Конкурс

Фонд Віктора Пінчука розпочинає конкурс стипендіальної програми Завтра.UA 2023/ 2024

Фонд Віктора Пінчука розпочинає конкурс стипендіальної програми Завтра.UA 2023/ 2024

Фонд Віктора Пінчука 23 жовтня 2023 року розпочав 18-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

Прийом заявок відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 23 жовтня до 30 листопада 2023 року. Взяти участь у конкурсі можуть студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО – університетів, академій та інститутів. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Переможці конкурсу – майбутні стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримають від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 3727 грн*, а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проєктів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань. Також студенти стають частиною спільноти талановитої молоді зі всіх куточків України, до якої сьогодні входять понад 2 600 молодих людей.

Цього року 10 спеціальних стипендій буде надано студентам, які прагнуть стати майбутніми фахівцями у сфері реабілітації: лікарями фізичної і реабілітаційної медицини, фізичними терапевтами, ерготерапевтами, терапевтами мови і мовлення. Ці стипендії надаються в партнерстві з проєктом RECOVERY – національної мережі інноваційних реабілітаційних центрів, започаткованого Віктором та Оленою Пінчуками у 2022 році. Фахівці національної мережі RECOVERY долучаться до роботи журі конкурсу, щоб віднайти найамбітніших студентів. Запрошуємо конкурсантів подавати свої роботи за спеціальностями 222 «Медицина» та 227 «Терапія і реабілітація» задля підтримки розбудови реабілітаційної галузі в Україні.

«Фонд Віктора Пінчука розпочинає вже 18-й конкурс Завтра.UA аби підтримати талановиту українську молодь, яка прагне стати творцями змін в Україні. Ми шукаємо студентів 3-6 курсів українських ЗВО, які мають професійні досягнення та активну громадянську позицію. Переможцям конкурсу ми надамо річну стипендію, а також додаткові можливості для розвитку», – зазначила Світлана Гриценко, член правління Фонду Віктора Пінчука, керівниця програми Завтра.UA.

Слідкуйте за новинами спільноти стипендіатів та програми на офіційних сторінках «Завтра.UA» у Facebook та Instagram.

*Після сплати всіх податків та зборів благодійна допомога складатиме 3000,23 грн.

Про Загальнонаціональну програму підтримки талановитої молоді «Завтра.UA»

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності, а також бажання зробити свій внесок у процес перетворення країни.

Стипендіати мають можливість поспілкуватися зі світовими лідерами, провідними мислителями, бізнесменами та представниками громадського суспільства в рамках Форуму молодих лідерів під час Щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука.

Ключові вимоги до аплікантів:

  • оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в конкурсній роботі;
  • активна позиція та досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проєктів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

За понад 17 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2 600 студентів з усієї України. Сьогодні програма співпрацює зі ЗВО з усіх регіонів України, 90 закладів є її офіційними партнерами.

закрити