ГоловнаНовиниКиїв | Виступ «Наука і бізнес: антагонізм чи синергія. Як знайти точки дотику» Олександра Скорохода

Київ | Виступ «Наука і бізнес: антагонізм чи синергія. Як знайти точки дотику» Олександра Скорохода

Дата: 23.10.2017 10:17:15

У п’ятницю, 27 жовтня 2017 року, о 10:30 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Олександр Скороход, кандидат біологічних наук та Голова ради молодих вчених НАН України, поділиться власним досвідом взаємодії із бізнес-середовищем, організації міжнародних наукових конференцій та проведення івентів, спрямованих на посилення взаємодії вчених та представників бізнесу.

Під час виступу ви дізнаєтесь:

  • чи потрібно науковцям, в тому числі з фундаментальної науки, взаємодіяти з бізнесом і навіщо?
  • що робити, якщо ви маєте розробку чи ідею?
  • як шукати партнерів у бізнес-середовищі?

Захід відбудеться в Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, аудиторія 212 (зала вченої ради) (Київ, вул. Академіка Богомольця, 4).

Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд. 

Олександр Скороход – кандидат біологічних наук, Голова ради молодих вчених НАН України, Президент ГО «Unia Scientifica», організатор Форумів «Наука.Бізнес.Інновації» (2015, 2017р.р.) та 1-st German-Ukrainian Summerschool for Lifescience.

Ми в соціальних мережах:

© 2013 Стипендіальна програма «Завтра.ua»
Україна. Київ. вул. Шовковична, 42-44
тел.: (+380 44) 490 48 39 Контактна інформація

Створення та підтримка сайту: Креативна агенція «Арт Депо»