Статті

Перелік учасників 3-го туру Восьмого конкурсу - 2013/14 Стипендіальної програми "Завтра.UA"

Всього у другому турі конкурсу експертами було перевірено 1864 конкурсні  роботи.

З метою забезпечення рівних умов участі конкурсантів у третьому турі детальна інформація щодо отриманих балів або причин не допуску до подальшої участі у конкурсі буде розміщена лише після фіналу Конкурсу – 2013/14 у травні 2014 р.

Увага! Графік проведення 3-го туру Конкурсу – 2013/14

Відповідно до Умов проведення Конкурсу-2013/14 Стипендіальної програми «Завтра.UA», п.7. участь у 3-му турі є обов’язковою.

3 тур Конкурсу – 2013/14 — очні змагання із залученням відповідних експертів.  На цьому етапі оцінюється особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. Оцінка проводиться в форматі експрес-ассесмент-центру з використанням наступних методик: інтерв’ю, командні ігри, групові дискусії, письмові та усні вправи та тести, індивідуальні та групові завдання, а також модерації, фасилітації тощо. Оцінка, отримана конкурсантом за третій тур, відображає те, наскільки конкурсант відповідає заданому портрету стипендіата. 

Відповідно до умов цьогорічного конкурсу, оцінка буде проходити під час чотиригодинних тренінгів. 

До участі в третьому турі Конкуру – 2013/14 допущено 602 конкурсанта:

Прізвище

Ім’я

По-батькові

Назва (ВНЗ)

1

Абрамашвілі

Наталя

Icaївна

Севастопольський національний технічний університет

2

Аванесов

Єгор

Вікторович

Чернігівський державний технологічний університет

3

Авер’янов

Владислав

Володимирович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

4

Алексеєнко

Антон

Костянтинович

Полтавська державна аграрна академія

5

Андрієвський

Михайло

Віталійович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

6

Андрійчук

Катерина

Андріївна

Львівський національний аграрний університет

7

Антонюк

Олена

Олександрівна

Національний університет "Львівська політехніка"

8

Арабинський

Віктор

Вікторович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

9

Артеменко

Марина

Андріївна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

10

Артеменко

Роман

Юрійович

Університет банківської справи Національного банку України

11

Артищук

Ольга

Романівна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

12

Ахременко

Євгенія

Вікторівна

Львівський національний аграрний університет

13

Бабаніна

Вікторія

Юріївна

Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"

