Як ми можемо Вам допомогти?

Учасники 3-го туру Конкурсу – 2019/20

  1. Авраменко Анастасія Костянтинівна, Національний університет “Києво-Могилянська академія”
  2. Алістратова Юлія Едуардівна, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
  3. Альошина Яна Миколаївна, Національна металургійна академія України
  4. Андреєв Петро Сергійович, Запорізький державний медичний університет
  5. Андрійчук Антоніна Василівна, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  6. Андросова Ірина Олександрівна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  7. Андрусенко Анастасія Олександрівна, Національний авіаційний університет
  8. Атаманюк Семен Олексійович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
  9. Ахмедов Гасам Вахідович, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  10. Бабійчук Олександр Юрійович, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  11. Бабкіна Валерія Валентинівна, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
  12. Бакун Володимир Андрійович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
  13. Бангрович Марія Вікторівна, Харківська державна академія культури
  14. Бандрівська Юлія Борисівна, Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського
  15. Бевза Дмитро Олександрович, Хмельницький унiверситет управлiння та права
  16. Безверхня Катерина Олегівна, Житомирський державний університет імені Івана Франка
  17. Безега Євгеній Васильович, Харківський національний медичний університет
  18. Безкоровайна Анна Олександрівна, Українська медична стоматологічна академія
  19. Бірюкова Олександра Вадимівна, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління
  20. Богдяж Крістіна Андріївна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  21. Боднар Оксана Валентинівна, Національний університет харчових технологій
  22. Божок Єгор Михайлович, Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”
  23. Болдова Світлана Сергіївна, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  24. Бондаренко Анастасія Дмитрівна, Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”
  25. Бондаренко Ксенія Вікторівна, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
  26. Бордюг Іван Олександрович, Житомирський державний університет імені Івана Франка
  27. Борохович Олена Геннадіївна, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  28. Бурцева Дар’я Дмитрівна, Полтавська державна аграрна академія
  29. Вавшкевич Анастасія Михайлівнв, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  30. Вапірова Анастасія Сергіївна, Запорізький національний університет
  31. Варданян Ілона Арутюнівна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  32. Варфоломєєв Михайло Юрійович, Національна металургійна академія України
  33. Василевський Валерій В’ячеславович, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  34. Василишин Тарас Михайлович, Національний університет “Львівська політехніка”
  35. Великоцький Тарас Миколайович, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  36. Веляник Наталія Василівна, Національний університет “Острозька Академія”
  37. Венцурик Марина Олександрівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  38. Вертола Світлана Андріївна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  39. Винничук Марія Дмитрівна, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  40. Висоцький Олександр Олександрович, Національний університет харчових технологій
  41. Влад Христина Ігорівна, Львівський національний університет імені Івана Франка
  42. Власенко Дмитро Анатолійович, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  43. Власенко Ксенія Володимирівна, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
  44. Вол Олена Дмитрівна, Львівський національний університет імені Івана Франка
  45. Волобуєв Даніїл Олексійович, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
  46. Волощук Дарія Володимирівна, Національний авіаційний університет
  47. Воят Богдана Ігорівна, Національний університет “Львівська політехніка”
  48. Габорець Ярослава Вячеславівна, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  49. Гайдуков Нікіта Валерійович, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  50. Ганжук Яна Богданівна, Запорізький державний медичний університет
  51. Гаркава Аліна Вадимівна, Житомирський державний університет імені Івана Франка
  52. Гензель Марина Юріївна, Національний авіаційний університет
  53. Герасименко Лілія Вадимівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  54. Гладка Діана Олександрівна, Вінницький національний технічний університет
  55. Глуханюк Анна Романівна, Національний університет “Львівська політехніка”
  56. Годована Анастасія Юріївна, Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського
  57. Голюк Олександр Михайлович, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  58. Гончарко Максим Дем’янович, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  59. Горобець Ольга Геннадіївна, Національний авіаційний університет
  60. Гриньків Анна Миколаївна, Національний університет “Острозька Академія”
