Проєкти стипендіатів

Три проекти стипендіатів Завтра.UA, розроблені на 12-му Щорічному молодіжному форумі, отримають підтримку Фонду Віктора Пінчука

Фонд Віктора Пінчука надасть консультаційну та фінансову підтримку трьом проектам стипендіатів програми «Завтра.UA», розробленим на 12-му Щорічному молодіжному форумі. Проекти були обрані членами журі з 15 представлених. Головними критеріями відбору стали рівень опрацювання, актуальність тематики, комунікаційні здібності учасників команд, а також бажання зробити свій внесок у процес перетворення країни.  

Перше місце посів проект «Утилізуй», покликаний популяризувати переробку вторинної сировини та підвищити рівень еко-свідомості українського суспільства. Проект передбачає створення в Україні еко-бренду, що буде виготовляти продукцію з вторинних матеріальних ресурсів. До команди, що розробила проект, входять: Тимофій Базяк, Ольга Безносова, Лідія Болібрух, Олександр Вихрюк, Ольга Попова, Іван Ремезовський, Анастасія Слободянюк та Юлія Чіфліклій.

Друге місце посів проект «Демократизейшн», який пропонує створити настільну гру для школярів з метою зацікавити та залучити дітей та молодь до обговорення політичних тем задля побудови свідомої спільноти громадян України. Членами команди є Олександра Бірюкова, Діана Дивнич, Дмитро Квітка, Ковалевич Ігор, Ірина Пущик, Дар’я Росохата, Наталія Стаднік та Валерія Тихенко.

Третє місце посів проект «ChildLAB», спрямований на розширення кругозору та підтримку зацікавленості дітей до пізнання всесвіту. Учасники пропонують створити центр, в якому малеча зможе власноруч проводити наукові досліди, експериментувати та аналізувати результати своєї роботи. Над проектом працювали: Роман Госовський, Марія Лисянська, Олена Олійник, Павло Плотко та Микола Хобзей.

Крім того, мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP обрала дві команди, які отримають можливість восени поза конкурсом потрапити на YEP Starter – тримісячну навчальну програму, яка допоможе перетворити ідею на успішний стартап. Цього року ними стали «seeHealth» та «Battie».

Проект «seeHealth» створений з метою сприяння подовженню тривалості життя та його повноцінності шляхом формування в українському суспільстві культури профілактичної медицини.

Проект «Battie» передбачає створення у парку КПІ мережі вуличних зарядних станцій, яка має заохотити людей працювати довше на свіжому повітрі.

12-й Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм Завтра.UA та «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука об’єднав близько 400 стипендіатів, серед них 9 отримувачів грантів програми «Всесвітні студії», які навчатимуться на магістрів у найкращих університетах світу, та 100 нових переможців стипендіальної програми «Завтра.UA». У церемонії відкриття Форуму взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук та професор історії кафедри Ричарда Левіна Єльського університету та постійний науковий співробітник Інституту гуманітарних наук Відня Тімоті Снайдер.

 

закрити