14

Бабич

Іван

Михайлович

Сумський державний університет

15

Бавика

Михайло

Олександрович

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

16

Базилянська

Вікторія

Ростиславівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

17

Бандура

Юлія

Володимирівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

18

Бардашевська

Світлана

Дмитрівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

19

Бачурін

Ілля

Олександрович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

20

Бевзюк

Катерина

Вікторівна

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

21

Безгін

Олександр

Олександрович

Севастопольський національний технічний університет

22

Безсмертна

Вікторія

Ігорівна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

23

Березанська

Марина

Михайлівна

Національний університет фізичного виховання і спорту України

24

Бесарабов

Владислав

Олегович

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

25

Бесчастна

Галина

Олександрівна

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

26

Биков

Євген

Вікторович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

27

Біккужина

Тетяна

Рафаілівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

28

Білаш

Ольга

Борисівна

Донецький національний університет

29

Білецький

Олександр

Олександрович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

30

Білокінь

Вікторія

Валеріївна

Севастопольський національний технічний університет

31

Білокінь

Дмитро

Сергіїйович

Севастопольський національний технічний університет

32

Білокур

Марина

Олександрівна

Сумський державний університет

33

Білоус

Валерія

Олегівна

Харківський національний технічний університет будівництва і архітектури 

34

Білоцька

Аліна

Олегівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

35

Білюк

Анастасія

Анатоліївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

36

Білянська

Ірина

Олександрівна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

37

Біров

Василь

Васильович

Львівський національний аграрний університет

38

Блищик

Вікторія

Валеріївна

Донецький національний університет

39

Блінов

Евгеній

Олександрович

Національний авіаційний університет

40

Бобр

Денис

Сергійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

41

Бовкун

Ганна

Юріївна

Харківський національний університет радіоелектроніки

42

Богдан

Валентина

Евгенiївна

Національна металургійна академія України

43

Богдан

Наталія

Ігорівна

Донецький національний університет

44

Богровецька

Леся

Іванівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

45

Бойко

Вікторія

Вячеславівна

Полтавська державна аграрна академія

46

Бойко

Інна

Володимирівна

Національна металургійна академія України

47

Боклах

Дмитро

Юрійович

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

48

Бондар

Дмитро

Сергійович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

49

Бондаренко

Дар’я

Юріївна

Національний авіаційний університет

50

Бондаренко

Олег

Сергійович

Харківський національний університет радіоелектроніки

51

Бондаркова

Дар’я

Василівна

Українська академія банківської справи Національного банку України

52

Борисенко

Дар’я

Олександрівна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

53

Боровська

Наталя

Сергіївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

54

Бородіна

Тетяна

Валеріївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

55

Бортник

Олександр

Геннадійович

Вінницький національний технічний університет

56

Бочарова

Яна

Андріївна

Полтавська державна аграрна академія

57

Бріленков

Максим

Дмитрович

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

58

Бройко

Надія

Анатоліївна

Донецький національний університет

59

Бубнова

Анастасія

Михайлівна

Севастопольський національний технічний університет

60

Будко

Віталій

Валерійович

Сумський державний університет

61

Будник

Світлана

Олександрівна

Донецький національний університет

62

Буйвал

Лілія

Юріївна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

63

Букіна

Аліса

Ярославна

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 

64

Бурдіна

Наталія

Олександрівна

Харківський національний економічний університет

65

Бурим

Іван

Григорович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

66

Бурковська

Вероніка

Володимирівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

67

Бусленко

Юлія

Андріївна

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

68

Бут

Тетяна

Юріївна

Полтавська державна аграрна академія

69

Бутов

Максим

Володимирович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

70

Василевський

Костянтин

Олександрович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

71

Василенко

Анна

Михайлівна

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

72

Василенко

Ілона

Володимирівна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

73

Васильченкова

Анастасія

Олегівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

74

Ватага

Людмила

Володимирівна

Полтавська державна аграрна академія

75

Вацеба

Богдана

Романівна

Івано-Франківський національний медичний університет

76

Велигорська

Мар’яна

Василівна

Національний університет "Львівська політехніка"

77

Венжега

Роман

Вікторович

Донецький національний університет

78

Вербовська

Катерина

Василівна

Національний університет біоресурсів і природокористування України

79

Веремьєва

Ганна

Вікторівна

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова

80

Веселовський

Ярослав

Петрович

Вінницький національний технічний університет

81

Вижак

Людмила

Олександрівна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

82

Вікович

Ольга

Володимирівна

Національний університет "Львівська політехніка"

83

Вінниченко

Олеся

Леонідівна

Харківський національний економічний університет

84

Вітченко

Ілля

Миколайович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

85

Власенко

Аліна

Олександрівна

Полтавська державна аграрна академія

86

Вовк

Ірина

Володимирівна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

87

Вовк

Олена

Валеріївна

Національний авіаційний університет

88

Воєділова

Дарія

Дмитрівна

Вінницький національний технічний університет

89

Войтенко

Анастасія

Владиславівна

Національний гірничий університет 

90

Волинець

Наталія

Віталіївна

Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я. Горбачeвського

91

Волковська

Яна

Віталіївна

Харківський національний економічний університет

92

Волошин

Юрій

Володимирович

Донецький національний університет

93

Вольхін

Денис

Антонович

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 

94

Воропай

Олена

Володимирівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

95

Воротинцев

Станіслав

Віталійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

96

Гагарінов

Олексій

Валерійович

Харківський національний економічний університет

97

Гайдай

Олена

Андріївна

Миколаївський національний аграрний університет

98

Галанджій

Мар’ян-андрій

Володимирович

Івано-Франківський національний медичний університет

99

Галінський

Михайло

Костянтинович

Донецький національний університет

100

Галка

Ілля

Олександрович

Донецький національний університет

101

Гапонова

Марина

Анатоліївна

Національна металургійна академія України

102

Гасюк

Ірина

Степанівна

Університет банківської справи Національного банку України

103

Гасюк

Михайло

Іванович

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

104

Гафаров

Арсен

Едемович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

105

Гвоздик    

Дар`я 

Олегівна

Харківський національний економічний університет

106

Гейко

Ганна

Василівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

107

Гелеверя

Марія

Олександрівна

Національний авіаційний університет

108

Гелеверя

Владислав

Володимирович

Університет банківської справи Національного банку України

109

Герус

Вікторія

Юріївна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

110

Гладкова

Анастасія

Олегівна

Донбаська національна академія будівництва і архітектури

111

Гладкова

Ольга

Миколаївна

Запорізький національний технічний університет

112

Гливінська

Христина

Віталіївна

Національний університет "Львівська політехніка"

113

Глуходід

Ганна

Юріївна

Сумський національний аграрний університет

114

Годес

Аліна

Юліївна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

115

Голобородько

Юрій

Костянтинович

Сумський державний університет

116

Головенько

Ярослав

Богданович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

117

Гончарук-Хомин

Мирослав

Юрійович

Ужгородський національний університет

118

Горб

Тетяна

Юріївна

Національний авіаційний університет

119

Горкуша

Михайло

Юрійович

Українська академія банківської справи Національного банку України

120

Грекова

Марина

Вікторівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

121

Гресько

Василь

Васильович

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

122

Гречишкіна

Оксана

Вікторівна

Донбаська національна академія будівництва і архітектури

123

Грисюк

Володимир

Петрович

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

124

Грицак

Артем

Миколайович

Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого"

125

Грувер

Євгеній

Юрійович

Донецький національний університет

126

Грушковська

Інна

Володимирівна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

127

Гудзь

Олександр

Володимирович

Полтавська державна аграрна академія

128

Гумінілович

Лілія

Ростиславівна

Національний університет "Львівська політехніка"

129

Гунський

Анатолій

Олегович

Донецький національний технічний університет

130

Гунько

Ірина

Олександрівна

Вінницький національний технічний університет

131

Гуріна

Світлана

Володимирівна

Сумський державний університет

132

Гуртовенко

Ольга

Леонідівна

Національний університет "Острозька Академія"

133

Гуськов

Павло

Олександрович

Національний університет "Львівська політехніка"

