Як ми можемо Вам допомогти?

Учасники 2-го туру Конкурсу – 2019/20

  1. Бевза Дмитро Олександрович (Хмельницький унiверситет управлiння та права)
  2. Безкоровайна Анна Олександрівна (Українська медична стоматологічна академія)
  3. Вертола Світлана Андріївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  4. Вол Олена Дмитрівна (Львівський національний університет імені Івана Франка)
  5. Закревська Анна Ігорівна (Національний авіаційний університет)
  6. Закржевський Максим Васильович (Національний університет харчових технологій)
  7. Зохнюк Наталія Миколаївна (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  8. Калінін Андрій Володимирович (Національний авіаційний університет)
  9. Кащій Уляна Любомирівна (Донецький національний медичний університет)
  10. Кваша Діана Сергіївна (Національний авіаційний університет)
  11. Кіндрачук Надія Зіновіївна (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка)
  12. Козаченко Юлія Олександрівна (ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет)
  13. Колос Ірина Андріївна (Вінницький національний технічний університет)
  14. Корицька Анастасія Євгенівна (Чернігівський національний технологічний університет)
  15. Королюк Катерина Анатоліївна (Національний авіаційний університет)
  16. Косович Віталій Віталійович (Львівський національний університет імені Івана Франка)
  17. Косянчук Максим Ігорович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  18. Кота Яна Федорівна (Національний авіаційний університет)
  19. Крамар Віталій Русланович (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  20. Красновський Владислав Михайлович (Івано-Франківський національний медичний університет)
  21. Кулібаба Діана Олегівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  22. Лось Ігор Геннадійович (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)
  23. Лященко Данііл Костянтинович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  24. Макаренко Марія Олексіївна (Черкаський державний технологічний університет)
  25. Мамчур Вікторія Степанівна (Національний університет “Острозька Академія”)
  26. Менчак Анастасія Юріївна (Запорізький національний університет)
  27. Морока Дмитро Михайлович (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  28. Мусаєва Нігар Муган кизи (Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”)
  29. Павлов Володимир Сергійович (Вінницький національний технічний університет)
  30. Прохоренко Яна Сергіївна (Національний авіаційний університет)
  31. Руденко Андрій Анатолійович (Полтавський університет економіки і торгівлі)
  32. Рудка Валентина Андріївна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)
  33. Смолинець Роман Романович (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького)
  34. Таранова Софія Володимирівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  35. Хміль Анастасія Миколаївна (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)
  36. Варфоломєєв Михайло Юрійович (Національна металургійна академія України)
  37. Бірюкова Олександра Вадимівна (Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління)
  38. Борис Орест Юрійович (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
  39. Тильчак Ярина Євгенівна (Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського)
  40. Шкодіна Анатасія Дмитрівна (Українська медична стоматологічна академія)
  41. Соскова Дар’я Олександрівна (Національний авіаційний університет)
  42. Косюк Ксенія Сергіївна (Національний університет водного господарства та природокористування)
  43. Кулеба Марія Євгенівна (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького)
  44. Король Діана Сергіївна (Вінницький національний технічний університет)
  45. Левенчук Сергій Сергійович (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  46. Конєва Анастасія Олександрівна (Сумський державний університет)
  47. Кобута Катерина Степанівна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  48. Ковальов Нікіта Сергійович (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  49. Захаревич Юлія Ігорівна (Національний університет “Львівська політехніка”)
  50. Дубас Михайло Олексійович (Національний університет “Києво-Могилянська академія”)
  51. Борисова Катерина Валеріївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  52. Безега Євгеній Васильович (Харківський національний медичний університет)
  53. Ахмедов Гасам Вахідович (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  54. Бангрович Марія Вікторівна (Харківська державна академія культури)
  55. Воят Богдана Ігорівна (Національний університет “Львівська політехніка”)
  56. Палій Валерія Валентинівна (Національний авіаційний університет)
  57. Олексій Юлія Анатоліївна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  58. Онопрієнко Анастасія Валеріївна (Чернігівський національний технологічний університет)
  59. Ошур Аліна Володимирівна (Національний авіаційний університет)
  60. Якубовський Володимир Володимирович (Національний університет “Львівська політехніка”)
