Статті

В Києві відбудеться Молодіжний форум «ЗАВТРА.UA-2009»

З 16 по 19 травня 2009 року в Києві відбудеться Молодіжний форум стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Подія проходитиме в молодіжному таборі «Лідер» в Пущі-Водиці. На форум зберуться стипендіати програми – переможці цьогорічного відбіркового конкурсу, які протягом трьох днів під керівництвом професійних тренерів братимуть участь у колективних тренінгах та розроблятимуть соціальні проекти в таких галузях, як культура, здоров’я, освіта, екологія тощо. Загалом на форум зберуться понад 300 студентів.

Одне з завдань Форуму – стимулювати громадську активність студентів, залучити їх до соціальних ініціатив, спрямованих на розвиток країни та суспільства. Проекти, які розроблятимуть стипендіати, відповідають саме такій орієнтації. Вже протягом трьох років в рамках програми «Завтра.UA», силами стипендіатів, реалізується низка соціальних проектів, зокрема «Заповідник», який передбачає облаштування стипендіатами-волонтерами заповідників України.

До роботи Форуму приєднаються відомі українці, які братимуть участь у групових робочих сесіях та презентаціях розроблених студентами проектів. Серед запрошених – Святослав Вакарчук, Сергій Тігіпко, Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Лілія Подкопаєва, Павло Гудімов та інші.

Перші два дні роботи молодіжного форуму «Завтра.UA» будуть присвячені командотворчим та проектним тренінгам і розробці соціальних проектів. Фінальний захід відбудеться у понеділок 18 травня. В цей день стипендіати, разом із запрошеними гостями презентуватимуть результати своєї роботи, а також відбудеться церемонія їх нагородження дипломами програми «Завтра.UA».

закрити