Статті

Фонд Віктора Пінчука починає новий пошук найталановитіших студентів України

З 1-го жовтня 2010 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає п’ятий конкурсний добір учасників Стипендіальної програми «Завтра.UA» – загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді. Прийом документів та on-line реєстрацію буде відкрито на сайті програми www.zavtra.in.ua з 1 по 31 жовтня 2010 року.

Згідно з регламентом, участь в конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Конкурсантам надана можливість подавати документи до участі як через повноважних представників з контактів з Програмою у своїх навчальних закладах, так і самостійно в режимі on-line.

Переможці конкурсу, ставши стипендіатами, окрім щомісячної стипендії розміром 942 грн протягом року, отримують від Фонду підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер; залучаються до участі у спільних соціальних проектах; беруть участь в зустрічах з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури тощо.

На сьогодні Програма охоплює всі регіони України, а кількість вищих навчальних закладів, що стали партнерами «Завтра.UA» за чотири роки існування, збільшилась з 11 до 67. За цей час стипендіатами Програми стали понад 1 100 осіб.

Головна мета Програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

З часу створення програми стипендіати мали нагоду стати учасниками цікавих проектів, таких як 1-й український інтелектуальний молодіжний Форум “Завтра: Світ, Україна, Я”, спеціальним гостем якого став сьомий Генеральний секретар ООН Кофі Аннан; 5-й саміт Ялтинської європейської стратегії (YES), під час якого стипендіати зустрічались з Тоні Блером, Домініком Строс-Каном, Александром Квасьнєвським; публічні зустрічі з такими особистостями як Хав’єр Солана, Строуб Телботт, Йошка Фішер, Хілларі Клінтон. Розроблені студентами соціальні проекти успішно реалізовувались за підтримки Фонду Віктора Пінчука, зокрема, проект «Заповідник» (благоустрій та облаштування природних заповідників та історико-культурних комплексів України), «Всеукраїнська аграрна літня школа» (програма навчальних курсів та практичних занять для студентів-аграріїв), «Мистецька Майстерня» (проведення майстер класів для дітей з різних видів народного мистецтва) та низка інших ініціатив з культурного виховання, пропагування здорового способу життя, розвитку інтерактивних комунікацій тощо. Учасники програми в якості волонтерів також залучались до роботи на концертах сера Елтона Джона, сера Пола МакКартні у Києві та гурту «The Queen+Paul Rodgers» у Харкові.

закрити