  61. Ярмак Валерій Вячеславович (Харківський національний університет радіоелектроніки)
  62. Столяр Олена Андріївна (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького)
  63. Сулима Андрій Петрович (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  64. Горобець Ольга Геннадіївна (Національний авіаційний університет)
  65. Андрусенко Анастасія Олександрівна (Національний авіаційний університет)
  66. Коваленко Владислав Андрійович (Запорізький державний медичний університет)
  67. Бордюг Іван Олександрович (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  68. Давидкова Катерина Максимівна (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана)
  69. Хазівалієва Ірина Ігорівна (Вінницький національний технічний університет)
  70. Кирилюк Анастасія Олегівна (Університет митної справи та фінансів)
  71. Ісаєв Андрій Миколайович (Державний університет “Житомирська політехніка”)
  72. Кожухар Владислава Сергіївна (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  73. Ковальчук Олена Ігорівна (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  74. Заплатніков Ярослав Сергійович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  75. Ігнатенко Дар’я Романівна (Національний авіаційний університет)
  76. Ланевська Марія Євгеніївна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  77. Куліков Сергій Сергійович (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова)
  78. Корсунь Катерина Віталіївна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  79. Король Олена Русланівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  80. Давітян Давид Леонідович (Українська медична стоматологічна академія)
  81. Данилюк Назарій Володимирович (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  82. Двуйло Наталія Едуардівна (Національний авіаційний університет)
  83. Діденко Едуард Вікторович (Запорізький державний медичний університет)
  84. Домащенко Анастасія Олегівна (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  85. Гончарко Максим Дем’янович (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  86. Грищенко Ельвіра Намігівна (Чернігівський національний технологічний університет)
  87. Вапірова Анастасія Сергіївна (Запорізький національний університет)
  88. Висоцький Олександр Олександрович (Національний університет харчових технологій)
  89. Трубчанінова Дар’я Ігорівна (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  90. Степасюк Богдан Володимирович (Національний авіаційний університет)
  91. Стефурак Степан Михайлович (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  92. Стасюкевич Ірина Володимирівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  93. Ничипорук Тетяна Олександрівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  94. Ніколаєва Анна Петрівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  95. Німець Ольга Павлівна (Національний університет “Острозька Академія”)
  96. Мельничук Олег Валерійович (Національний авіаційний університет)
  97. Матвієнків Андрій Олегович (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  98. Сопрук Оксана Анатоліївна (Національний авіаційний університет)
  99. Роговий Денис Васильович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  100. Прусова Маріанна Олександрівна (Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка)
  101. Полякевич Василь Вікторович (Національний університет “Львівська політехніка”)
  102. Борохович Олена Геннадіївна (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  103. Калініченко Дмитро Ігорович (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля)
  104. Бондаренко Анастасія Дмитрівна (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  105. Божок Єгор Михайлович (Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”)
  106. Варданян Ілона Арутюнівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  107. Гладка Діана Олександрівна (Вінницький національний технічний університет)
  108. Андрійчук Антоніна Василівна (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
  109. Шляхетко Катерина Вячеславівна (Чернігівський національний технологічний університет)
  110. Шкодич Анна Ігорівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  111. Ковальчук Ольга Олександрівна (Київський університет імені Бориса Грінченка)
  112. Грицишин Людмила Мирославівна (Івано-Франківський національний медичний університет)
  113. Шевченко Тарас Григорович (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  114. Филь Євгеній Володимирович (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  115. Стратійчук Роман Олександрович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  116. Романченко Ілля Олександрович (Донецький університет економіки та права)
  117. Сокольницький Денис Борисович (Національний авіаційний університет)
  118. Смілянець Олександра Миколаївна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)
  119. Мельнікова Анстасія Михайлівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  120. Мірзоєва Діана Рустамівна (Національний університет “Львівська політехніка”)