134

Гуц

Марина

Дмитрівна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

135

Гуца

Вікторія

Олександрівна

Миколаївський національний аграрний університет

136

Гущина

Анастасiя

Вiкторiвна

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 

137

Данилець

Ростислав

Олександрович

Полтавська державна аграрна академія

138

Данилюк

Любов

Ярославівна

Івано-Франківський національний медичний університет

139

Данилюк

Катерина

Павлівна

Національний університет "Острозька Академія"

140

Данченко

Дарина

Олегівна

Національний авіаційний університет

141

Дацко

Олексій

Миронович

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

142

Дейна

Антон

Юрійович

Донецький національний університет

143

Дем’янчук 

Мар’яна

Василівна

Івано-Франківський національний медичний університет

144

Демида

Назарій

Михайлович

Національний авіаційний університет

145

Демиденко

Аліна

Сергіївна

Національний авіаційний університет

146

Демчук

Зоряна

Ігорівна

Національний університет "Львівська політехніка"

147

Денисова

Анна

Ігорівна

Донецький національний університет

148

Дерев’янко

Вікторія

Миколаївна

Національний університет державної податкової служби України

149

Джуринський

Олександр

Миколайович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

150

Діденко

Віктор

Володимирович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

151

Діденко

Тетяна

Костянтинівна

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

152

Дідух

Дар’я

Юріївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

153

Дмитришин

Ярина

Юріївна

Національний університет "Львівська політехніка"

154

Дмитрієва

Ганна

Олександрівна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

155

Добромирова

Ольга

Вікторівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

156

Довгалюк

Ростислав

Юрійович

Вінницький національний технічний університет

157

Долина

Альона

Віталіївна

Криворізький національний університет

158

Дроков

Вадим

Володимирович

Національний університет "Львівська політехніка"

159

Дубина

Світлана

Ігорівна

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

160

Дубовий

Дмитро

Вікторович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

161

Дуда

Роман

Валерійович

Вінницький національний технічний університет

162

Дударь

Марина

Сергіївна

Полтавська державна аграрна академія

163

Думбадзе

Олена

Тамазієвна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

164

Єльченко

Євгенія

Миколаївна

Полтавська державна аграрна академія

165

Єршов

Владислав

Володимирович

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

166

Єрьомін

Микола

Борисович

Донецький національний університет

167

Єфименко

Анастасія

Павлівна

Донецький національний університет

168

Жабчик

Юлія

Леонідівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

169

Желєзна

Євгенія

Петрівна

Національний університет біоресурсів і природокористування України

170

Жернова

Тетяна

Миколаївна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

171

Жигадло

Євгенія

Юріївна

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

172

Жилко

Світлана

Григорівна

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 

173

Жук

Дарія

Сергіївна

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

174

Завада

Віталій

Ярославович

Національний університет "Львівська політехніка"

