Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм

Фонд Віктора Пінчука проведе 12-й Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії»

З 20 по 22 червня 2019 року Фонд Віктора Пінчука проведе в Києві
12-й Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії». Подія об’єднає в Києві близько 400 стипендіатів: серед них 9 одержувачів грантів від «Всесвітніх студій», які вирушать на навчання на магістерські програми до найкращих університетів світу, і 100 нових переможців програми «Завтра.UA», які отримають річну стипендію, а також підтримку в реалізації проектів в Україні.

20 червня на офіційному відкритті Форуму перед стипендіатами виступлять Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, автор бестселерів, колишній радник двох Державних секретарів США, засновник та Президент компанії Jigsaw Джаред Коен, бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук, професор історії кафедри Ричарда Левіна Єльського університету та постійний науковий співробітник Інституту гуманітарних наук Відня ТімотіСнайдер.

Крім того, протягом трьох днів стипендіати програми «Завтра.UA» братимуть участь у практичних семінарах і майстер-класах, в ході яких вони отримають навички й знання від провідних українських експертів, підприємців та представників громадських організацій. Також студенти розроблять соціальні та бізнес проекти, кращі з яких отримають підтримку Фонду Віктора Пінчука.

Програми «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» вже 13 років сприяють формуванню талановитого покоління української молоді з якісною освітою, а також знайомлять їх з передовими світовими практиками та ідеями. Покоління, яке буде мислити і відчувати інакше, і тому, буде здатне зробити вагомий внесок у будівництво країни – відповідно до місії Фонду Віктора Пінчука з 2006 року: надати новим поколінням можливість стати творцями майбутніх змін.

З 2006 року стипендіатами програма «Завтра.UA» стали понад 2500 талановитих студентів України, які отримали фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, спрямованих на зміну України. З 2010 року програма «Всесвітні студії» надала гранти 114 талановитим українським студентам для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу, щоб після навчання вони повернутися в Україну і застосовували свої знання на користь країни.

закрити