Андрій Селезньов
Серійний підприємець (Petiole Pro, Nafta, Fundament), отримав UK Global Talent Visa у сфері цифрових технологій. Має значний досвід як засновник технологій і консультує стартапи з основних аспектів цифрового бізнесу на ранніх стадіях.
Більше про стипендіатаУ 2014 році Андрій запропонував В’ячеславу Бикову, теж стипендіату Завтра.UA, вимірювати площу листка за допомогою зображення, зробленого камерою на смартфоні. Пізніше, після потрапляння до фіналу змагання GIST Tech-I, організованого Державним Департаментом США, та номінації Найгарячіший Стартап 2015 Року за версією американського бізнес-каналу CNBC, проект Petiole Pro був інкорпорований в Великій Британії у 2017 році.
Окрім Андрія Селезньова засновницею компанії стала Марина Кузьменко, кандидатка юридичних наук, стипендіатка Всесвітніх студій, яка наразі є виконавчим директором компанії Petiole.
Petiole Pro – це мобільний додаток, який дозволяє вимірювати площу поверхні листя всього в один клік, і зберігати отримані дані з метою ефективного вирощування різних агрокультур. Мобільний застосунок допомагає стежити за динамікою росту рослин, aналізувати отримані дані, а також визначає реакцію рослин на погоду, добрива та інші фактори впливу.
2015 рік: перемога в Першому Українському Агрохакатоні у файному місті Тернополі, участь в різноманітних заходах технологічної екосистеми України, а також фінал GIST Tech-I змагання в столиці Кенії, місті Найробі.
2016 рік: поїздка в Кремнієву Долину, профінансована USAID, а також знайомство з американськими спільнотами у венчурному фінансуванні. Налагодження зв’язків з українськими університетами, зокрема, Тернопільським Національним Педагогічним Університетом та Уманським Національним Університетом Садівництва.
2017 рік: грант German Marshall Fund (США) на участь у Глобальному саміті підприємців в Хайдарабаді, Індія. Партнерство з індійською компанією-виробником біостимулянтів BioPrime. Команда Петіоля організувала перший в Лондоні Agri Startup Crash Test. Виступ на щорічній конференції британської агро асоціації Agri-TechE.
2018 – 2020 роки: знайомство і партнерство з провідними британськими агро інституціями, такими як Rothamsted Research, Royal Agriculture University, та іншими. Участь в локальних інкубаторах Farm491 та Barn4. Участь в спонсорованих британськими урядом поїздках до Канади (Global Institute for Food Security) та Колумбії на локальні ферми з вирощування кави, какао, та квітів. Партнерство з колумбійською компанією GeoLat та мексиканським університетом у місті Веракруз.
2021 рік: дизайн мобільного додатку стає фіналістом конкурсу Design Intelligence Award, організованого Академією Мистецтв Китаю та їх партнерськими організаціями.
2022 рік: Petiole отримує грант від британського уряду на імплементацію рішення для моніторингу і раннього виявлення гусені на перці чилі в Кенії для британської компанії Flamingo Horticulture. Через рік презентує робоче рішення і стає фіналістом FPC Fresh Awards 2023 в категорії Agritech & Innovation Excellence.
2023 рік: участь в AI конференції в Берліні та вирішення проблем німецького лісівництва в рамках програми Future Forest. Участь в акселераційній програмі від Barclays для налагодження взаємодії з британськими виробниками агропродукції. Участь в агро конференції в Сингапурі, партнерство з університетами та агро дослідницькою установою Asian Institute of Technology в місті Бангкок, Тайланд.
За майже 10 років проект виріс з мобільного додатку для вимірювання площі листкової поверхні до масштабної платформи, яка визначає практичний напрямок впровадження цифрових технологій в агрономії, лісівництві та аквакультурі.
Наразі засновники модернізували платформу, додали каталог інструментів для повсякденного вирішення завдань у полі, в саду, на плантації, у теплиці, водоймі чи у лісі. Кожен інструмент у каталозі унікальний і оснащений штучним інтелектом, здатним вирішувати конкретні завдання, використовуючи лише камеру на смартфоні.
На Google Play додатком Петіоль Про користуються більше 30,000 користувачів у Індії, Мексиці, США, Індонезії, Колумбії, Україні, Голландії, на Філіппінах та у Бразилії. Вони які високо оцінюють переваги платформи (середня оцінка в Гугл Плей – 4.5). Усі вони є представниками більше 300 університетів та агро дослідницьких інститутів, приватних компаній та агролабораторій. Понад 100 наукових робіт містить посилання на мобільний додаток Petiole Pro як надійний спосіб для збору даних у експериментах з біології, рослинництва, лісівництва та екології. У компанії є 5,000 фоловерів сторінки на LinkedIn та понад 40 патентів на дизайн мобільного додатку і його аксесуарів.