Статті

12 липня розпочне свою роботу проект стипендіатів програми «ЗАВТРА.UA» «Всеукраїнська аграрна літня школа-2010»

Фонду Віктора Пінчука під назвою «Всеукраїнська аграрна літня школа-2010» (ВАЛШ-2010). В проекті візьмуть участь 25 студентів четвертих курсів аграрних ВНЗ України за такими напрямками спеціалізації: механіка та енергетика, землевпорядкування та кадастр, агрономія та аграрний менеджмент. Проект втілюється за підтримки агрохолдингу «МРІЯ ЦЕНТР» та Тернопільського національного технічного університету.

Протягом семиденного інтерактивного курсу студенти відвідають агропромислове підприємство «МРІЯ ЦЕНТР» (Тернопільська обл., с. Васильківці), що спеціалізується на вирощуванні високоякісної сільськогосподарської продукції, де ознайомляться з технологіями, що застосовуються на виробництві. Крім того вони прослухають курс лекцій з агрономії, менеджменту підприємства, роботи з митницею, землевпорядкування та кадастру, а також виконають ряд практичних завдань на закріплення отриманих знань. Заняття проведуть спеціалісти профільних університетів та агропромислових підприємств.

Метою «Всеукраїнської аграрної літньої школи» є підготовка молодих фахівців агропромислової галузі, підвищення їх кваліфікації, а також заохочення компаній приймати на практику студентів з можливістю їх подальшого працевлаштування. В рамках проекту студенти мають можливість добути практичні знання та ознайомитись з передовими технологіями, що використовують в агропромисловому секторі.

Офіційне відкриття «ВАЛШ-2010» розпочнеться 12 липня 2010 року о 10:00 за адресою: м.Тернопіль, вул. Руська 56, Тернопільський національний технічний університет, головний корпус, аудиторія 79.

Проект «ВАЛШ» було розроблено та вперше проведено влітку 2008 року в рамках реалізації програми підтримки індивідуальних ініціатив стипендіатів програми «ЗАВТРА.UA» при сприянні Фонду Віктора Пінчука та Національного аграрного Університету України. У школі взяли участь 25 студентів сільськогосподарських ВНЗ України 2-3 курсів.

закрити