Мигаль Денис
Засновник проєкту
Опис проєкту

Подкаст про проблеми соціального спрямування, що підіймає теми, обговорення яких дуже не вистачає: українська наука, сучасне переформатування бібліотек, урбаністика в Україні, українські театр та кіномистецтво, інтернати та інтеграція у суспільство незахищених дітей, культура замовчування домашнього насильства та інші. У кінці кожного випуску ведучі пропонують конструктивні шляхи рішення проблем, про які йшла мова.
Проєкт збільшує обізнаність та свідомість українців у темах та проблемах соціального спрямування, яким вітчизняні ЗМК приділяють відносно мало уваги. У кінці кожного епізоду пропонуємо слухачам кроки, рішення та можливості, втілення яких може допомогти у глобальному вирішенні проблеми.
Окрема рубрика «Конструктив. Досвід» присвячена спілкуванню з представниками звичних і незвичних професій та ремесл — розмовам про пристрасть і перепони у праці. Наприклад, з математиком, ведучим українського «Що? Де? Коли?», полярником, сомельє, онкологом, письменником, генетиком, палеонтологом, композитором, реставратором антикваріату.
Наразі готуються до виходу 5 циклів історій на теми: «Журналісти і журналістика на війні», «Переосмислення радянського минулого», «Освіта, підбита карантином та війною», «Пошук коріння та ідентичності», «Куди рухається український ютуб».

Читати більше
Просвітництво

Конструктив

Конструктив
Статус Діючий Зв’язатись з проєктом
закрити