![Прийом заявок на участь у конкурсі стипендіальної програми Завтра.UA 2023/2024 продовжено до 10 грудня](https://zavtra.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/Prodovzhennya-konkurs-2023-960x459-c-1.png)
Ми розуміємо, що нашим студентам в нинішніх умовах — війни, тривог, вимушеного дистанційного формату навчання — доводиться нелегко. Тому вирішили продовжити прийом заявок на конкурс Завтра.UA 2023/2024 до 10 грудня аби ще більше амбіційних та талановитих студентів могли подати свої роботи на наш конкурс.
Ми сподіваємося, що студенти встигнуть закрити всі термінові питання та з натхненням зможуть подати заявки на стипендіальну програму Завтра.UA.
Удача всміхається впевненим та сміливим! Тож бажаємо нашим студентам удачі!