  61. Грицишин Людмила Мирославівна, Івано-Франківський національний медичний університет
  62. Грищенко Вікторія Андріївна, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
  63. Грищенко Ельвіра Намігівна, Чернігівський національний технологічний університет
  64. Гук Лідія-Марія Робертівна, Національний університет “Львівська політехніка”
  65. Гуменюк Інна Олександрівна, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
  66. Гуріна Лариса Олександрівна, Національний університет “Запорізька політехніка”
  67. Давидкова Катерина Максимівна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
  68. Давітян Давид Леонідович, Українська медична стоматологічна академія
  69. Даниленко Анастасія Олександрівна, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
  70. Данилюк Назарій Володимирович, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  71. Делікатний Максим Леонідович, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  72. Діденко Едуард Вікторович, Запорізький державний медичний університет
  73. Домащенко Анастасія Олегівна, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  74. Дорохов Олександр Миколайович, Запорізький державний медичний університет
  75. Драннік Анастасія Андріївна, Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”
  76. Дубас Михайло Олексійович, Національний університет “Києво-Могилянська академія”
  77. Дукач Наталія Юріївна, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  78. Душик Антон Олегович, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
  79. Ерсой Денис Рамаданович, Національний авіаційний університет
  80. Жадан Юлія Геннадіївна, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
  81. Жураківський Богдан Іванович, Національний університет біоресурсів і природокористування України
  82. Закревська Анна Ігорівна, Національний авіаційний університет
  83. Закржевський Максим Васильович, Національний університет харчових технологій
  84. Заплатніков Ярослав Сергійович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  85. Зарицький Сергій Миколайович, Полтавська державна аграрна академія
  86. Зиков Олександр Юрійович, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  87. Зохнюк Наталія Миколаївна, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  88. Іванова Ганна Володимирівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  89. Іванюк-Скульський Богдан Віталійович, Національний університет “Києво-Могилянська академія”
  90. Ігнатенко Дар’я Романівна, Національний авіаційний університет
  91. Іотова Катерина Олександрівна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  92. Ісаєв Андрій Миколайович, Державний університет “Житомирська політехніка”
  93. Кагамлик Богдан Сергійович, Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”
  94. Калінін Андрій Володимирович, Національний авіаційний університет
  95. Калініченко Дмитро Ігорович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
  96. Капуста Єлизавета Василівна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  97. Кармелюк Карина Олегівна, Національний університет “Запорізька політехніка”
  98. Кащій Уляна Любомирівна, Донецький національний медичний університет
  99. Кваша Діана Сергіївна, Національний авіаційний університет
  100. Кирилюк Анастасія Олегівна, Університет митної справи та фінансів
  101. Кисіль Ліна Андріївна, Полтавський університет економіки і торгівлі
  102. Ківшар Єлизавета Владиславівна, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
  103. Кійко Аліна Валентинівна, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
  104. Кіндрачук Надія Зіновіївна, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
  105. Кіт Юлія Андріївна, Буковинський державний медичний університет
  106. Клименко Дмитро Олексійович, Чорноморський національний університет імені Петра Могили
  107. Клименко Катерина Геннадіївна, Одеська національна академія зв’язку імені О.С.Попова
  108. Кобута Катерина Степанівна, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  109. Коваленко Владислав Андрійович, Запорізький державний медичний університет
  110. Коваленко Катерина Олександрівна, Запорізький державний медичний університет
  111. Ковальов Нікіта Сергійович, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  112. Ковальська Марія Станіславівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  113. Ковальчук Олена Ігорівна, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  114. Ковальчук Ольга Олександрівна, Київський університет імені Бориса Грінченка
  115. Ковтун Ірина Олегівна, Одеський національний університет імені І.І.Мечникова
  116. Кожухар Владислава Сергіївна, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  117. Козаченко Юлія Олександрівна, ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет
  118. Козелло Артем Валерійович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна
  119. Колбасін Павло Олександрович, Дніпропетровська медична академія
  120. Колесніков Олег Русланович, Національний університет “Острозька Академія”
  121. Коломієць Надія Вадимівна, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна
