Статті

Фонд Віктора Пінчука представить свої освітні проекти на міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар'єра – 2011»

7-9 квітня 2011 року Фонд Віктора Пінчука візьме участь у міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2011», паралельно з якою проходитиме виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad». Захід проводиться Міністерством освіти і науки України спільно з Товариством «Знання» України. Захід проходитиме у Києві в Центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ, вул. Хрещатик, 2) з 7 по 9 квітня 2011 року. Час роботи: 11:00 – 18:00, субота – до 17:00. Вхід вільний.

В рамках виставки Фонд Віктора Пінчука представить два проекти – грантову програму для отримання магістерської освіти за кордоном «Всесвітні студії» та загальнонаціональну Стипендіальну програму «Завтра.UA». Обидві програми направлені на формування та зміцнення нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни із середовища найкращих студентів вітчизняних вищих навчальних закладів.

Програмою заходу передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

В минулому році в рамках програми «Всесвітні студії» на навчання у магістратурі найкращих університетів світу було відправлено 17 студентів у 6 країн.

Наразі прийом online заявок на отримання гранту в 2011 році триває до 15 травня на сайті програми www.worldwidestudies.org

В рамках підписаної угоди між Фондом Віктора Пінчука та Cambridge Overseas Trust (Велика Британія) цього року українські громадяни – учасники програми «Всесвітні студії», які подали документи на вступ до Кембриджського університету, матимуть можливість отримати решту коштів від Cambridge Overseas Trust, за умови, якщо всі вимоги програми «Всесвітні студії» ними були виконані.

Програма «Завтра.UA» стартувала 5 років тому та за цей час її стипендіатами стали понад 1000 студентів з майже 70 ВНЗ України. Наприкінці травня буде проведено четвертий Форум «Завтра.UA», на якому буде оголошено переможців конкурсу цього року. Стипендіати «Завтра.UA» реалізували більше 20 соціальних проектів, які були підтримані Фондом. Також вони брали участь у роботі Форума YES в Ялті, зустрічались з провідними політичними лідерами.

закрити