ГоловнаНовиниОдеса | Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA»

Одеса | Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA»

Дата: 23.10.2017 11:30:21

У четвер, 2 листопада 2017 року, о 15:00 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Вікторія Сухарєва, член правління Національної молодіжної ради України, стипендіатка «Завтра.UA» та Станіслав Драганов, президент Асоціації ОСББ «Розвитку самоврядування», керівник проектно-юридичного відділу ПП «Об'єднання "Самопоміч" – Одеса» та стипендіат «Завтра.UA», зустрінуться зі студентами та розкажуть про умови та мотиви участі у програмі.

Захід відбудеться в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова, читальный зал № 1 (Одеса, Французский бульвар, 24/26).

Вікторія Сухарєва – майбутній лікар і психолог, переможець наукових конкурсів та олімпіад. За особливі успіхи в навчанні 6 разів нагороджена стипендією Президента України, «Кращій студент науковець Сумщини 2015», член правління Національної молодіжної ради України, стипендіатка «Завтра.UA».

Драганов Станіслав – випускник ОНУ ім. І.І.Мечникова за спеціальністю правознавство, аспірант цивільно-правової кафедри, президент Асоціації ОСББ «Розвитку самоврядування», керівник проектно-юридичного відділу ПП «Об'єднання "Самопоміч" – Одеса», експерт з питань розвитку ОСББ та енергоефективності, стипендіат «Завтра.UA».

Ми в соціальних мережах:

© 2013 Стипендіальна програма «Завтра.ua»
Україна. Київ. вул. Шовковична, 42-44
тел.: (+380 44) 490 48 39 Контактна інформація

Створення та підтримка сайту: Креативна агенція «Арт Депо»