Як ми можемо Вам допомогти?

Конкурс «Завтра.UA»

В рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти (ЗВО) України.

Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу. Проведення конкурсу регламентується відповідно до окремого документу – Умов проведення конкурсу, що затверджується щорічно.

Студенти, які стали переможцями конкурсу, або були його учасниками, мають право на участь у конкурсах у наступних роках на загальних засадах.

Студенти, які вже двічі ставали стипендіатами, не можуть брати участь у конкурсі.

Графік проведення 16-го конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2021/22):

 

  • Прийом та реєстрація документів студентів з 20 жовтня до 30 листопада 2021 року в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті Програми zavtra.in.ua
  • 1-й тур (грудень 2021 року – лютий 2022 року) – обробка зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, обґрунтування дослідження.
  • 2-й тур (лютий – березень 2022 року) оцінювання конкурсних робіт незалежними фаховими експертами та оцінка наукової діяльності конкурсантів.
  • 3-й тур (березень – квітень 2022 року) оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час онлайн або очних одноденних змагань. Оголошення результатів конкурсу (травень-червень 2022 року).

Необхідні для реєстрації документи:

  1. Конкурсна робота (студентське дослідження) (див. Вимоги до конкурсних робіт).
  2. Сканований відгук наукового керівника (див. п. 6.2. Умов конкурсу).
  3. Сканований рекомендаційний лист у форматі, визначеному Фондом (див. Рекомендаційний лист).
  4. Фотографія конкурсанта, зроблена протягом останніх 6 місяців (портретне фото високої якості до 1,5 Мб).

За наявності:

  1. Сканована копія документу, що підтверджує наукову діяльність конкурсанта (див. пункт 6.5.).
  2. Копії документів, що підтверджують громадсько-соціальну діяльність конкурсанта. (див. пункт 6.6.).

Особиста інформація про стипендіатів програми та їх конкурсні роботи розміщуються на сайті Програми.

Завтра.UA – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. За чотирнадцять років з часу запуску програми у 2006 році, понад 2600 студентів стали частиною спільноти Завтра.UA.

Відбираючи найталановитіших студентів України, фонд надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та для реалізації проектів (на сьогоднішній день 70 індивідуальних і 150 колективних ініціатив).

Часті запитання

Чи можу я взяти участь у Конкурсі, якщо мій ЗВО не є партнером програми?

Так, у конкурсі можуть брати участь студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України, віком до 35 років включно.

Навіщо потрібен рекомендаційний лист, якщо науковий керівник вже рекомендує мою роботу до участі в Конкурсі?

Рекомендаційний лист засвідчує Вашу громадсько-соціальну діяльність, а відгук наукового керівника свідчить про те, що автором конкурсної роботи є саме Ви.

закрити