ГоловнаНовиниВиступ «Стратегія переговорів: як вибрати оптимальну для себе» (у Запоріжжі)

Виступ «Стратегія переговорів: як вибрати оптимальну для себе» (у Запоріжжі)

Дата: 02.11.2017 16:00:51

У вівторок, 14 листопада 2017 року, о 11:55 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Марія Черняєва, тренер та модератор, стипендіат програми «Завтра.UA», зустрінеться зі студентами та розкаже про те, яку стратегію слід обрати під час переговорів для досягнення поставлених цілей.

Захід відбудеться в Запорізькому національному технічному університеті, аудиторія 320, головний корпус (Запоріжжя, вул. Жуковського, 64).

Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.

Марія Черняєва - тренер, модератор, громадський активіст, фахівець з асесменту. У 2010-2012 рр. - заступник голови первинної профспілкової організації ЗНУ (ППО ЗНУ) по роботі зі студентами. Наразі член профспілкового комітету ППО ЗНУ, президії комітету Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти та науки України, Запорізької обласної ради профспілок. 

Ми в соціальних мережах:

© 2013 Стипендіальна програма «Завтра.ua»
Україна. Київ. вул. Шовковична, 42-44
тел.: (+380 44) 490 48 39 Контактна інформація

Створення та підтримка сайту: Креативна агенція «Арт Депо»