Статті

Александр Квасьнєвський, президент Польщі в 1995-2005 р., візьме участь у роботі 4-го Молодіжного форуму «ЗАВТРА.UA-2011» Фонду Віктора Пінчука

Александр Квасьнєвський, президент Польщі в 1995-2005 р., візьме участь у роботі 4-го Молодіжного форуму «Завтра.UA-2011» Фонду Віктора Пінчука, який буде проходити з 21 по 23 травня 2011 року в санаторії «Пролісок» в смт. Козин. Учасниками форуму стануть цьогорічні переможці загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – 320 студентів з усієї України, відібраних експертною комісією за результатами конкурсу з 1 739 кандидатів. Цього року партнерами програми стали 68 провідних ВНЗ України.

Молодіжний Форум «Завтра.UA» – один з найпрестижніших студентських заходів, задача якого створення мережі соціально відповідальної молоді з найкращих студентів України, стимулювання їх громадської активності та залучення до соціальних ініціатив, спрямованих на розвиток країни та суспільства.

Тема цьогорічного Форуму: «Світ твого завтра: що очікувати, до чого готуватись, як діяти». Стипендіати та гості Форуму спробують спрогнозувати найважливіші зміни в різних сферах життя, які відбудуться в наступні 30 років, охарактеризувати основні загрози, які стоять перед людством та підготують оптимальний план дій для нового покоління. Перші два дні роботи форуму будуть присвячені командотворчим та проектним тренінгам, а також розробці соціальних проектів в таких галузях, як культура, здоров’я, освіта, екологія, захист прав людини тощо.

Церемонія нагородження та презентація найкращих проектів стипендіатів «Завтра.UA» відбудуться у понеділок, 23 травня. В цей день стипендіати презентуватимуть розроблені проекти, п’ять з яких отримають організаційну та фінансову підтримку Фонду Віктора Пінчука. До церемонії нагородження приєднаються відомі політики, серед яких Президент Польщі (1995-2005) Александр Кваснєвський, представники бізнесу, політичні та громадські діячі. Вони проведуть зустрічі-дискусії зі стипендіатами та поділяться з ними історіями свого успіху.

З часу створення програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали понад 1400 українських студентів. За роки існування програми студенти реалізували понад 40 соціальних проектів, серед яких «Заповідник», кінофестиваль «Ранок», «Мистецька майстерня» тощо. Також вони мали нагоду стати учасниками цікавих проектів, таких як 1-й український інтелектуальний молодіжний Форум Завтра: «Світ, Україна, Я», спеціальним гостем якого став сьомий Генеральний секретар ООН Кофі Аннан; відвідували Ялтинську європейську стратегію (YES), під час якого стипендіати зустрічались з такими лідерами нашого часу, як Білл Клінтон, Тоні Блер, Нікітою Хрущевим та іншими

закрити