Як ми можемо Вам допомогти?

Графік 3-го туру

Ваша робота в групі в рамках 3-го туру конкурсу-2018/19 «Завтра.UA»  відбудеться в м. Києвів один з днів з 8 до 18 квітня 2019 року включно  за адресою:  м. Київ, вул. Васильківська, 36, (метро “Васильківська”), Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, збір в ауд. № 81

8 квітня (понеділок)

1 зміна (10:00 – 13:00)

  • Олексій Володимирович АНДРЄЄВ
  • Тетяна Владиславівна БЕНДЕРСЬКА
  • Дар’я Максимівна БИЧКОВА
  • Роман Андрійович ЗВАРИЧ
  • Юлія Олексіївна КОРЗЕНЮК
  • Олеся Ільківна КУЧЕРІВ
  • Юлія Миколаївна ЛЕОНЧУК
  • Катерина Павлівна МАГАЛЕЦЬКА (ЦИМБАЛЮК)
  • Павло Євгенійович ПІЛЕЦЬКИЙ
  • Олександр Тарасович СОКОЛЕНКО
  • Оксана Олександрівна СТОРОЖЕНКО
  • Антон Сергійович ЧИСНІКОВ

2 зміна (15:00 – 18:00)

  • Владислав Сергійович ГРІГА
  • Олександр Станіславович ДЕРЕВ’ЯНКО
  • Анастасія Вадимівна КАПЛУН
  • Вікторія Вікторівна КАЧУРОВСЬКА
  • Павло Олександрович КОЛБАСІН
  • Дар’я Віталіївна ЛУДАН
  • Олександра Станіславівна ОСКИРКО
  • Олексій Сергійович ОТКИДАЧ
  • Іван Миколайович РЕМЕЗОВСЬКИЙ
  • Дар’я Іванівна РОСОХАТА
  • Ірина Сергіївна САДОЛІНСЬКА
  • Владислав Олександрович САСІН
  • Олег Олександрович СИДОРУК
  • Дмитро Олександрович СКОРИЙ
  • Ірина Миколаївна СТАРЕНЬКА
  • Ксенія Сергіївна ТКАЧИШИНА (ФОМЕНКО)
  • Назарій Олександрович ШУЛЯК
  • Юлій Ігорович ЯРОШ

9 квітня (вівторок)

1 зміна (10:00 – 13:00)

  • Максим Андрйович БАБАК
  • Ярослава Вячеславівна ГАБОРЕЦЬ
  • Наталя Володимирівна ГРОМА
  • Едуард Вікторович ДІДЕНКО
  • Анастасія Валеріївна ЗЛОЄДОВА
  • Аліна Олександрівна КЛЬОНОВА
  • Костянтин Вікторович КРИВСУН
  • Аліна Миколаївна МОСЯЖ
  • Тетяна Олексіївна НОСАНЕНКО
  • Микола Олександрович ОЛЄЙНІКОВ
  • Катерина Валеріївна ПУСТОВА
  • Ксенія Станіславівна СКРЕБКОВА
  • Олександр Валентинович СМИРНОВ
  • Дарина Олександрівна ТРІФОНОВА
  • Євген Анатолійович ТХОР
  • Кирило Олександрович ШАХТАРІН
  • Олена Олександрівна ШЕНДРИК
  • Сергій Сергійович ШУЛЬЖЕНКО

2 зміна (15:00 – 18:00)

  • Олексій Андрійович ДЕМЕННІКОВ
  • Іван Миколайович ІЩУК
  • Євген Олександрович КАТАШИНСЬКИЙ
  • Валентина Дмитрівна КИНДИЛЕВИЧ
  • Ігор Ігорович КОВАЛЕВИЧ
  • Марія Володимирівна ЛИСЯНСЬКА
  • Таісія Михайлівна МАСЛОБОЄВА
  • Анастасія Олегівна ПЕТРЕНКО
  • Юлія Андріївна ПОПОВИЧ
  • Костянтин Олександрович ПРИМАЧЕНКО
  • Надія Сергіївна САВЧЕНКО
  • Сергій Сергійович СЕРАФИМ
  • Владислава Олегівна СІДЬКО
  • Анатолій Романович ТАЛАНОВ
  • Ілона Антонівна ТЕЛЕШКАН
  • Катерина Юріївна ТЕРТИЧНА
  • Олена Олегівна ЧАБАНЕНКО
  • Інна Юхимівна ЧУБИК

10 квітня (середа)

1 зміна (10:00 – 13:00)

