ГоловнаНовиниВиступ «Магія наукової творчості або як відкрити у собі дослідника?» (у Києві)

Виступ «Магія наукової творчості або як відкрити у собі дослідника?» (у Києві)

Дата: 26.10.2017 17:25:33

У середу, 1 листопада 2017 року, о 18:00 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» кандидат політичних наук, науковий директор Школи політичної аналітики та доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Максим Яковлєв зустрінеться зі студентами та розповість про те, що такекреативність, ким являєтьсякреативний клас за Р. Флоридою та що таке стан потоку за М. Чиксентміхаєм. Студенти також дізнаються чому дослідником може стати кожен і як отримувати задоволення від магії наукових відкриттів.

Захід відбудеться в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія», KMArt Space (Київ, вул. Волоська 8/5). 

Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд. 

Максим Яковлєв – кандидат політичних наук, науковий директор Школи політичної аналітики та доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія». Навчався та проходив стажування в Оксфордському університеті, Єнському університеті ім. Ф.Шиллера, Ерфуртському, Ваймарському, Маастрихтському університетах. Коло наукових інтересів охоплює методи та методологію пізнання й дослідження реальності, іноземні мови, а також суспільно-політичні перетворення на пострадянському просторі.

Ми в соціальних мережах:

© 2013 Стипендіальна програма «Завтра.ua»
Україна. Київ. вул. Шовковична, 42-44
тел.: (+380 44) 490 48 39 Контактна інформація

Створення та підтримка сайту: Креативна агенція «Арт Депо»