Як ми можемо Вам допомогти?

Можливості та підтримка стипендіатів

Програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука надає можливості стипендіатам для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, обміну досвідом та створення власних проєктів й ініціатив.

Можливості для стипендіатів:

Участь у Молодіжному форумі «Завтра.UA»

Під час заходу стипендіати відвідують командотворчі та проєктні тренінги, розробляють соціальні та бізнес проєкти й презентують їх журі. Також студенти мають можливість долучитись до майстер-класів, послухати виступи видатних особистостей та поспілкуватись з ними.

За період існування стипендіальної програми гостями форуму були: Кофі Аннан, Святослав Вакарчук, Джиммі Вейлз, Александр Квасневський, Віталій Кличко, Пауло Коельо, Юлія Мостова, Андерс Фог Расмуссен, Ніл Фергюсон та інші.

Участь у публічних лекціях

Стипендіати регулярно відвідують лекції всесвітньо відомих політиків, мислителів та громадських діячів, які приїжджають в Україну на запрошення Фонду Віктора Пінчука. Студенти обговорюють з глобальними лідерами виклики, що стоять перед Україною та світом.

За минулі роки з лекціями виступили: Джиммі Вейлз, Мічіо Каку, Девід Камерон, Джон Керрі, Біл Клінтон, Шимон Перес, Кондоліза Райс, Хав’єр Солана, Мухаммед Юнус, Майкл Р. Помпео та інші.

Зустрічі з лідерами думок

Стипендіати зустрічаються з видатними політичними діячами та експертами задля обміну думками та активного діалогу між світовими лідерами та новим поколінням лідерів, що визначатимуть майбутнє країни.

За останні роки відбулися зустрічі з Александром Квасневським, Головою Наглядової ради Ялтинської європейської стратегії (YES), Президентом Польщі (1995-2005); з головним редактором газети «Дзеркало тижня» Юлією Мостовою; з Постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні Йостою Люнгманом.

Участь у Форумі молодих лідерів в рамках Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

З 2012 року стипендіати беруть участь у Форумі молодих лідерів YES, який проходить паралельно із пленарними сесіями Щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Під час події молодь ділиться ідеями, вивчає міжнародний та український професійний досвід і шукає відповіді на актуальні виклики сучасності.

Форум – це дискусійний майданчик з провідними світовими та українськими політиками, бізнесменами та експертами, спікерами якого вже стали: Тоні Блер, Річард Бренсон, Валдіс Домбровскіс, Роберт Гейтс, Елтон Джон, Девід Камерон, Джон Керрі, Віталій Кличко, Бернар-Анрі Леві, Девід Петреус, Петро Порошенко, Кондоліза Райс, Ілдем Такан, Мухаммед Юнус, Фарід Закаріа та інші.

Участь в молодіжних таборах

Стипендіати беруть участь у регулярних літніх таборах, які проводить «Завтра.UA» разом з організаціями-парнерами. Заходи надають можливість учасникам для індивідуального та професійного розвитку, а також надихають та допомагають у розробці проєктів.

Детальніше про останні події:

«YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity» за підтримки Фундації Coca-Cola.

Екологічні форуми Climate Change Camp у партнерстві з Фундацією Coca-Cola.

Волонтерство

Стипендіати беруть участь у реалізації проєктів Фонду Віктора Пінчука (зокрема подіях, що проходять у Давосі в дні Всесвітнього економічного форуму), YES, PinchukArtCentre та Фонду Олени Пінчук. Щороку понад 50 стипендіатів отримують практичний досвід, що допомагає їм набути навички поведінки в робочих умовах.

Розбудова мережі зв’язків

Стипендіати знайомляться з однодумцями з усіх регіонів України та стають членами спільноти «Завтра.UA», що налічує вже більше 2600 молодих людей. Вони постійно підтримують один одного, запрошують на події, заходи, спільно розробляють проєкти.

Підтримка стипендіатів:

Фінансова

Програма надає стипендії в розмірі 3 727 грн., яку студенти отримують щомісячно протягом року. Крім того, стипендіати можуть одержати фінансову підтримку для реалізації проєктів і ініціатив, а також гранти для індивідуального розвитку та навчання. 

Щоб отримати фінансову підтримку просимо надіслати заяву, а також опис і бюджет проєкту на електронну адресу [email protected]

Звертаємо увагу, що фінансова підтримка надається виключно стипендіатам програми «Завтра.UA».

Партнерська

Програма допомагає стипендіатам налагодити контакти з організаціями, проєктами та експертами, чиє залучення необхідне для реалізації проєктів та ініціатив або особистісного росту. 

Експертна

Програма надає допомогу стипендіатам в організації зустрічей з профільними експертами для допомоги в розробці та реалізації проєктів та ініціатив. Подібні консультації студенти мають можливість отримати як в рамках заходів Фонду, так і звернувшись до адміністрації програми. 

Інформаційна

Програма висвітлює досягнення стипендіатів на власних каналах комунікацій, а також сприяє інформаційному супроводу проєктів стипендіатів або особистих досягнень через канали комунікацій партнерів.

Участь у партнерських проєктах, фестивалях, конференціях та конкурсах

Участь у проєктах компаній-партнерів: PinchukArtCentrе, EastOne, Interpipe, Фонду Олени Пінчук, Coca-Cola та інші.

закрити