Як ми можемо Вам допомогти?

Можливості та підтримка стипендіатів

Програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука надає можливості стипендіатам для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, обміну досвідом та створення власних проектів й ініціатив.

Участь у Молодіжному форумі «Завтра.UA»

Під час заходу стипендіати відвідують командотворчі та проектні тренінги, розробляють соціальні та бізнес проекти й презентують їх журі. Також студенти мають можливість долучитись до майстер-класів, послухати виступи видатних особистостей та поспілкуватись з ними.

За період існування стипендіальної програми гостями форуму були: Кофі Аннан, Святослав Вакарчук, Джиммі Вейлз, Александр Квасньєвський, Віталій Кличко, Пауло Коельо, Юлія Мостова, Андерс Фог Расмуссен, Ніл Фергюсон та інші.

Участь у публічних лекціях

Стипендіати регулярно відвідують лекції всесвітньо відомих політиків, мислителів та громадських діячів, які приїжджають в Україну на запрошення Фонду Віктора Пінчука. Студенти обговорюють з глобальними лідерами виклики, що стоять перед Україною та світом.

За минулі роки з лекціями виступили: Джиммі Вейлз, Мічіо Каку, Девід Камерон, Джон Керрі, Біл Клінтон, Шимон Перес, Кондоліза Райс, Хав’єр Солана, Мухаммед Юнус та інші.

Участь у Форумі молодих лідерів в рамках Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

На Форумі молодих лідерів YES молодь ділиться ідеями, вивчає міжнародний та український професійний досвід і шукає відповіді на актуальні виклики сучасності. Близько 300 стипендіатів взяли участь у заході.

Форум – це дискусійний майданчик з провідними світовими та українськими політиками, бізнесменами та експертами, спікерами якого вже стали Тоні Блер, Річард Бренсон, Валдіс Домбровскіс, Роберт Гейтс, Елтон Джон, Девід Камерон, Джон Керрі, Віталій Кличко, Бернар-Анрі Леві, Девід Петреус, Петро Порошенко, Кондоліза Райс, Ілдем Такан, Мухаммед Юнус, Фарід Закаріа та інші.

Участь в молодіжних таборах

Стипендіати беруть участь у тематичних молодіжних таборах програми. Вже більше 700 студентів відвідали YOU Camp та Climate Change Camp.

Участь у тренінгах та майстер-класах

Фахівці з різних галузей та стипендіати «Завтра.UA» попередніх років проводять майстер-класи та тренінги для студентів, щоб допомогти їхньому майбутньому професійному розвитку. Вже понад 10 000 студентів отримали нові знання та навички на наших тематичних заходах.

Волонтерство

Стипендіати беруть участь у реалізації проектів Фонду Віктора Пінчука (в тому числі подіях, що проходять у Давосі в дні Всесвітнього економічного форуму), YES, PinchukArtCentre та Фонду Олени Пінчук. Щороку понад 50 стипендіатів отримують практичний досвід, що допомагає їм набути навички поведінки в робочих умовах

Розбудова мережі зв’язків

Стипендіати знайомляться з однодумцями з усіх регіонів України та стають членами спільноти «Завтра.UA», що налічує вже більше 2500 молодих людей. Вони постійно підтримують один одного, запрошують на події, заходи, спільно розробляють проекти.

Підтримка стипендіатів

Фінансова

Програма надає стипендії в розмірі 2 240 грн., яку студенти отримують щомісячно протягом року. Крім того, стипендіати можуть одержати фінансову підтримку для реалізації проектів і ініціатив, а також гранти для індивідуального розвитку та навчання. 

Щоб отримати фінансову підтримку просимо надіслати заяву, а також опис і бюджет проекту на електронну адресу [email protected]

Звертаємо увагу, що фінансова підтримка надається виключно стипендіатам програми «Завтра.UA».

Партнерська

Програма допомагає стипендіатам налагодити контакти з організаціями, проектами та експертами, чиє залучення необхідне для реалізації проектів та ініціатив або особистісного росту. 

Експертна

Програма надає допомогу стипендіатам в організації зустрічей з профільними експертами для допомоги в розробці та реалізації проектів та ініціатив. Подібні консультації студенти мають можливість отримати як в рамках заходів Фонду, так і звернувшись до адміністрації програми. 

Інформаційна

Програма висвітлює досягнення стипендіатів на власних каналах комунікацій, а також сприяє інформаційному супроводу проектів стипендіатів або особистих досягнень через канали комунікацій партнерів.

Участь у партнерських проектах, фестивалях, конференціях та конкурсах

Участь у проектах компаній-партнерів: PinchukArtCentrе, EastOne, Interpipe, Фонду Олени Пінчук, Coca-Cola та інші.

закрити