ГоловнаНовиниЧернівці | Виступ «Лідер для команди чи команда для лідера?»

Чернівці | Виступ «Лідер для команди чи команда для лідера?»

Дата: 25.10.2017 18:09:41

У вівторок, 31 жовтня 2017 року, о 14:00 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Марія Черняєва, тренер та модератор, стипендіат програми «Завтра.UA», зустрінеться зі студентами та розкаже про роль лідера та команди.

Захід відбудеться в Науковій бібліотеці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Чернівці, вул. Лесі Українки, 23).

Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.

Марія Черняєва - тренер, модератор, громадський активіст, фахівець з асесменту. У 2010-2012 рр. - заступник голови первинної профспілкової організації ЗНУ (ППО ЗНУ) по роботі зі студентами. Наразі член профспілкового комітету ППО ЗНУ, президії комітету Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти та науки України, Запорізької обласної ради профспілок.

Ми в соціальних мережах:

© 2013 Стипендіальна програма «Завтра.ua»
Україна. Київ. вул. Шовковична, 42-44
тел.: (+380 44) 490 48 39 Контактна інформація

Створення та підтримка сайту: Креативна агенція «Арт Депо»