  121. Мітраков Ілля Олександрович (Запорізький державний медичний університет)
  122. Делікатний Максим Леонідович (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  123. Гук Лідія-Марія Робертівна (Національний університет “Львівська політехніка”)
  124. Грищенко Вікторія Андріївна (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  125. Голопотелюк Юлія Володимирівна (Національний університет “Києво-Могилянська академія”)
  126. Глагович Василь Михайлович (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  127. Ковальова Олександра Олександрівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  128. Клименко Катерина Геннадіївна (Одеська національна академія зв’язку імені О.С.Попова)
  129. Зиков Олександр Юрійович (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  130. Куліченко Дарина Олегівна (Запорізький національний університет)
  131. Майстренко Єлизавета Валеріївна (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  132. Ломакін Микола Валентинович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  133. Лесюк Владислав Станіславович (Полтавська державна аграрна академія)
  134. Богдяж Крістіна Андріївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  135. Шигапова Еліза Ігорівна (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  136. Смирнов Олександр Валентинович (Запорізький національний університет)
  137. Кополовець Ірина-Ангеліна Вячеславівна (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
  138. Міць Анастасія Миколаївна (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  139. Юськов Дмитро Сергійович (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  140. Откидач Олексій Сергійович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  141. Сазонова Таїсія Михайлівна (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна)
  142. Андреєв Петро Сергійович (Запорізький державний медичний університет)
  143. Авраменко Анастасія Костянтинівна (Національний університет “Києво-Могилянська академія”)
  144. Болдова Світлана Сергіївна (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  145. Веляник Наталія Василівна (Національний університет “Острозька Академія”)
  146. Гайдаш Альона Валентинівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  147. Кондраток Олександра Андріївна (Переяслав – Хмельницький Державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди)
  148. Колесніков Олег Русланович (Національний університет “Острозька Академія”)
  149. Євменова Ольга Костянтинівна (Національний авіаційний університет)
  150. Клименко Дмитро Олексійович (Чорноморський національний університет імені Петра Могили)
  151. Кіт Юлія Андріївна (Буковинський державний медичний університет)
  152. Кисіль Ліна Андріївна (Полтавський університет економіки і торгівлі)
  153. Ківшар Єлизавета Владиславівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  154. Капуста Єлизавета Василівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  155. Кармелюк Карина Олегівна (Національний університет “Запорізька політехніка”)
  156. Коваленко Катерина Олександрівна (Запорізький державний медичний університет)
  157. Сіренко Єлизавета Дмитрівна (Національна музична академія України імені П.І.Чайковського)
  158. Савицька Тетяна Миколаївна (Національний авіаційний університет)
  159. Пустова Катерина Валеріївна (Запорізький державний медичний університет)
  160. Оцвера Анна Вікторівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  161. Попов Владислав Валентинович (Вінницький національний технічний університет)
  162. Прилуцька Дар’я Андріївна (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна)
  163. Павленко Роман Олександрович (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  164. Петрушко Віталій Миколайович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  165. Марчук Олена Олександрівна (Національний авіаційний університет)
  166. Матухно Генріх Робертович (Університет імені Альфреда Нобеля)
  167. Тищенко Марія Михайлівна (Український католицький університет)
  168. Філяк Юлія Олегівна (Івано-Франківський національний медичний університет)
  169. Хоменко Анастасія Миколаївна (Полтавська державна аграрна академія)
  170. Корячко Костянтин Вікторович (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  171. Антоненко Дарина Сергіївна (Національний університет “Києво-Могилянська академія”)
  172. Тереховська Людмила Анатоліївна (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  173. Федоренко Анастасія Ігорівна (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  174. Устенко Тамара Андріївна (Київський національний університет технологій та дизайну)
  175. Сисак Іванна Дмитрівна (Київський університет імені Бориса Грінченка)
  176. Бабій Дар’я Володимирівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  177. Бурцева Дар’я Дмитрівна (Полтавська державна аграрна академія)