  122. Коломієць Олександра Олександрівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  123. Колос Ірина Андріївна, Вінницький національний технічний університет
  124. Кондраток Олександра Андріївна, Переяслав – Хмельницький Державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
  125. Конєва Анастасія Олександрівна, Сумський державний університет
  126. Кополовець Ірина-Ангеліна Вячеславівна, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  127. Корицька Анастасія Євгенівна, Чернігівський національний технологічний університет
  128. Корнієнко Дмитро Ігорович, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  129. Король Олена Русланівна, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
  130. Корольова Сніжана Геннадіївна, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
  131. Королюк Катерина Анатоліївна, Національний авіаційний університет
  132. Корсунь Катерина Віталіївна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  133. Корячко Костянтин Вікторович, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  134. Косович Віталій Віталійович, Львівський національний університет імені Івана Франка
  135. Косовська Віта Олександрівна, Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського
  136. Косюк Ксенія Сергіївна, Національний університет водного господарства та природокористування
  137. Косянчук Максим Ігорович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  138. Кота Яна Федорівна, Національний авіаційний університет
  139. Котова Вікторія Володимирівна, Одеська національна академія зв’язку імені О.С.Попова
  140. Котова Марія Володимирівна, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  141. Кохан Богдан Ігорович, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  142. Кравченко Дар’я Андріївна, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
  143. Кравчук Данило Ігорович, Київський академічний університет
  144. Кравчук Лев Ігорович, Київський академічний університет
  145. Крамар Віталій Русланович, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  146. Красновський Владислав Михайлович, Івано-Франківський національний медичний університет
  147. Кривсун Костянтин Вікторович, Запорізький державний медичний університет
  148. Кудлай Аліна Віталіївна, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка
  149. Кудря Олена Юріївна, Національний університет “Києво-Могилянська академія”
  150. Кулеба Марія Євгенівна, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
  151. Кулібаба Діана Олегівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  152. Куліков Сергій Сергійович, Одеський національний університет імені І.І.Мечникова
  153. Куліченко Дарина Олегівна, Запорізький національний університет
  154. Курдюк Катерина Юріївна, Чернігівський національний технологічний університет
  155. Кучеренко Анастасія Олегівна, Запорізький державний медичний університет
  156. Кушнір Іванка Борисівна, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  157. Ланевська Марія Євгеніївна, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
  158. Левенчук Сергій Сергійович, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  159. Лесюк Вікторія Костянтинівна, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  160. Лесюк Владислав Станіславович, Полтавська державна аграрна академія
  161. Лисицька Єлизавета Вікторівна, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  162. Ломакін Микола Валентинович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  163. Лось Ігор Геннадійович, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
  164. Лященко Данііл Костянтинович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  165. Мазурик Інна Валеріївна, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  166. Майстренко Єлизавета Валеріївна, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  167. Макаренко Марія Олексіївна, Черкаський державний технологічний університет
  168. Маковецька Олена Андріївна, Львівський національний аграрний університет
  169. Максимук Ганна Євгенівна, Херсонський національний технічний університет
  170. Мамчур Вікторія Степанівна, Національний університет “Острозька Академія”
  171. Марчук Лілія Сергіївна, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  172. Марчук Надія Юріївна, Житомирський державний університет імені Івана Франка
  173. Марчук Олена Олександрівна, Національний авіаційний університет
  174. Матвієнків Андрій Олегович, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  175. Матухно Генріх Робертович, Університет імені Альфреда Нобеля
  176. Мельник Аліна Павлівна, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
  177. Мельник Артем Володимирович, Луганський національний аграрний університет
  178. Мельнікова Анстасія Михайлівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  179. Менчак Анастасія Юріївна, Запорізький національний університет
  180. Мирошниченко Тетяна Сергіївна, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
  181. Митрохіна Надія Анатоліївна, Одеський національний медичний університет