  • Анатолій Миколайович АМАРІЙ
  • Марія-Тетяна Олександрівна БОЦЬ
  • Тетяна Петрівна ГАРДА
  • Андрій Миколайович ДИВАК
  • Наталія Олександрівна ЖИЛА
  • Аліна Василівна ЗАЯЧКІВСЬКА
  • Вікторія Вікторівна КЛЮКА
  • Олександра Олегівна КОЛЕСНИК
  • Микола Богданович КОЛІСНИК
  • Юрій Іванович ЛИСКАНИЧ
  • Олена Іванівна СОБІЛЬ
  • Микола Михайлович ХОБЗЕЙ

2 зміна (15:00 – 18:00)

  • Богдан Ігорович АНДРІЙЧУК
  • Андрій Олегович МАЦЮРАК
  • Віктор Анатолійович МІЩАНЧУК
  • Іван Михайлович НЕМЕШ
  • Емілія Сергіївна ПАЛАГОНИЧ
  • Ігор Русланович ПЕТРЕЧКО
  • Ірина Ігорівна ПРОЦЬ
  • Уляна Володимирівна САТУРСЬКА
  • Ельміра Рамізівна САФАРОВА
  • Діана Володимирівна СЕМАНЮК
  • Надія Петрівна СТЕФАНИШИН
  • Степан Михайлович СТЕФУРАК
  • Ярина Євгенівна ТИЛЬЧАК
  • Ольга Ярославівна ФЕДОРИК
  • Діна Олегівна ФІЛІПОВИЧ
  • Роман Сергійович ШИШКА
  • Любов Володимирівна ШОСТАК
  • Ярослав Мирославович ЯВОРСЬКИЙ

11 квітня (четвер)

1 зміна (10:00 – 13:00)

  • Олексій Юрійович ДОВБНЯ
  • Ксенія-Оксана Андріївна ЖУКРОВСЬКА
  • Максим Олегович КМЕТЬ
  • Лілія Тарасівна КОЗАК
  • Юлія Русланівна КОПЕЙ
  • Михайло Володимирович ЛЕМІШКО
  • Анастасія Анатоліївна ЛИСЕВИЧ
  • Ірина Олександрівна ЛОЗОВА
  • Андрій Михайлович МАГАЛЕЦЬКИЙ
  • Надія Юріївна МАРЧУК
  • Андрій Миколайович МЕЛЬНИК
  • Ольга Ігорівна МІЛОСТА
  • Ольга Сергіївна ПЕРМІНОВА
  • Мар’яна Олександрівна РЕДЬКО
  • Софія Юріївна РУДАНЕЦЬКА
  • Марина Сергіївна СОКОЛ
  • Олександра Сергіївна СУХЕНКО
  • Марія Ярославівна ЩАДИЛО

2 зміна (15:00 – 18:00)

  • Діана Олександрівна ГЛАДКА
  • Олександра Олегівна ГРИГОР’ЄВА
  • Катерина Анатоліївна КОЛОТУХА
  • Вікторія Олександрівна КОРОЛЕНКО
  • Михайло Дмитрович КРЕНЦІН
  • Єлизавета Сергіївна ЛАГНО
  • Любов Олександрівна МАКАРОВА
  • Володимир Сергійович ПАВЛОВ
  • Олена Валентинівна ПЛЮШКО
  • Віктор Юрійович ПОЛИНЧУК
  • Юлія Юріївна СЕРГЕЄВА
  • Дмитро Миколайович СОКОЛОВСЬКИЙ
  • Вероніка Вадимівна СТАРОСТЕНКО
  • Людмила Анатоліївна ТЕРЕХОВСЬКА
  • Антон Олегович ТИХОМИРОВ
  • Юлія Ігорівна ТОЛМАЧОВА
  • Тетяна Ігорівна ТРОФІМЧУК
  • Алла Сергіївна ШТОКАЛ

12 квітня (п’ятниця)

1 зміна (10:00 – 13:00)

  • Катерина Олегівна БЕЗВЕРХНЯ
  • Іван Олександрович БОРДЮГ
  • Ярослав Анатолійович ВЕСЕЛЬСЬКИЙ
  • Іван Володимирович ДЕМ’ЯНЧУК
  • Олена Володимирівна ДРОЗД
  • Людмила Павлівна КІРСУН
  • Вікторія Юріївна КНЯЗЄВА
  • Карина Романівна КОВАЛЬЧУК
  • Наталя Михайлівна КОЗАЧОК
  • Наталія Юріївна КОНДРАТЮК
  • Катерина Гочівна КОНСТАНТИНОВА
  • Світлана Олександрівна КОТЕЛЬНІКОВА
  • Максим Ярославович КУЛІЄВИЧ
  • Олександра Олександрівна ЛІТВИНЕНКО
  • Ігор Сергійович МАКАРЧУК
  • Софія Сергіївна НЕДІЛЬСЬКА
  • Дмитро Геннадійович ТКАЧУК
  • Тарас Григорович ШЕВЧЕНКО