  178. Іотова Катерина Олександрівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  179. Мельник Аліна Павлівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  180. Алістратова Юлія Едуардівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  181. Бабійчук Олександр Юрійович (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  182. Бандрівська Юлія Борисівна (Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського)
  183. Бевзюк Катерина Олександрівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  184. Вавшкевич Анастасія Михайлівнв (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  185. Василевський Валерій В’ячеславович (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  186. Венцурик Марина Олександрівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  187. Васильєва Надія Андріївна (Київський національний університет будівництва і архітектури)
  188. Бондаренко Ксенія Вікторівна (Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського)
  189. Ганжук Яна Богданівна (Запорізький державний медичний університет)
  190. Гаркава Аліна Вадимівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  191. Герасименко Лілія Вадимівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  192. Великоцький Тарас Миколайович (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  193. Влад Христина Ігорівна (Львівський національний університет імені Івана Франка)
  194. Гуріна Лариса Олександрівна (Національний університет “Запорізька політехніка”)
  195. Даниленко Анастасія Олександрівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  196. Драннік Анастасія Андріївна (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  197. Кагамлик Богдан Сергійович (Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”)
  198. Ковтун Ірина Олегівна (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова)
  199. Ковальська Марія Станіславівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  200. Капінус Олександра Олександрівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  201. Косовська Віта Олександрівна (Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського)
  202. Кудлай Аліна Віталіївна (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка)
  203. Кудря Олена Юріївна (Національний університет “Києво-Могилянська академія”)
  204. Мартиненко Марина Ігорівна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)
  205. Маковецька Олена Андріївна (Львівський національний аграрний університет)
  206. Максимук Ганна Євгенівна (Херсонський національний технічний університет)
  207. Носаненко Тетяна Олексіївна (Запорізький національний університет)
  208. Мирошниченко Тетяна Сергіївна (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди)
  209. Михальчук Марія Олександрівна (Запорізький державний медичний університет)
  210. Пиндзин Дмитро Миколайович (Сумський державний університет)
  211. Плясова Альона Романівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  212. Пінчевська Лариса Борисівна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка)
  213. Оленюк Дмитро Олександрович (Житомирський національний агроекологічний університет)
  214. Пучніна Дар’я Сергіївна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка)
  215. Радченко Яна Дмитрівна (Запорізький національний університет)
  216. Хомяк Яна Сергіївна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)
  217. Хобзей Микола Михайлович (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)
  218. Султангалієв Денис Олександрович (Національний університет “Києво-Могилянська академія”)
  219. Кійко Аліна Валентинівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  220. Апанасенко Олександра Євгенівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  221. Кравченко Дар’я Андріївна (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)
  222. Сіренко Валерій Юрійович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  223. Мостова Єлизавета Андріївна (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана)
  224. Андрійченко Марина Сергіївна (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана)
  225. Габорець Ярослава Вячеславівна (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  226. Козелло Артем Валерійович (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна)
  227. Іванюк-Скульський Богдан Віталійович (Національний університет “Києво-Могилянська академія”)
  228. Корольова Сніжана Геннадіївна (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  229. Мазурик Інна Валеріївна (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
  230. Кучеренко Анастасія Олегівна (Запорізький державний медичний університет)
  231. Кущова Вікторія Сергіївна (Університет імені Альфреда Нобеля)
  232. Волощук Дарія Володимирівна (Національний авіаційний університет)
  233. Волобуєв Даніїл Олексійович (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна)
  234. Винничук Марія Дмитрівна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  235. Галушко Наталія Сергіївна (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу)
  236. Дорохов Олександр Миколайович (Запорізький державний медичний університет)
  237. Дегтяр Кирило Олександрович (Харківський національний медичний університет)
