Статті

Фонд Віктора Пінчука визначив переможців 6-го щорічного загальнонаціонального конкурсу Стипендіальної Програми «Завтра.UA»

Фонд Віктора Пінчука визначив 320 переможців 6-го загальнонаціонального конкурсу Стипендіальної Програми «Завтра.UA». Цього року до участі в конкурсі долучились 1859 студентів з понад 100 вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації зі всіх регіонів України. Детальну інформацію щодо результатів цьогорічного конкурсного добору можна дізнатись на сайті програми «Завтра.UA» zavtra.in.ua

Протягом року усі переможці одержуватимуть щомісячну стипендію розміром 942 гривні, а також матимуть можливість отримати від Фонду Віктора Пінчука підтримку індивідуальних науково-дослідницьких та соціально-економічних ініціатив; долучатимуться до реалізації соціальних проектів Фонду; братимуть участь у зустрічах з провідними представниками політики, бізнесу, культури тощо.

Згідно з регламентом у конкурсі могли взяти участь студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Документи та on-line заявки протягом місяця приймались на сайті програми «Завтра.UA». При визначенні переможців враховувались високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Всі переможціконкурсу візьмуть участь у роботі 5-ого Молодіжного форуму Стипендіальної програми «Завтра.UA», що відбудеться 12-14 травня 2012 року в Києві. Одними із головних задач Форуму є створення мережі соціально відповідальної молоді, що об’єднує найкращих студентів України, стимулювання їх громадської активності та залучення талановитих молодих українців до соціальних ініціатив, спрямованих на розвиток країни та суспільства.

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки
талановитої молоді в Україні.

Подати заявку
закрити