Статті

«Мрія Агрохолдинг» та Фонд Віктора Пінчука оголошують конкурс на участь у молодіжній освітній конференції «Агроперспектива»

«Мрія Агрохолдинг» та Фонд Віктора Пінчука оголошують конкурс серед студентів 4-6 курсів на участь у молодіжному освітньому семінарі «АгроПерспектива-2011». Семінар відбудеться 3-6 листопада 2011 року у Тернополі. За результатами конкурсу будуть відібрані 30 кращих студентів аграрних ВНЗ України, які отримають всебічну інформацію про сучасний аграрний бізнес, світові тенденції та нові технології у сільському господарстві на базі виробництва «Мрія Агрохолдинг». В рамках співпраці між «Мрією Агрохолдингом» та Cтипендіальною програмою «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука у семінарі візьмуть участь стипендіати, які навчаються за спеціальність агрономія.

Студенти, які бажають взяти участь у проекті, повинні надіслати заповнену анкету на адресу [email protected] та відповідати наступним вимогам: бути студентом 4-6 курсів, напряму підготовки «Агрономія» з високим середнім балом, мати бажання розвиватися в сфері агрономії та володіти англійською чи німецькою мовами. Попередній відбір починається з анкети та телефонного інтерв’ю. Заявки на участь приймаються до 23 жовтня 2011 року.

«В Україні розташована ¼ найкращих світових чорноземів. Майбутнє України, як світової житниці, у руках молоді. Від того, наскільки підростаючі агрономи володітимуть своєю професією, залежатиме місце України на агропромисловій карті світу. Молодіжний семінар це ще одна можливість наблизити молодих спеціалістів до сучасних потреб агробізнесу, надати їм практичних знань та першого досвіду», – коментує мету програми Владислав Луговський, директор з виробництва «Мрія Агрохолдинг».

Програма семінару «АгроПерспектива-2011» складається з лекцій та практичних занять за наступними темами:

Сучасний стан агропромисловості України.
Світові тенденції у сільському господарстві.
Сучасне українське агропідприємство: елеваторний комплекс, логістична база, картоплесховища.
Сільськогосподарська техніка.
Сучасні технології вирощування рослин.
Професія «Агроном» в Україні.

Також будуть проводитись візити на виробництво.

Організатор семінару «Мрія Агрохолдинг» за підтримки стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Реєстрація на конкурс та детальна інформація на сайті – mriya.ua

Анкета для участі у конкурсі – http://mriya.ua/career/mriya_for_students/agroperspectiva/

закрити