2 зміна (15:00 – 18:00)

  • Андрій Валерійович БЕРНАЦЬКИЙ
  • Владислав Олегович БІВЗЮК
  • Яніна Андріївна БОРЗИХ
  • Дарина Сергіївна ГОНТА
  • Інна Григорівна ДИКА
  • Валерія Валеріївна ЗЕЛЕНСЬКА
  • Дмитро Ігорович КАЛІНІЧЕНКО
  • Анастасія Олександрівна КОНЄВА
  • Юлія Василівна КРИЛЕВЕЦЬ
  • Катерина Валеріївна ЛАВРІНЕНКО
  • Владислав Станіславович ЛЕСЮК
  • Руслан Сергійович ЛІСНИХ
  • Ольга Олександрівна ПОЛІЩУК
  • Максим Ігорович СКРИПНИК
  • Олександра Миколаївна СМІЛЯНЕЦЬ
  • Богдан Віталійович ТИМОШЕНКО
  • Марина Анатоліївна ШУЛЬЖЕНКО
  • Олександр Сергійович ЯРМАК

15 квітня (понеділок)

1 зміна (10:00 – 13:00)

  • Вероніка Валеріївна МИРОНОВА
  • Віталій Олегович НАЙДА
  • Роман Русланович НУРМЕТОВ
  • Ірина Валеріївна ПАВЛОВСЬКА
  • Владислав Сергійович ПИРОГОВ
  • Вікторія Олександрівна ПІШОХА
  • Таїсія Михайлівна САЗОНОВА
  • Павло Андрійович СИТНИКОВ
  • Світлана Петрівна СІТНІК
  • Юлія Едуардівна СУРГАНОВА
  • Олена Ігорівна СУХОДОЛЬСЬКА
  • Юлія Олександрівна ТАТАРЕНКО
  • Анастасія Олексіївна ТИХОМИРОВА
  • Анастасія Миколаївна ТУРІЙ
  • Анна Олександрівна ФОКІНА
  • Поліна Валеріївна ФУЙОР
  • Катерина Олександрівна ЧЕБАНЮК
  • Ольга Анатоліївна ШЕПЕЛЬ

2 зміна (15:00 – 18:00)

  • Олександра Вадимівна БІРЮКОВА
  • Маргарита Михайлівна БЛАЖИНСЬКА
  • Анастасія Дмитрівна БОНДАРЕНКО
  • Наталія Василівна ВЕЛЯНИК
  • Валерія Валеріївна ВЄТРОВА
  • Владислава Олександрівна ГАРКУША
  • Вероніка Олегівна ГЛАВАЦЬКА
  • Людмила Мирославівна ГРИЦИШИН
  • Валерія Анатоліївна ДІДИК
  • Юлія Геннадіївна ЖАДАН
  • Альона Геннадіївна ЗАЙЦЕВА
  • Аліна Валентинівна КІЙКО
  • Артур Миколайович КОЛДОМАСОВ
  • Марія Юріївна КОНДРАТЮК
  • Катерина Вікторівна КРУК
  • Віолета Анатоліївна НЕМИКІНА
  • Світлана Олегівна ОМЕЛЯНЧУК
  • Наталія Петрівна СТАДНІК

16 квітня (вівторок)

1 зміна (10:00 – 13:00)

  • Ірина Вікторівна БАРАБАН
  • Інна Вікторівна БЕЗВЕРХА
  • Єгор Михайлович БОЖОК
  • Владислав Олексндрович ГОРЕІН
  • Дмитро Сергійович ДЕМ’ЯНЕНКО
  • Діана Ігорівна ДИВНИЧ
  • Альона Андріївна ДРЕУС
  • Вікторія Сергіївна КУЩОВА
  • Олена Вікторівна МАКОТКІНА
  • Олександр Юрійович ЧОРНИЙ
  • Еліза Ігорівна ШИГАПОВА
  • Марина Валеріївна ЯРЕЦЬ

2 зміна (15:00 – 18:00)

  • Віктор Андрійович БОРОДІН
  • Юлія Олександрівна БРИК
  • Анастасія Олександрівна ЗАБІРКО
  • Катерина Олександрівна ІОТОВА
  • Ганна Павлівна КАЧАН
  • Дмитро Сергійович КВІТКА
  • Анастасія Олегівна КИРИЛЮК
  • Артем Валерійович КОЗЕЛЛО
  • Євгній Костянтинович КОЗИРЄВ
  • Валерія Анатоліївна КОЗІК
  • Надія Вадимівна КОЛОМІЄЦЬ
  • Анастасія Сергіївна КОНОВАЛОВА
  • Олександр Сергійович КОПТЄВ
  • Костянтин Вікторович КОРЯЧКО
  • Роман Сергійович КОСЕНКО
  • Анастасія Олександрівна КУЗЬ
  • Генріх Робертович МАТУХНО
  • Олександра Валентинівна МОНАСТИРНА

