Статті

Оголошено результати 1-го туру конкурсу-2023/24 «Завтра.UA»

Оголошено результати 1-го туру конкурсу-2023/24 «Завтра.UA»

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука повідомляє, що 329 студентів українських ЗВО пройшли до другого туру цьогорічного конкурсу. Зі списком переможців можна ознайомитися у розділі Результати 1-го туру конкурсу 2023/24

На наступних етапах конкурсу незалежні фахові експерти оцінять конкурсні роботи студентів, після чого переможці 2-го туру зустрінуться на змаганнях (онлайн), щоб під час роботи в команді продемонструвати особистісні компетенції.

Результати другого туру конкурсу будуть розміщені у розділі «Конкурс» на сайті програми у другій половині березня 2024 року. Проведення змагань третього туру планується у квітні 2024 року. Цьогорічних стипендіатів буде визначено у травні-червні за сумою балів, отриманих у трьох турах. У червні переможців буде прийнято до спільноти стипендіатів програми.

Стипендіати протягом року отримують щомісячну стипендію розміром 3727 гривень,  беруть участь у зустрічах Ялтинської європейської стратегії, публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури, долучаються до проєктів Фонду Віктора Пінчука та PinchukArtCentre.

У Конкурсі-2023/24 взяв участь 341 студент із 91 українського ЗВО.

Через порушення Умов проведення Конкурсу-2023/24 12 заявок конкурсантів було відхилено.

Слідкуйте за перебігом конкурсу в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці програми та у групі конкурсантів, а також на офіційному сайті програми.

Програма «Завтра.UA» вітає всіх учасників, хто перейшов до другого туру конкурсу!

закрити