175

Завгородня

Світлана

Сергіївна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

176

Заверуха

Маріанна

Михайлівна

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

177

Заворотній

Святослав

Ігорович

Полтавський університет економіки і торгівлі

178

Загоруйко

Дмитро

Євгенович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

179

Зайкова

Вікторія

Сергіївна

Вінницький національний технічний університет

180

Заплетніков

Григорій

Дмитрович

Донецький національний університет

181

Заремська

Анастасія

Олександрівна

Харківський національний університет радіоелектроніки

182

Здещиц

Анастасія

Валеріївна

Криворізький національний університет

183

Зеленська

Валентина

Юріївна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

184

Золотухін

Роман

Володимирович

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова

185

Зорін

Григорій

Дмитрович

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту

186

Зянько

Павло

Віталійович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

187

Ібрагімова

Таміла

Ахмедівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

188

Івакін

Андрій

Олександрович

Херсонський національний технічний університет

189

Іваненко

Ольга

Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

190

Івченко

Олександр

Олександрович

Національний університет біоресурсів і природокористування України

191

Ігнатьєв

Євгеній

Сергійович

Херсонський національний технічний університет

192

Ілющенко

Станіслав

Юрійович

Одеський національний медичний університет

193

Іопель

Денис

Сергійович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

194

Ісаєва

Карина

Олександрівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

195

Іскра

Михайло

Олександрович

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

196

Ішинов

Сергій

В’ячеславович

Донецький національний університет

197

Казмали

Оксана

Дмитрівна

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

198

Кайкан

Юлія

Степанівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

199

Каліушко

Діана

Олександрівна

Національний гірничий університет 

200

Калужська

Яна

Олександрівна

Полтавська державна аграрна академія

201

Канініна

Марія

Леонідівна

Національний університет біоресурсів і природокористування України

202

Каплата

Вікторія

Павлівна

Полтавський університет економіки і торгівлі

203

Капцова

Віра

Володимирівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

204

Кара

Сергій

Віталійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

205

Карабиньош

Степан

Олексійович

Ужгородський національний університет

206

Карабін

Леся

Дмитрівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

207

Караванський

Артем

Миколайович

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

208

Каравелкова

Марія

Володимирівна

Одеський національний медичний університет

209

Карпенко

Ірина

Максимівна

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

210

Карпів

Тетяна

Ігорівна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

211

Карпук

Надія

Сергіївна

Національний університет фізичного виховання і спорту України

212

Каснянчук

Дар’я

Володимирівна

Криворізький національний університет

213

Каспірович

Антон

Валерійович

Донецький національний університет

214

Катаєва

Анастасія

Вікторівна

Запорізький національний технічний університет

215

Катериніна

Марина

Петрівна

Сумський державний університет

216

Качалова

Олена

Андріївна

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

217

Каштанов

Кирило

Альбертович

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

218

Кириченко

Ірина

Ігорівна

Чернігівський державний технологічний університет

219

Кім

Олена

Сергіївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

220

Кірсич

Дар’я

Володимирівна

Криворізький національний університет

221

Клак

Андрій

Мирославович

Львівський національний аграрний університет

222

Клебанович

Анастасія

Анатоліївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

223

Климова

Олена

Ігорівна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

224

Климчук

Тетяна

Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

225

Кліщук

Ольга

Володимирівна

Університет банківської справи Національного банку України

226

Ключник

Марія

Анатоліївна

Миколаївський національний аграрний університет

227

Ключук

Юля

Миколаївна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

228

Кобилочна

Ольга

Олегівна

Національний університет водного господарства та природокористування 

229

Коваленко

Вікторія

Вадимівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

230

Коваленко

Дмитро

Юрійович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

231

Коваль

Оксана

Геннадіївна

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

232

Коваль

Юлія

Богданівна

Національний університет "Львівська політехніка"

233

Ковальчук

Тетяна

Андріївна

Національний авіаційний університет

234

Ковальчук

Іванна

Іванівна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

235

Кожухаренко

Микола

Олександрович

Національний університет "Одеська юридична академія"

236

Козак

Анастасія

Анатоліївна

Запорізький національний університет

237

Козловський

Руслан

Зіновійович

Національний університет "Львівська політехніка"

238

Койло

Вікторія

Василівна

Українська академія банківської справи Національного банку України

239

Колбасюк

Ірина

Юріївна

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

240

Колесник

Антон

Юрійович

Університет банківської справи Національного банку України

241

Колногорова

Тетяна

Олегівна

Херсонський національний технічний університет

242

Коломієць

Іван

Анатолійович

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

243

Коміссарова

Анна

Ігорівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

244

Кондор

Назарій

Богданович

Львівський національний аграрний університет

245

Кондратенко

Павло

Володимирович

Національна металургійна академія України

246

Копиловський

Микола

Вікторович

Запорізький національний університет

247

Корж

Ельвіра

Федорівна

Сумський державний університет

248

Корній

Наталя

Сергіївна

Львівський національний університет імені Івана Франка

249

Корніяш

Вероніка

Сергіївна

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

250

Коробов

Олександр

Олександрович

Запорізький національний університет

251

Король (Стопнюк)

Лілія

Григорівна

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

252

Косовська

Інна

Володимирівна

Полтавська державна аграрна академія

253

Косогова

Ірина

Андріївна

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

254

Костюк

Оксана

Богданівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

255

Кот

Марія

Геннадіївна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

256

Котляр

Альона

Анатоліївна

Харківський національний економічний університет

257

Котлярова

Олеся

Ігорівна

Національний авіаційний університет

258

Котовська

Анастасія

Анатоліївна

Херсонський національний технічний університет

259

Кравцов

Дмитро

Віталійович

Донецький національний університет

260

Кравченко

Яна

Олексiївна

Національний гірничий університет 

261

Кравчук

Олександр

Вікторович

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

262

Крамарець

Василь

Романович

Національний університет "Львівська політехніка"

263

Краснощока

Анастасія

Костянтинівна

Вінницький національний технічний університет

264

Крижанівська

Анастасія

Юріївна

Чорноморський державний університет імені Петра Могили

265

Криклива

Валентина

Олександрівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

266

Круглов

Іван

Олександрович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

267

Кудрявець

Євген

Володимирович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

268

Кузьмич

Роман

Юрійович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

269

Кузяшева

Азіза

Анверівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

270

Куйко

Наталія

Юріївна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

271

Куксенко

Дмитро

Михайлович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

272

Кулачко

Аліна

Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

273

Куліцька

Софія

Вікторівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

274

Кунченко

Денис

Леонідович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

275

Купряхіна

Юлія

Ігорівна

Донецький національний університет

276

Кур’ята

Ольга

Петрівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

277

Кутузова

Ніна

Юріївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

278

Кучер

Богдан

Петрович

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

279

Кучерук

Мар’яна

Володимирівна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

280

Кучко

Олександр

Євгенійович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

281

Кушнірук

Сергій

Григорович

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя 

282

Ладуренко

Алла

Олександрівна

Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого"

