14 /Лис
2019

Школа IT професіоналів «ProfIT»

Соціальний освітній проект, спрямований на підвищення рівня освіти та забезпечення відповідності вимогам сучасного ринку студентів IT-спеціальностей, а також працівників-початківців сфери IT. Учасники заходів ProfIT мають можливість перейняти досвід провідних IT-фахівців, дізнатися про новітні тренди IT-індустрії, а також познайомитися з актуальними технологіями. За чотири роки існування проекту проведено близько 200 відкритих освітніх заходів, які відвідало понад 8 000 чоловік.

16 /Жов
2018

UniExo

Унікальний роботизований екзоскелет, який дає можливість людям з інвалідністю повноцінно пересуватися без сторонньої допомоги. Пристрій можна застосовувати як для реабілітації після переломів, так і для реабілітації паралізованої людини. На сьогодні створено три прототипи екзоскелета. Початок проекту 2014 р.

16 /Жов
2018

Petiole

Мобільний додаток, що дозволяє вимірювати площу поверхні листя всього в один клік і зберігати отримані дані з метою вирощування різних агрокультур. Petiole допомагає стежити за динамікою росту рослин. Аналізуючи отримані дані «смарт-трекер» визначає реакцію рослин на різні фактори, включаючи погоду, добрива та ін. Стартап з'явився в жовтні 2014 року. Ідея виникла в той момент, коли одному з співзасновників проекту, В'ячеславу Бикову, було необхідно виміряти площу каштанового листа для одного із досліджень. Тоді виявилося, що цей процес дуже трудомісткий і вимагає багато часу. А от камера мобільного телефону цілком може впоратися з подібним завданням за секунди. Потрапив в Топ-20 найяскравіших ідей 2015 року за версією американського бізнес-телеканалу CNBC.

16 /Жов
2018

Checkiant

Checkiant – це молодий стартап, який допоможе вам відстежувати свій час і доходи. Програма допомагає організувати графік, складати план та відслідковувати виконання завдань. Юра вирішив впровадити систему тайм-трекінгу в веб-студії, де він працює. Не знайшовши відповідного варіанту, він за кілька вечорів винайшов велосипед і створив невеликий тайм-трекер. А трохи пізніше запропонував цей велосипед переробити в ракету під назвою Checkiant. Додаток запустили у червені 2017р. Сервіс платний, але існує обмежена безкоштовна версія.

закрити