ЗАВТРА.UA - Харків | Виступ «Аналіз публічної інформації про юридичну особу як елемент роботи юриста міжнародної юридичної фірм»
ГоловнаНовиниХарків | Виступ «Аналіз публічної інформації про юридичну особу як елемент роботи юриста міжнародної юридичної фірм»

Харків | Виступ «Аналіз публічної інформації про юридичну особу як елемент роботи юриста міжнародної юридичної фірм»

Дата: 25.10.2017 16:15:44

У понеділок, 30 жовтня 2017 року, о 14:30 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Артем Грицак, юрист міжнародної юридичної фірми «DLA Piper» та стипендіат «Завтра.UA», зустрінеться зі студентами та розповість, як отримати максимум інформації про юридичну особу – потенційний об’єкт для інвестицій – на підставі аналізу даних з публічних джерел.

Захід відбудеться в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, зала №11, головний корпус (Харків, вул. Пушкінська, 77)

Під час лекції ви дізнаєтесь, яким чином отримати інформацію про:

  • корпоративну структуру юридичної особи (включаючи інформацію про її афілійованих осіб та кінцевих бенефіціарних власників);
  • речові права особи на нерухоме майно та обтяження рухомого майна;
  • права особи на торгові марки, патенти та інші об’єкти інтелектуальної власності;
  • податковий статус особи, включаючи наявність податкового боргу;
  • наявні у особи ліцензії, дозволи та інші документи дозвільного характеру;
  • судові справи в яких особа приймала, приймає або прийматиме участь найближчим часом;
  • порушення особою вимог законодавства.

Артем також відповість на будь-які запитання стосовно вступу та навчання в американському університеті, а також щодо працевлаштування та роботи в міжнародних компаніях. 

Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.

Артем Грицак - випускник Пітсбургського Університету та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Юрист міжнародної юридичної фірми DLA Piper та стипендіат «Завтра.UA». Займається питаннями корпоративного, антимонопольного права та M&A. Перед тим як приєднатися до «DLA Piper», проходив стажування в міжнародній юридичній фірмі «Noerr», в Антимонопольному Комітеті України та працював юристом в Американській металургійній компанії «Alcoa» (Aluminum Company of America; Пітсбург, США). 

Ми в соціальних мережах:

© 2013 Стипендіальна програма «Завтра.ua»
Україна. Київ. вул. Шовковична, 42-44
тел.: (+380 44) 490 48 39 Контактна інформація

Створення та підтримка сайту: Креативна агенція «Арт Депо»