Конкурс

Фонд Віктора Пінчука оголосив переможців-стипендіатів конкурсу Завтра.UA 2023

Фонд Віктора Пінчука оголосив переможців-стипендіатів конкурсу Завтра.UA 2023

54 студенти стали переможцями конкурсу «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука 2022/23 та доєдналися до спільноти стипендіатів програми.

Переможці представляють 34 ЗВО України з різних куточків України. З них 61% дівчат і 39% хлопців. Зі списком стипендіатів Завтра.UA 2023 можна ознайомитись за посиланням.

Переможцями конкурсу вважаються ті студенти, які набрали найвищі бали за результатами трьох турів. Загальна сума має дорівнювати або бути вищою за рівень, який відповідає граничній кількості стипендіатів. Цьогорічні переможці набрали від 69,7 до 88,1 балів. Нагадаємо, що максимально учасник конкурсу Завтра.UA може набрати 100 балів, з яких 20 за участь у 1-му турі, 40 балів – 2-й тур, а також 40 балів – 3-й тур. З результатами конкурсу можна ознайомитися тут.

Інформація щодо оформлення необхідних документів та інших організаційних моментів буде надіслана стипендіатам електронною поштою найближчим часом.

Ми щиро вітаємо нових стипендіатів та членів спільноти «Завтра.UA»! Також дякуємо усім, хто брав участь у цьогорічному конкурсі, та чекаємо на зустрічі у наступних конкурсах програми!

закрити