  182. Михайлик Сергій Олегович, Дніпровський державний технічний університет
  183. Михальчук Марія Олександрівна, Запорізький державний медичний університет
  184. Мірзоєва Діана Рустамівна, Національний університет “Львівська політехніка”
  185. Мітраков Ілля Олександрович, Запорізький державний медичний університет
  186. Міць Анастасія Миколаївна, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  187. Мічурін Остап Володимирович, Львівський національний аграрний університет
  188. Морока Дмитро Михайлович, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  189. Мостова Єлизавета Андріївна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
  190. Мостова Софія Михайлівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  191. Мосяж Аліна Миколаївна, Донецький національний медичний університет
  192. Мусаєва Нігар Муган кизи, Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”
  193. Мушин Іванна Михайлівна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  194. Назарова Ірина Анатоліївна, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  195. Найда Віталій Олегович, Харківський національний університет внутрішніх справ
  196. Немеш Іван Михайлович, Ужгородський національний університет
  197. Німець Ольга Павлівна, Національний університет “Острозька Академія”
  198. Носова Олена Володимирівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  199. Олексій Юлія Анатоліївна, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  200. Оленюк Дмитро Олександрович, Житомирський національний агроекологічний університет
  201. Олєйніков Микола Олександрович, Національний університет “Запорізька політехніка”
  202. Онопрієнко Анастасія Валеріївна, Чернігівський національний технологічний університет
  203. Орленко Валерія Сергіївна, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  204. Оскирко Олександра Станіславівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  205. Откидач Олексій Сергійович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  206. Охримович Оксана Віталіївна, Одеський національний університет імені І.І.Мечникова
  207. Оцвера Анна Вікторівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  208. Ошур Аліна Володимирівна, Національний авіаційний університет
  209. Павленко Роман Олександрович, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  210. Павлов Володимир Сергійович, Вінницький національний технічний університет
  211. Палій Валерія Валентинівна, Національний авіаційний університет
  212. Петах Павло Владиславович, Ужгородський національний університет
  213. Петренко Анастасія Олеігвна, Одеський національний медичний університет
  214. Петрушко Віталій Миколайович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  215. Петькова Єлизавета Ігорівна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  216. Пилипко Катерина Владиславівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  217. Пиндзин Дмитро Миколайович, Сумський державний університет
  218. Пирогов Владислав Сергійович, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  219. Пінчевська Лариса Борисівна, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
  220. Платонова Анна Віталіївна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  221. Полякевич Василь Вікторович, Національний університет “Львівська політехніка”
  222. Поляков Владислав Сергійович, Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
  223. Пономаренко Владислава Сергіївна, Чернігівський національний технологічний університет
  224. Прохоренко Яна Сергіївна, Національний авіаційний університет
  225. Прусова Маріанна Олександрівна, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка
  226. Пурдик Валентин Анатолійович, Миколаївський національний аграрний університет
  227. Пустова Катерина Валеріївна, Запорізький державний медичний університет
  228. Радченко Яна Дмитрівна, Запорізький національний університет
  229. Рак Оксана Володимирівна, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
  230. Роговий Денис Васильович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  231. Роман Іван Іванович, Львівський національний університет імені Івана Франка
  232. Романенко Марія Вікторівна, Національна металургійна академія України
  233. Руденко Андрій Анатолійович, Полтавський університет економіки і торгівлі
  234. Рудка Валентина Андріївна, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  235. Савицька Тетяна Миколаївна, Національний авіаційний університет
  236. Савченко Ірина Сергіївна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  237. Сазонова Таїсія Михайлівна, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
  238. Семанюк Діана Володимирівна, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  239. Семенюк Петро Павлович, Івано-Франківський національний медичний університет
  240. Середіна Олександра Дмитрівна, Національний авіаційний університет
  241. Сємідєтна Вікторія Валеріївна, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
  242. Сидоренко Іван Сергійович, Полтавська державна аграрна академія
  243. Сиротіна Ірина Олегівна, Національний авіаційний університет