283

Лайченкова

Тетяна

Сергіївна

Запорізький національний технічний університет

284

Лапська

Юлія

Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

285

Лашкова

Лариса

Андріївна

Севастопольський національний технічний університет

286

Лаюк

Мирослав

Миколайович

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

287

Левко

Василь

Васильович

Львівський національний аграрний університет

288

Левкова

Олександра

Станіславівна

Миколаївський національний аграрний університет

289

Левченко

Владислав

Олександрович

Національний авіаційний університет

290

Левченко

Дар’я

Леонідівна

Запорізький національний університет

291

Легкий

Андрій

Володимирович

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

292

Лесюк

Альона

Станіславівна

Полтавська державна аграрна академія

293

Лєбєдєва

Ірина

Геннадіївна

Таврійський державний агротехнологічний університет

294

Лєдєньов

Микита

Олексійович

Донецький національний університет

295

Лисенко

Юлія

Олександрівна

Чернігівський державний технологічний університет

296

Лисяков

Микита

Сергійович

Таврійський державний агротехнологічний університет

297

Литвин

Сергій

Віталійович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

298

Лізун

Андрій

Юрійович

Донецький національний технічний університет

299

Лісогурська

Ольга

Вікторівна

Житомирський національний агроекологічний університет

300

Літвак

Валерія

Леонідівна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

301

Літвіненко

Максим

Михайлович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

302

Ліщук

Павло

Олександрович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

303

Лобанова

Аліна

Олександрівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

304

Ломачевська

Марія

Юріївна

Криворізький національний університет

305

Ломоносова

Алла

Миколаївна

Чернігівський державний технологічний університет

306

Лубенець

Тетяна

Миколаївна

Національний гірничий університет 

307

Лукеря

Іван

Михайлович

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

308

Лук’янов

Олег

Євгенович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

309

Лук’янчук

Олександр

Сергійович

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

310

Луценко

Юлія

Ігорівна

Запорізький національний технічний університет

311

Луценко

Яна

Вікторівна

Донецький національний університет

312

Лучко

Іван

Романович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

313

Лялюк

Дмитро

Володимирович

Севастопольський національний технічний університет

314

Ляшенко

Марина

Анатоліївна

Миколаївський національний аграрний університет

315

Лящевська

Ольга

Вікторівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

316

Мазур

Микола

Миколайович

Національний авіаційний університет

317

Майстренко

Олександр

Миколайович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

318

Макаровська

Ольга

Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

319

Максимов

Денис

Олегович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

320

Малярчук

Катерина

Артурівна

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

321

Мамедова

Оксана

Фірудіновна

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

322

Мандрикіна

Анастасія

Федорівна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

323

Маргітай

Василь

Васильович

Ужгородський національний університет

324

Мартиненко

Віолета

Юріївна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

325

Мартиненко

Яна

Олександрівна

Миколаївський національний аграрний університет

326

Марчук

Олександр

Ігорович

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

327

Масленко

Анна

Олександрівна

Сумський державний університет

328

Маслова

Ольга

Сергіївна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

329

Масловська

Любов

Вікторівна

Національний гірничий університет 

330

Матвійчук

Олексій

Володимирович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

331

Мачук

Євген

Юрійович

Національний університет водного господарства та природокористування 

332

Мелкумян

Гарік

Альбертович

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

333

Мельник

Наталя

Олександрівна

Донецький національний університет

334

Меренкова

Вікторія

Олександрівна

Національний авіаційний університет

335

Мєлєкєсцев

Кирило

Ігорович

Донецький національний університет

336

Микитюк

Галина

Володимирівна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

337

Мисак

Степан

Йосифович

Національний університет "Львівська політехніка"

338

Мись

Лідія

Анатоліївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

339

Митник

Дар’я

Юріївна

Харківський національний технічний університет будівництва і архітектури 

340

Митько 

Анастасія

Павлівна

Чернігівський державний технологічний університет

341

Михайлець

Поліна

Олександрівна

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

342

Михайловська

Анастасія

Михайлівна

Запорізький національний технічний університет

343

Михнюк

Сергій

Вікторович

Житомирський державний університет імені Івана Франка

344

Мізюн

Костянтин

Сергійович

Українська академія банківської справи Національного банку України

345

Міленіна

Єлизавета

Дмитрівна

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

346

Міненко

Іван

Анатолійович

Українська академія банківської справи Національного банку України

347

Мірошниченко

Максим

Дмитрович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

348

Міцюк

Ірина

Русланівна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

349

Мішин

Владислав

Костянтинович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

350

Моргун

Олена

Ігорівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

351

Мордовець

Аліна

Володимирівна

Харківський національний економічний університет

352

Мороз

Гаррі

Володимирович

Запорізький національний технічний університет

353

Моспаненко

Тетяна

Юріївна

Миколаївський національний аграрний університет

354

Музиченко

Тетяна

Василівна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

355

Надсадін

Дмитро

Ігорович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

356

Науменко

Олексій

Васильович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

357

Наумова

Алевтина

Віталіївна

Одеський національний морський університет

358

Немеш

Маріанна

Іванівна

Ужгородський національний університет

359

Непомняща

Ксенія

Едуардівна

Донецький національний технічний університет

360

Неродик

Марія

Василівна

Національний університет водного господарства та природокористування 

361

Нестеренко

Владислав

Андрійович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

362

Нефедов

Юрій

Олегович

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

363

Нехай

Альона

Олександрівна

Національний університет "Острозька Академія"