17 квітня (середа)

1 зміна (10:00 – 13:00)

  • Софія Андріївна МОСКАЛЕНКО
  • Иванна Михайлівна МУШИН
  • Марина Олександрівна НЕФЬОДОВА
  • Олександр Вікторович ОЛЕВСЬКИЙ
  • Максим Вікторович ОЧЕРЕТНЮК
  • Юлія Сергіївна ПЕТРЕНКО
  • Олена Віталіївна ПІЦЕНКО
  • Артем Володимирович ПОЛІЩУК
  • Євгенія Євгенівна ПРИХОДЬКО
  • Марія Андріївна ПРОКОФЬЄВА
  • Світлана Вікторівна ПУГАЧ
  • Ірина Сергіївна САВЧЕНКО
  • Іван Олександрович САЄНКО
  • Богдан Олегович СЕНІН
  • Катерина Русланівна СОКУРЕНКО
  • Оксана Юріївна СТЕПУРА
  • Олександра Олександрівна ТКАЧ
  • Євгеній Володимирович ФИЛЬ

2 зміна (15:00 – 18:00)

  • Дмитро Володимирович АВЕРІН
  • Катерина Миколаївна АКАСТЬОЛОВА
  • Тамара Германівна БАГДАСАРЯН
  • Богдан Леонідович БАЛЮК
  • Тарас Петрович БАРАНОВСЬКИЙ
  • Крістіна Андріївна БОГДЯЖ
  • Людмила Володимирівна БОЙКО
  • Ілона Арутюнівна ВАРДАНЯН
  • Тарас Васильович ВОЙЦІЦЬКИЙ
  • Марина Юріївна ГЕНЗЕЛЬ
  • Михайло Святославович ГНИЛОСКУРЕНКО
  • Орина Олександрівна ГОРБОВСЬКА
  • Ольга Геннадіївна ГОРОБЕЦЬ
  • Катерина Максимівна ДАВИДКОВА
  • Єлизавета Радіонівна ДЕГТЯРЬ
  • Семен Ігорович ЄЛЬЯШОВ
  • Ольга Віталіївна ЖАРОВА
  • Вікторія Сергіївна ФРОЛОВА

18 квітня (четвет)

1 зміна (10:00 – 13:00)

  • Олексій Русланович ЗОСИМЧУК
  • Віра Богданівна ІВАНЧУК
  • Катерина Андріївна КАВУЗА
  • Олександра Олександрівна КОЛОМІЄЦЬ
  • Дмитро Ігорович КОРНІЄНКО
  • Вікторія Вікторівна КОРЧЕВСЬКА
  • Діана Сергіївна КОРЯВА
  • Олександр Максимович КУЗНЄЦОВ
  • Анна Андріївна КУЗЬМИЧ
  • Анастасія Юріївна КУЧИНА
  • Тетяна Сергіївна ОБОДОВСЬКА
  • Ані Овсепівна ОГАНІСЯН
  • Наталя Ігорівна ПАВЛОВА
  • Олександр Володимирович ПЕРЕДЕРІЙ
  • Дарія Іванівна ПИЛЬО
  • Павло Павлович ПЛОТКО
  • Ольга Ярославівна ПОПОВА
  • Ірина Мирославівна ПУЩИК

2 зміна (15:00 – 18:00)

  • Володимир Юрійович МАРЧЕНКО
  • Ксенія Сергіївна РИБАК
  • Людмила Борисівна РОСІК
  • Марія Олександрівна САВЧИНА
  • Валерій Юрійович СІРЕНКО
  • Олександр Андрійович СКЛЯРОВ
  • Оксана Анатоліївна СОПРУК
  • Сергій Вікторович СТЕПАНЕНКО
  • Богдан Володимирович СТЕПАСЮК
  • Валерія Вадимівна ТИХЕНКО
  • Олексій Андрійович ТКАЧЕНКО
  • Єгор Андрійович ТКАЧИК
  • Владислав Геннадійович ФАРАПОНОВ
  • Олексій Станіславович ЧИЖИК
  • Юлія Степанівна ЧІФЛІКЛІЙ
  • Анастасія Сергіївна ШАКУН
  • Аліна Віталіївна ЮДЕНКО
  • Алла Володимирівна ЯЦКІВ
закрити