  238. Голюк Олександр Михайлович (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  239. Гузенко Валерія Павлівна (Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління)
  240. Гуменюк Інна Олександрівна (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  241. Бабкіна Валерія Валентинівна (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  242. Бакун Володимир Андрійович (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  243. Андросова Ірина Олександрівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  244. Червінська Надія Мирославівна (Національний університет “Києво-Могилянська академія”)
  245. Вацеба Марія Романівна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  246. Найда Віталій Олегович (Харківський національний університет внутрішніх справ)
  247. Мостова Софія Михайлівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  248. Митрохіна Надія Анатоліївна (Одеський національний медичний університет)
  249. Марчук Лілія Сергіївна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  250. Нікітіна Софія Вадимівна (Університет державної фіскальної служби України)
  251. Немеш Іван Михайлович (Ужгородський національний університет)
  252. Нєпран Олександра Ігорівна (Луганський національний аграрний університет)
  253. Петькова Єлизавета Ігорівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  254. Пелипишин Степан Володимирович (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)
  255. Рибак Дар’я Анатоліївна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  256. Сидоренко Іван Сергійович (Полтавська державна аграрна академія)
  257. Ситников Павло Андрійович (Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”)
  258. Райниш Вікторія Володимирівна (Луцький національний технічний університет)
  259. Роман Іван Іванович (Львівський національний університет імені Івана Франка)
  260. Руденко Алевтина Олександрівна (Запорізький національний університет)
  261. Пономаренко Дар’я Ярославівна (Київський національний університет культури і мистецтв)
  262. Поперечна Дарія Ігорівна (Національний авіаційний університет)
  263. Фоменко Світлана Андріївна (Університет митної справи та фінансів)
  264. Трофімов Богдан Дмитрович (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  265. Гензель Марина Юріївна (Національний авіаційний університет)
  266. Андрієнко Наталія Вікторівна (Національний університет “Острозька Академія”)
  267. Боднар Оксана Валентинівна (Національний університет харчових технологій)
  268. Штихно Володимир Олександрович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  269. Марчук Надія Юріївна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  270. Михайлик Сергій Олегович (Дніпровський державний технічний університет)
  271. Олєйніков Микола Олександрович (Національний університет “Запорізька політехніка”)
  272. Недосекіна Анна Валеріївна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  273. Петах Павло Владиславович (Ужгородський національний університет)
  274. Пирогов Владислав Сергійович (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  275. Пилипчук Діана Миколаївна (Національний авіаційний університет)
  276. Нижник Ольга Данилівна (Львівський національний аграрний університет)
  277. Носова Олена Володимирівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  278. Орленко Валерія Сергіївна (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  279. Рязанцева Тетяна Денисівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  280. Розбицька Катерина Михайлывна (Національний авіаційний університет)
  281. Рак Оксана Володимирівна (Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”)
  282. Сітарський Богдан Іванович (Національний університет “Острозька Академія”)
  283. Соболенко Юрій Юрійович (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  284. Ященко Ірина Володимирівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  285. Суходольська Олена Ігорівна (Харківський національний медичний університет)
  286. Терьохін Богдан Ігорович (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  287. Бак Тетяна Олегівна (Національний авіаційний університет)
  288. Волторніст Олександр Сергійович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  289. Гринишин Неля Олегівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  290. Деркач Світлана Вікторівна (Національний авіаційний університет)
  291. Курдюк Катерина Юріївна (Чернігівський національний технологічний університет)
  292. Курочкіна Ольга Володимирівна (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  293. Душик Антон Олегович (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна)
  294. Кемінь Олена Вікторівна (Національний авіаційний університет)
  295. Альошина Яна Миколаївна (Національна металургійна академія України)
  296. Борисенко Юлія Сергіївна (Національний авіаційний університет)
  297. Гриньків Анна Миколаївна (Національний університет “Острозька Академія”)
  298. Тимчина Ольга Богданівна (Львівський національний аграрний університет)