364

Нещадін

Андрій

Олегович

Львівський національний університет імені Івана Франка

365

Нижник

Галина

Іванівна

Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я. Горбачeвського

366

Нікітюк

Наталія

Миколаївна

Національний авіаційний університет

367

Нікода

Катерина

Євгенівна

Київський університет імені Бориса Грінченка

368

Ніколаєва

Вероніка

Геннадіївна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

369

Ніколаєва

Мар’яна

Геннадіївна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

370

Ногас

Ірина

Любомирівна

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 

371

Обідник

Марія

Вячеславівна

Вінницький національний технічний університет

372

Околєлова

Тетяна

Валентинівна

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

373

Олексієнко

Аліна

Вадимівна

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

374

Олексійченко

Тетяна

Валентинівна

Криворізький національний університет

375

Олещук

Назар

Юрійович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

376

Олійник

Аліна

Сергіївна

Полтавська державна аграрна академія

377

Омельянович

Олеся

Тарасівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

378

Онищенко

Катерина

Вікторівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

379

Онищенко

Ольга

Вячеславівна

Таврійський державний агротехнологічний університет

380

Онопрієнко

Владислав

Юрійович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

381

Орешечко

Вікторія

Володимирівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

382

Осадча

Людмила

Олександрівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

383

Остапюк

Валентина

Степанівна

Львівський національний аграрний університет

384

Очеретна

Елеонора

Вікторівна

Криворізький національний університет

385

Павленко

Олексій

Олексійович

Донецький національний університет

386

Павлій

Пилип

Миколайович

Донецький національний університет

387

Павліченко

Віра

Юріївна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

388

Павлюк

Олена

Ігорівна

Національний університет "Острозька Академія"

389

Павлюк

Роман

Анатолійович

Національний університет "Острозька Академія"

390

Паламарчук

Ірина

Олексіївна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

391

Пальчук

Марія

Вікторівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

392

Пантюх

Марія

Анатоліївна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

393

Папернюк

Тетяна

Ігорівна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

394

Папкова

Ганна

Станиславовна

Севастопольський національний технічний університет

395

Паска

Богдан

Валерійович

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

396

Паславський

Володимир

Ростиславович

Львівський національний аграрний університет

397

Пастиря

Анна

Сергіївна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

398

Пащенко

Сергій

Олександрович

Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут"

399

Певзнер

Олександр

Олегович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

400

Педченко

Аліна

Ігорівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

401

Перепелиця

Анастасія

Сергіївна

Донецький національний університет

402

Петров

Володимир

Вікторович

Сумський національний аграрний університет

403

Пецюх

Марта

Степанівна

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

404

Писанюк

Руслан

Васильович

Житомирський національний агроекологічний університет

405

Півдяблик

Іванна

Ігорівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

406

Півень

Ілля

Сергійович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

407

Підцерковний

Богдан

Васильович

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

408

Пірогов

Максим

Геннадійович

Полтавська державна аграрна академія

409

Пісковацька

Вероніка

Павлівна

Одеський національний медичний університет

410

Поваліхіна

Надія

Костянтинівна

Запорізький національний університет

411

Поворознюк 

Ольга

Олександрівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

412

Подолянюк

Владислав

Юрійович

Донецький національний університет

413

Пойдун

Юлія

Олександрівна

Полтавський університет економіки і торгівлі

414

Полєтуха

Ірина

Олександрівна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

415

Поліщук

Богдана

Миколаївна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

416

Поліщук

Оксана

Іванівна

Івано-Франківський національний медичний університет

417

Полтавець

Наталія

Веніамінівна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

418

Пона

Остап

Миронович

Національний університет "Львівська політехніка"

419

Пономаренко

Галина

Євгеніївна

Харківський національний університет радіоелектроніки

420

Попич

Ірина

Володимирівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

421

Попко

Дмитро

Володимирович

Національний авіаційний університет

422

Попов

Віталій

Вадимович

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

423

Попов

Сергій

Володимирович

Полтавська державна аграрна академія

424

Попович

Людмила

Євгенівна

Національний авіаційний університет

425

Постемська

Ксенія

Сергіївна

Вінницький національний технічний університет

426

Постіл

Юлія

Олександрівна

Полтавська державна аграрна академія

427

Потоцький

Володимир

Валерійович

Університет банківської справи Національного банку України

428

Прикмета

Андрій

Володимирович

Вінницький національний технічний університет

429

Прихненко

Максим

Іванович

Донецький національний університет

430

Приходько

Анастасія

Ярославівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

431

Приходько

Михайло

Вікторович

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

432

Приходько

Катерина

Андріївна

Полтавський університет економіки і торгівлі

433

Профатило

Сергій

Сергійович

Полтавська державна аграрна академія

434

Процевський

В’ячеслав

Валентинович

Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"

435

Проценко

Богдан

Михайлович

Національний авіаційний університет

436

Проценко

Вікторія

Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

437

Прус

Валентина

Миколаївна

Полтавська державна аграрна академія

438

П’ятниця

Юлія

Григоріна

Полтавська державна аграрна академія

439

Разумович

Ірина

Анатоліївна

Запорізький національний університет

440

Райхерт

Христина

Ярославівна

Університет банківської справи Національного банку України

441

Раіфов

Лутфі

Емірусеінович

Севастопольський національний технічний університет

442

Ребриш

Богдан

Юрійович

Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого"

443

Регуш

Лілія

Василівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

444

Рибак

Катерина

Богданівна

Запорізький національний університет

445

Рибчинська

Марія

Анатоліївна

Національний університет біоресурсів і природокористування України

446

Рижикова

Олена

Ігорівна

Полтавська державна аграрна академія

447

Рижкіна

Олександра

Геннадіївна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

448

Римаренко

Олег

Вадимович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

449

Рогозін

Євгеній

Петрович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

450

Романченко

Іван

Сергійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

451

Романчукевич

Наталія

Ігорівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

452

Ромащенко

Вікторія

Вікторівна

Національна металургійна академія України

453

Роспотнюк

Володимир

Петрович

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

454

Рубенян

Гоар

Давидівна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

455

Руденко

Тетяна

Володимирівна

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту

456

Руденко

Ярослав

Олександрович

Запорізький національний університет

457

Рябухін

Олександр

Володимирович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

458

Рябушенко

Катерина

Олександрівна

Національний університет "Острозька Академія"

