ольга розробила й очолила проект Олени та Віктора Пінчук «Медсанбат», в рамках якого за стандартом НАТО пройшли перепідготовку тисячі лікарів, які були мобілізовані в зону проведення АТО в 2014-2015 роках.

Ми в соціальних мережах:

© 2013 Стипендіальна програма «Завтра.ua»
Україна. Київ. вул. Шовковична, 42-44
тел.: (+380 44) 490 48 39 Контактна інформація

Створення та підтримка сайту: Креативна агенція «Арт Депо»