  299. Цехмистро Ростислав Вікторович (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  300. Шипілова Анастасія Юріївна (Національний авіаційний університет)
  301. Янова Даніель Анатоліївна (Вінницький національний технічний університет)
  302. Чиркова Ганна Михайлівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  303. Сич Наталія В’ячеславівна (Український католицький університет)
  304. Сиротіна Ірина Олегівна (Національний авіаційний університет)
  305. Середіна Олександра Дмитрівна (Національний авіаційний університет)
  306. Наглюк Юлія Сергіївна (Національний університет водного господарства та природокористування)
  307. Дукач Наталія Юріївна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  308. Коломієць Надія Вадимівна (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна)
  309. Кривсун Костянтин Вікторович (Запорізький державний медичний університет)
  310. Кушнір Іванка Борисівна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)
  311. Мадяр Іванна Василівна (Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського)
  312. Мазур Вікторія Вікторівна (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  313. Лубянов Дмитро Володимирович (Національний університет Запорізька політехніка)
  314. Ерсой Денис Рамаданович (Національний авіаційний університет)
  315. Жигулін Дмитро Ігорович (Національний університет “Запорізька політехніка”)
  316. Зарицький Сергій Миколайович (Полтавська державна аграрна академія)
  317. Заіченко Ірина Ігорівна (Національний університет фізичного виховання і спорту України)
  318. Іванова Ганна Володимирівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  319. Захарченко Тетяна Іванівна (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка)
  320. Годована Анастасія Юріївна (Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського)
  321. Власенко Дмитро Анатолійович (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  322. Білокінь Олександра Андріївна (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  323. Богдан Ігорь Сергійович (Національна металургійна академія України)
  324. Бажан Олена Василівна (Харківський національний університет радіоелектроніки)
  325. Мосяж Аліна Миколаївна (Донецький національний медичний університет)
  326. Мельник Артем Володимирович (Луганський національний аграрний університет)
  327. Мічурін Остап Володимирович (Львівський національний аграрний університет)
  328. Сємідєтна Вікторія Валеріївна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка)
  329. Сокольська Ірина Олександрівна (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  330. Соседова Катерина Юріївна (Чернігівський національний технологічний університет)
  331. Савченко Ірина Сергіївна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  332. Петренко Анастасія Олеігвна (Одеський національний медичний університет)
  333. Поляков Владислав Сергійович (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  334. Пономаренко Лана Русланівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  335. Пономаренко Владислава Сергіївна (Чернігівський національний технологічний університет)
  336. Призов Дмитро Олександрович (Полтавська державна аграрна академія)
  337. Пурдик Валентин Анатолійович (Миколаївський національний аграрний університет)
  338. Яковлєв Сергій Юрійович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  339. Худаєва Софія Антонівна (Харківський національний університет радіоелектроніки)
  340. Федоренко Дар’я Вікторівна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка)
  341. Стецик Марія Андріїївна (Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського)
  342. Андреєв Тит Петрович (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого)
  343. Дивнич Діана Ігорівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  344. Корнієнко Дмитро Ігорович (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  345. Кравчук Данило Ігорович (Київський академічний університет)
  346. Лисицька Єлизавета Вікторівна (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  347. Жураківський Богдан Іванович (Національний університет біоресурсів і природокористування України)
  348. Хруленко Олена Сергіївна (Миколаївський національний аграрний університет)
  349. Прошкіна Поліна Миколаївна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  350. Сокуренко Катерина Русланівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  351. Самсоненко Назар Миколайович (Київський національний торговельно-економічний університет)
  352. Пироговська Тетяна Володимирівна (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  353. Безверхня Катерина Олегівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  354. Бітнер Дарина Володимирівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  355. Василишин Тарас Михайлович (Національний університет “Львівська політехніка”)
  356. Гундарева Анна Костянтинівна (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  357. Гуобадіа Ефоса Марк – (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  358. Гоголь Катерина В’ячеславівна (Національний авіаційний університет)