459

Савенкова

Світлана

Володимирівна

Донбаська національна академія будівництва і архітектури

460

Савіцька

Дар’я

Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

461

Савченко

Аліна

Анатоліївна

Національний авіаційний університет

462

Садова

Марія

Михайлівна

Національний університет "Львівська політехніка"

463

Салабай

Юлія

Ігорівна

Національний університет "Львівська політехніка"

464

Самарцева

Анастасія

Євгеніївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

465

Сарічева

Галина

Ігорівна

Національний гірничий університет 

466

Сендуце

Ніна

Ігорівна

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова

467

Сергієва

Анастасія

Сергіївна

Одеський національний медичний університет

468

Сергієнко

Ольга

Володимирівна

Київський національний університет будівництва і архітектури

469

Середюк

Ярина

Русланівна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

470

Сиваш

Катерина

Олександрівна

Запорізький національний університет

471

Сидорук

Тетяна

Миколаївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

472

Силкіна

Світлана

Анатоліївна

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

473

Симиненко

Володимир

Володимирович

Донецький національний університет

474

Синицин

Ярослав

Сергійович

Національна металургійна академія України

475

Синьоока

Аліна

Юріївна

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

476

Сівченко

Тарас

Михайлович

Національний університет біоресурсів і природокористування України

477

Сілантьєва

Марія

Олегівна

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

478

Сіліхін

Борис

Вікторович

Полтавський університет економіки і торгівлі

479

Сільчук

Марія

Юріївна

Запорізький національний університет

480

Сімонова

Леся

Олександрівна

Національний університет біоресурсів і природокористування України

481

Сіюшов

Денис

Юрійович

Національний університет "Одеська юридична академія"

482

Скворцова

Марія

Сергіївна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

483

Скирда

Ігор

Ігорович

Національний авіаційний університет

484

Скітіба

Ельміра

Абельфатівна

Донецький національний університет

485

Скляров

Віктор

Сергійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

486

Скок

Юлія

Федорівна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

487

Скокова

Анастасія

Олегівна

Запорізький національний університет

488

Сліпець

Аліна

Анатоліївна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

489

Слободенюк

Олександр

Олександрович

Севастопольський національний технічний університет

490

Сміянова

Олеся

Анатоліївна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

491

Смоланка

Володимир

Володимирович

Ужгородський національний університет

492

Соколовська

Оксана

Анатоліївна

Полтавський університет економіки і торгівлі

493

Сокур

Анна

Володимирівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

494

Солодкіна

Вікторія

Олександрівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

495

Солопов

Денис

Олександрович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

496

Сорока

Олена

Вікторівна

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

497

Соснов

Микита

Юрійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

498

Стадніченко

Марина

Станіславівна

Полтавська державна аграрна академія

499

Старко

Катерина

Ярославывна

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

500

Стасюк

Крістіна

Олександрівна

Херсонський національний технічний університет

501

Степаненко

Денис

Романович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

502

Степанюк

Дарина

Андріївна

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

503

Степчук

Інна

Василівна

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

504

Стець

Юлія

Ігорівна

Запорізький національний університет

505

Сторожук

Андрій

Леонідович

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

506

Струк

Людмила

Євгеніївна

Українська академія банківської справи Національного банку України

507

Струнський

Олександр

Дмитрович

Університет банківської справи Національного банку України

508

Суббота

Анастасія

Олегівна

Полтавська державна аграрна академія

509

Судакова

Діана

Андріївна

Національний гірничий університет 

510

Супрун

Катерина

Миколаївна

Криворізький національний університет

511

Суржиков

Олександр

Вікторович

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

512

Сухаревський

Євген

Олександрович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

513

Сухих

Андрій

Юрійович

Національний університет "Острозька Академія"

514

Суховіч

Катерина

Сергіївна

Миколаївський національний аграрний університет

515

Сухорутченко

Іван

Олександрович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

516

Таран

Марина

Вікторівна

Національний університет біоресурсів і природокористування України

517

Тартаківський

Олексій

Васильович

Житомирський національний агроекологічний університет

518

Тер-Макарянц

Єлизавета

Гайказівна

Полтавська державна аграрна академія

519

Тимошенко

Михайло

Павлович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

520

Тищенко

Аліна

Володимирівна

Полтавська державна аграрна академія

521

Ткаченко

Павло

Іванович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

522

Топчанюк

Олена

Василівна

Таврійський державний агротехнологічний університет

523

Троцишин

Михайло

Іванович

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова

524

Труженко

Аліса

Кирилівна

Запорізький національний університет

525

Турбал

Маріана

Юріївна

Національний університет водного господарства та природокористування 

526

Турик

Павло

Михайлович

Національний університет "Львівська політехніка"