  244. Сисак Іванна Дмитрівна, Київський університет імені Бориса Грінченка
  245. Ситников Павло Андрійович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
  246. Сич Наталія В’ячеславівна, Український католицький університет
  247. Сіончук Вікторія Валентинівна, Житомирський державний університет імені Івана Франка
  248. Сіренко Валерій Юрійович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  249. Сіренко Єлизавета Дмитрівна, Національна музична академія України імені П.І.Чайковського
  250. Сітарський Богдан Іванович, Національний університет “Острозька Академія”
  251. Сітковська Валерія Ігорівна, Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”
  252. Скачкова Орина Олександрівна, Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”
  253. Смирнов Олександр Валентинович, Запорізький національний університет
  254. Смілянець Олександра Миколаївна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
  255. Смолинець Роман Романович, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
  256. Сокольницький Денис Борисович, Національний авіаційний університет
  257. Сопрук Оксана Анатоліївна, Національний авіаційний університет
  258. Соскова Дар’я Олександрівна, Національний авіаційний університет
  259. Становихіна Марина Геннадіївна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  260. Стасюкевич Ірина Володимирівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  261. Статкевич Катерина Олександрівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  262. Степасюк Богдан Володимирович, Національний авіаційний університет
  263. Стефурак Степан Михайлович, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  264. Стецик Марія Андріїївна, Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського
  265. Столяр Олена Андріївна, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
  266. Стратійчук Роман Олександрович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  267. Сулима Андрій Петрович, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  268. Султангалієв Денис Олександрович, Національний університет “Києво-Могилянська академія”
  269. Суходольська Олена Ігорівна, Харківський національний медичний університет
  270. Таранова Софія Володимирівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  271. Тарнопольська Ольга Володимирівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  272. Тереховська Людмила Анатоліївна, Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова
  273. Терьохін Богдан Ігорович, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  274. Тильчак Ярина Євгенівна, Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я.Горбачeвського
  275. Тихонюк Вікторія Василівна, Житомирський державний університет імені Івана Франка
  276. Тодорович Олена Сергіївна, Національний авіаційний університет
  277. Тріфонова Дарина Олександрівна, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
  278. Трофімов Богдан Дмитрович, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  279. Трубчанінова Дар’я Ігорівна, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
  280. Тямушева Вікторія Максимівна, Вінницький національний технічний університет
  281. Устенко Тамара Миколаївна, Київський національний університет технологій та дизайну
  282. Федоренко Анастасія Ігорівна, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  283. Филь Євгеній Володимирович, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  284. Філяк Юлія Олегівна, Івано-Франківський національний медичний університет
  285. Фоменко Світлана Андріївна, Університет митної справи та фінансів
  286. Хміль Анастасія Миколаївна, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
  287. Хоменко Анастасія Миколаївна, Полтавська державна аграрна академія
  288. Хомяк Яна Сергіївна, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  289. Чебанова Маргарита Олександрівна, Національна металургійна академія України
  290. Червінська Надія Мирославівна, Національний університет “Києво-Могилянська академія”
  291. Чиркова Ганна Михайлівна, Житомирський державний університет імені Івана Франка
  292. Чоботар В’ячеслав Васильович, Національний університет біоресурсів і природокористування України
  293. Шевченко Тарас Григорович, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
  294. Шигапова Еліза Ігорівна, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  295. Шипілова Анастасія Юріївна, Національний авіаційний університет
  296. Шкодіна Анатасія Дмитрівна, Українська медична стоматологічна академія
  297. Шляхетко Катерина Вячеславівна, Чернігівський національний технологічний університет
  298. Юськов Дмитро Сергійович, Донецький національний університет імені Василя Стуса
  299. Яковлєв Сергій Юрійович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  300. Якубовський Володимир Володимирович, Національний університет “Львівська політехніка”
  301. Янчук Віталій Володимирович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
  302. Ярмак Валерій Вячеславович, Харківський національний університет радіоелектроніки
закрити