Як ми можемо Вам допомогти?

Ключові події та факти

Стипендіальна програма Завтра.UA була створена у 2006 році Фондом Віктора Пінчука, щоб сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.

Перший конкурс

31 січня 2007 року в Авіаційному науково-технічному комплексі ім. Антонова відбулася перша церемонія нагородження програми «Завтра.UA». Переможці конкурсу вийшли на нагородження з «Мрії» – найбільшого літака в світі. Спеціальним гостем події стала перша жінка-космонавт українського походження Хайдемарі Стефанішин-Пайпер (NASA).

З 2007 року стипендіатами програми стали понад 2500 студентів з усієї України.

Основні події Фонду Віктора Пінчука, в яких взяли участь стипендіати

Щорічний молодіжний форум

16 травня 2008 року відбувся перший молодіжний форум «Завтра.UA». Почесний гість Форуму Кофі Аннан, сьомий генеральний секретар ООН (1997-2006), поспілкувався зі стипендіатами та прочитав лекцію «Глобальні виклики сучасності, що стоять перед молоддю в Україні і світі».

З того часу проведено 12 молодіжних форумів «Завтра.UA». Спікерами подій стали Тоні Блер, Святослав Вакарчук, Джиммі Вейлз, Володимир Гройсман, Пауло Коельо, Юлія Мостова, Александр Квасьнєвський, Мустафа Найєм, Андерс Фог Расмуссен та інші.

Також в рамках Форумів стипендіати відвідують командотворчі та проектні тренінги, розробляють соціальні та бізнес проекти й презентують їх журі. Також студенти долучаються до майстер-класів, слухають виступи видатних особистостей та спілкуються з ними.

Участь у YES

З 2012 року стипендіати беруть участь у Форумі молодих лідерів, який проходить паралельно із пленарними сесіями Щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Програма заходу передбачає зустрічі молодих лідерів зі спікерами та гостями конференції, а також обговорення дискусійних панелей, що відбуваються в рамках пленарних сесій.

Спікерами Форумів молодих лідерів були Тоні Блер, Річард Бренсон, Курт Волкер, Валдіс Домбровскіс, Роберт Гейтс, Елтон Джон, Фарід Закаріа, Джон Керрі, Віталій Кличко, Бернар-Анрі Леві, Девід Петреус, Петро Порошенко, Кевін Спейсі, Мухаммед Юнус, Кондоліза Райс та інші.

Публічні лекції

Стипендіати програми «Завтра.UA» регулярно беруть участь у публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури, які організовує Фонд Віктора Пінчука для українських студентів. Вони вже встигли відвідати лекції Рудольфа Джуліані, Мічіо Каку, Девіда Камерона, Білла Клінтона, Шимона Переса, Кондолізи Райс, Домініка Стросс-Кана, Мухаммада Юнуса та інших.

Детальніше про останні події:

Зустрічі з лідерами думок

Стипендіати зустрічаються з видатними політичними діячами задля обміну думками та активного діалогу між світовими лідерами та новим поколінням лідерів, що визначатимуть майбутнє країни.

Детальніше про останні події:

Літні табори

Стипендіати беруть участь у регулярних літніх таборах, які проводить «Завтра.UA» разом з організаціями-парнерами. Заходи надають можливість учасникам для індивідуального та професійного розвитку, а також надихають та допомагають у розробці проектів.

Детальніше про останні події:

Проекти стипендіатів

За підтримки Фонду Віктора Пінчука стипендіати розробили та успішно реалізували понад 160 проектів з метою вирішення актуальних проблем суспільства та молоді.

Університети-партнери

На сьогодні програма «Завтра.UA» встановила партнерство з 94 провідними університетами України.

закрити