YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity

Фонд Віктора Пінчука надасть експертну та фінансову підтримку проектам-переможцям 4-го літнього табору «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity», організованого стипендіальною програмою «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola.

Про YOU Camp

Фонд Віктора Пінчука надасть експертну та фінансову підтримку проектам-переможцям 4-го літнього табору «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity», організованого стипендіальною програмою «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola. Три проекти були обрані з 16 ідей, розроблених учасниками в сферах, зазначених у «Цілях сталого розвитку: Україна».

Перше місце та 100 000 гривень на створення профорієнтаційної платформи, яка допомагає абітурієнтам свідомо обрати освіту, дісталися проекту UnitEd. До складу команди проекту увійшли: Катерина Венц, Ольга Вітенко, Анастасія Гладкіх, Юлія Гриценко, Софія Денисюк, Віталій Журба, Анастасія Красик, Єлизавета Крюкова, Богдан Лепицький, Вікторія Мосейко, Марія Мутель, Анастасія Ніколаєва та Валерій Ярмак.

  • Катерина Венц
  • Ольга Вітенко
  • Анастасія Гладкіх

Друге місце посів проект під назвою «Антибіотики не цукерки», який має на меті інформувати українців про правильне вживання антибіотиків та про антибіотикорезистентність як наслідок зловживання ліками. На його реалізацію буде надано 50 000 гривень. До команди, яка розробила проект увійшли: Богдан Авдєєв, Надія Гринів, Владислава Кожухар, Тетяна Котельникова, Марія Кулеба, Тетяна Лінійчук, Анастасія Морква, Дарина Савіцька, Анастасія Федоренко, Анастасія Хоменко та Віталія Шевелюк.

  1. Богдан Авдєєв
  2. Надія Гринів
  3. Владислава Кожухар

Третє місце посів проект Univera – мобільний застосунок для студентів, який спрощує взаємодію з університетом, а також об’єднує студентів, викладачів, адміністрацію та роботодавців. Членами команди проекту є: Олександра Бірюкова, Владлена Букаєва, Аліна Волкова, Тетяна Гагара, Дмитро Гаєвський, Діана Гладка, Максим Делікатний, Данило Дерменжи, Олексій Захаров, Катерина Клименко, Юлія Козішкурт, Артем Кулеша та Михайло Рак.

закрити