  359. Григорчук Олександр Михайлович (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  360. Гайдуков Нікіта Валерійович (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  361. Глуханюк Анна Романівна (Національний університет “Львівська політехніка”)
  362. Забірко Анастасія Олександрівна (Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”)
  363. Заіка Леонид Дмитрович (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  364. Жила Артем Володимирович (Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)
  365. Жадан Юлія Геннадіївна (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна)
  366. Іващенко Богдан Володимирович (Київський міжнародний університет)
  367. Карасьова Ірина Олеговна (Одеська національна академія зв’язку імені О.С.Попова)
  368. Лисичина Світлана Василівна (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  369. Маловічко Іван Олексійович (Національний університет фізичного виховання і спорту України)
  370. Лесюк Вікторія Костянтинівна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  371. Кравчук Лев Ігорович (Київський академічний університет)
  372. Платонова Анна Віталіївна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  373. Сіончук Вікторія Валентинівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  374. Семанюк Діана Володимирівна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  375. Попозогло Тетяна Сергіївна (Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського)
  376. Романенко Марія Вікторівна (Національна металургійна академія України)
  377. Чебанова Маргарита Олександрівна (Національна металургійна академія України)
  378. Федорченко Дар’я Геннадіївна (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  379. Тямушева Вікторія Максимівна (Вінницький національний технічний університет)
  380. Тодорович Олена Сергіївна (Національний авіаційний університет)
  381. Статкевич Катерина Олександрівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  382. Становихіна Марина Геннадіївна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  383. Тишик Олександр Олександрович (Чернігівський національний технологічний університет)
  384. Тарнопольська Ольга Володимирівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  385. Янчук Віталій Володимирович (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  386. Ярмоленко Владислав Вікторович (Національний авіаційний університет)
  387. Штефан Ірина Дмитрівна (Національний авіаційний університет)
  388. Шейко Олеся Володимирівна (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя)
  389. Шапошник Ольга Геннадіївна (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  390. Колбасін Павло Олександрович (Дніпропетровська медична академія)
  391. Коєн Павло Павлович (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова)
  392. Бойко Людмила Володимирівна (Київський національний торговельно-економічний університет)
  393. Сірко Мар’яна Миколаївна (Національний університет “Києво-Могилянська академія”)
  394. Семенченко Владислава Вадимівна (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького)
  395. Семенюк Петро Павлович (Івано-Франківський національний медичний університет)
  396. Полонський Олександр Владиславович (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”)
  397. Панчошна Тетяна Миколаївна (Національний авіаційний університет)
  398. Охримович Оксана Віталіївна (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова)
  399. Чоботар В’ячеслав Васильович (Національний університет біоресурсів і природокористування України)
  400. Коломієць Олександра Олександрівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  401. Котова Вікторія Володимирівна (Одеська національна академія зв’язку імені О.С.Попова)
  402. Купенко Анастасія Ігорівна (Чорноморський національний університет імені Петра Могили)
  403. Марценюк Наталія Сергіївна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  404. Іванов Сергій Іванович (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  405. Іванова Анастасія Олександрівна (Житомирський національний агроекологічний університет)
  406. Заболотний Володимир Володимирович (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  407. Варакута Людмила Володимирівна (Національний авіаційний університет)
  408. Бобер Марина Іванівна (Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка)
  409. Гоголідзе Хатія (Запорізький національний університет)
  410. Гладка Анастасія Геннадіївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  411. Власенко Ксенія Володимирівна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка)
  412. Верьовкіна Дар’я Ігорівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  413. Гром Ірина Миколаївна (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
  414. Петровець Олександр Дмитрович (Національний авіаційний університет)
  415. Пилипко Катерина Владиславівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  416. Пограничний Павло Тарасович (Львівський національний аграрний університет)