527

Узюма

Катерина

Анатоліївна

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова

528

Усюк

Людмила

Вікторівна

Житомирський національний агроекологічний університет

529

Ушакова

Дар’я

Дмитрівна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

530

Федів

Олександра

Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

531

Федько

Юліанна

Русланівна

Ужгородський національний університет

532

Філіппов

Іван

Федорович

Севастопольський національний технічний університет

533

Філіпповська

Олена

Василівна

Донецький національний університет

534

Філоненко

Аліна

Сергіївна

Сумський державний університет

535

Ханас

Марія

Степанівна

Тернопiльський державний медичний університет iменi I.Я. Горбачeвського

536

Харук

Віталій

Сергійович

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

537

Харчук

Олег

Павлович

Житомирський національний агроекологічний університет

538

Хмельовський

Олександр

Васильович

Національний університет біоресурсів і природокористування України

539

Ходаківська

Катерина

Сергіївна

Полтавська державна аграрна академія

540

Ходько

Аліна

Андріївна

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

541

Холіна

Євгенія

Олександрівна

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

542

Холод

Ольга

Володимирівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

543

Христенко

Сергій

Андрійович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

544

Хрущ

Георгій

Сергійович

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

545

Целюк

Тетяна

Лонгінівна

Національний університет "Острозька Академія"

546

Цигульов

Сергій

Юрійович

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

547

Цицик

Наталія

Мирославівна

Національний університет "Львівська політехніка"

548

Цяпа

Олександр

Васильович

Університет банківської справи Національного банку України

549

Чайка

Дар’я

Олександрівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

550

Чайка

Іван

Іванович

Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого"

551

Чеботарьова

Катерина

Георгіївна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

552

Чейз

Анастасія

Михайлівна

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

553

Черначук

Роман

Олегович

Національний університет водного господарства та природокористування 

554

Чернишова

Ярослава

В’ячеславівна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

555

Черніченко

Ігор

Володимирович

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

556

Черня

Вікторія

Іванівна

Одеський національний медичний університет

557

Чернявська

Альона

Вікторівна

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

558

Чиж

Альона

Вікторівна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

559

Чистотіна

Ольга

Олександрівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

560

Чуйко

Віталій

Васильович

Українська академія банківської справи Національного банку України

561

Чумак

Анна

Сергіївна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

562

Чумак

Олександр

Миколайович

Донецький національний університет

563

Чупілка

Ілля

Миколайович

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

564

Чурій

Олег

Ігорович

Львівський національний аграрний університет

565

Шамара

Юлія

Богданівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

566

Шамрайчук

Валентина

Олегівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

567

Шарга

Олена

Василівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

568

Шах

Юрій

Ігорович

Національний університет "Львівська політехніка"

569

Швай

Катерина

Віталіївна

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

570

Швець

Олеся

Вікторівна

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

571

Шебеко

Антон

Андпійович

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна

572

Шевченко

Анастасія

Владиславівна

Криворізький національний університет

573

Шевченко

Павло

Володимирович

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

574

Шевчук

Валентина

Анатоліївна

Вінницький національний технічний університет

575

Шелунцова

Катерина

Тарасівна

Запорізький національний університет

576

Шепель

Марія

Анатоліївна

Національний університет "Острозька Академія"

577

Шепетун

Людмила

Петрівна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 

578

Шеремет

Євгеній

Юрійович

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

579

Шеремет

Олена

Ігорівна

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

580

Шереметьєв

Олексій

Дмитрович

Харківський національний університет радіоелектроніки

581

Шиліна

Анастасія

Юріївна

Житомирський державний університет імені Івана Франка

582

Шиндєр

Кристина

Валентинівна

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

583

Ширіна

Тетяна

Геннадіївна

Харківський національний економічний університет

584

Шкаріна

Катерина

Анатоліївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

585

Шквірко

Ірина

Михайлівна

Національний університет "Львівська політехніка"

586

Шльончак

Василь

Васильович

Університет банківської справи Національного банку України

587

Шопін

Петро

Юрійович

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

588

Шпак

Максим

Олегович

Національний університет "Львівська політехніка"

589

Шпільов

Руслан

Олегович

Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 

590

Шпорлюк

Марія

Богданівна

Львівський національний аграрний університет

591

Шувалова

Катерина

Євгеніївна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна 

592

Шульга

Катерина

Віталіївна

Харківський національний економічний університет

593

Щубелка

Христина

Михайлівна

Ужгородський національний університет

594

Щудро

Анатолій

Євгенович

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

595

Юрганова

Тетяна

Юріївна

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

596

Яблонько

Олена

Олександрівна

Полтавська державна аграрна академія

597

Яворський

Ростислав

Святославович

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

598

Якименко

Маріанна

Русланівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

599

Яненко

Сергій

Анатолійович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

600

Янішевська

Наталія

Андріївна

Національний університет "Острозька Академія"

601

Яросевич

Ірина

Олегівна

Таврійський державний агротехнологічний університет

602

Яцухненко

Сергій

Юрійович

Національний університет "Львівська політехніка"

Детальна інформація щодо отриманих балів та причин не допуску до подальшої участі у конкурсі буде розміщена у травні 2014 р. після фіналу Конкурсу – 2013/14.

Рішення Фонду стосовно результатів Конкурсу Стипендіальної програми "Завтра.UA" є остаточними і  перегляду не підлягають. Відповідно до рішення Правління ВБО "Фонду Віктора Пінчука – соціальна ініціатива" апеляції до розгляду не приймаються.

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки
талановитої молоді в Україні.

Подати заявку
закрити