Події

Ольга Руднєва «Чому майбутнє краще за сьогодення»

23 жовтня 2018
час:
12:00
Адреса:
Житомирський Державний Університет імені Івана Франка
Ольга Руднєва «Чому майбутнє краще за сьогодення»

В рамках старту 13-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Ольга Руднєва, виконавчий директор Фонду Олени Пінчук, зустрінеться зі студентами та розповість про те, як трансформується світ та як молодому поколінню пристосуватися до мінливого майбутнього. Також Ольга розкаже про важливість соціальної відповідальності як великих корпорацій, так і окремих людей, та роль штучного інтелекту, нових засобів комунікації та медіа у нашому житті.

Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд Віктора Пінчука.

Захід відбудеться в Житомирському державному університеті імені Івана Франка, навчальний корпус №4, Читальний зал №1 (Житомир, вул. Велика Бердичівська, 40).

Для участі просимо зареєструватися за посиланням.

Ольга Руднєва, очолює Фонд Олени Пінчук з квітня 2004 року (до листопада 2017 р. – Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД»). Раніше Ольга працювала в Міністерстві охорони здоров’я, в неурядовому секторі, а також була співзасновником та керівником видавничого дому «Жіноче здоров’я».

Під керівництвом Ольги були реалізовані наступні проекти:

  • реконструкція дитячого будинку «Берізка»;
  • благодійний концерт Сера Елтона Джона в 2007 році в Києві, благодійний концерт гурта Queen в 2008 році в Харкові, благодійний концерт напередодні фіналу ЄВРО 2012 в Києві;
  • проект Віктора та Олени Пінчук «Медсанбат» з підготовки та оснащення військових медиків, 2014-2015 рр.;
  • мультиформатна кампанія в медіа «Зупинимо СНІД доки він не зупинив нас»;
  • менторський проект для жінок «Я зможу» в партнерстві з фундацією Coca-Cola (2017-2018 рр).

Ольга є експертом в неприбуткових організаціях, з фандрайзінгу, соціальній корпоративній відповідальності, в питаннях поліпшення доступу до медичних послуг у країнах, що розвиваються, у розробці та проведенні медіа-кампаній. У 2018 році Ольга увійшла в список найвпливовіших жінок Украйни по версії журналу «Новое Время».

Ольга веде власний блог на тему ВІЛ/СНІДу: aids.ua/blogs/rudneva.html.

Стрінка у Facebook: fb.com/olga.rudneva

закрити