  417. Покутинський Ростислав Олексійович (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  418. Сітковська Валерія Ігорівна (Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”)
  419. Скачкова Орина Олександрівна (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  420. Сухорученко Тетяна Сергіївна (Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова)
  421. Тимків Ірина Михайлівна (Львівський національний аграрний університет)
  422. Тихонюк Вікторія Василівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  423. Шевченко Анастасія Василівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  424. Щебуняєва Валерія Олександрівна (Національний авіаційний університет)
  425. Юрченко Юлія Анатоліївна (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна)
  426. Боць Марія-Тетяна Олександрівна (Ужгородський національний університет)
  427. Журавльова Ірина Володимирівна (Національна металургійна академія України)
  428. Іванчук Віра Богданівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  429. Сухенко Олександра Сергіївна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка)
  430. Самосват Ірина Сергіївна (Національний авіаційний університет)
  431. Семко Катерина Олександрівна (Національний авіаційний університет)
  432. Назарова Ірина Анатоліївна (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  433. Мохова Віолетта Сергіївна (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  434. Літвиненко Олександра Олександрівна (Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”)
  435. Багдасарян Тамара Германівна (Національний авіаційний університет)
  436. Мушин Іванна Михайлівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  437. Плахотніченко Олена Сергіївна (Національний університет біоресурсів і природокористування України)
  438. Скребкова Ксенія Станіславівна (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського)
  439. Тимчук Андрій Ярославович (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)
  440. Тарасович Владислав Сергійович (Донецький національний університет імені Василя Стуса)
  441. Тріфонова Дарина Олександрівна (Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського)
  442. Токар Ксенія Сергіївна (Національний авіаційний університет)
  443. Ульянич Аліна Олексіївна (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова)
  444. Ярова (Чулінда) Юлія Володимирівна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  445. Чурило Руслан Євгенійович (Миколаївський національний аграрний університет)
  446. Атаманюк Семен Олексійович (Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”)
  447. Бадіца Антон Валерійович (Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського)
  448. Васільєва Аліса Олександрівна (Національний університет фізичного виховання і спорту України)
  449. Донченко Олег Олександрович (Одеська національна академія зв’язку імені О.С.Попова)
  450. Винник Яна Сергіївна (Хмельницький унiверситет управлiння та права)
  451. Лопуга Владислав Віталійович (Київський національний торговельно-економічний університет)
  452. Котова Марія Володимирівна (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця)
  453. Кохан Богдан Ігорович (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова)
  454. Оскирко Олександра Станіславівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
  455. Черниш Анастасія Віталіївна (Вінницький національний технічний університет)
  456. Ярошовець Таміла Василівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка)
  457. Шевченко Владислав Юрійович (Полтавська державна аграрна академія)
  458. Ткаченко Алла Вікторівна (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка)
  459. Лебедін Микита Сергійович (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  460. Гаврильченко Олена Сергіївна (Черкаський державний технологічний університет)
  461. Воєвудський Олександр Вадимович (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара)
  462. Бунчик Аліна Миколаївна (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  463. Бойко Олексій Олегович (Національний авіаційний університет)
  464. Лисенко Дар’я Русланівна (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  465. Лозовицька Ірина Ігорівна (Національний університет “Львівська політехніка”)
  466. Колісник Катерина Сергіївна (Черкаський державний технологічний університет)
  467. Ковальов Дмитро Сергійович (Запорізький національний університет)
  468. Хіль Анастасія Едуардівна (Національний авіаційний університет)
  469. Ющук Тарас Олегович (Національний університет “Острозька Академія”)
  470. Онопрієнко Аліна Олександрівна (Національний університет біоресурсів і природокористування України)
  471. Мотрук Сюзанна Петрівна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
  472. Монастирський Георгій Олександрович (Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”)
  473. Масленникова Валентина Олексіївна (Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”)
  474. Смєлова Валерія Євгеніївна (Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”)
закрити