Ксенія Семенова та Анастасія Шелевицька
засновниці проєкту
Опис проєкту

Щорічний фестиваль під відкритим небом, під час якого експерти розвінчують міфи, а також дають логічне пояснення певним явищам у галузі фізики, хімії, біології та в інших сферах науки. Тому наука не подається теоритично, а захоплює, розважає, розкриває різні таємниці.
А ще «Наукові Пікніки» - це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України, в наметах, на скверах чи інших публічних територіях поєднують науку з забавою. Фішка Наукових Пікніків у тому, що науку можна чіпати руками в прямому сенсі. Можна подивитись в мікроскоп, позмішувати хімічні реагенти. Дуже важливо, що відвідувачі спілкуються не з акторами, які грають роль науковців і показують шоу, а дійсно з науковцями та інноваторами. Це дає можливість не просто повеселитися на шоу, а дізнатися, що саме відбувається. Такий формат полюбився людям, бо він розважальний, не тільки навчальний.
Учасники пікніків - спеціалісти, науковці, ентузіасти, які діляться своїми знаннями з публікою.
Проєкт існує вже 9 років та його метою є популяризація науки серед молоді: дітей, школярів, студентів, молодих батьків та усіх бажаючих.

Читати більше
Просвітництво

Наукові пікніки

Наукові пікніки
Статус Діючий
закрити