Статті

Відомий фізик доктор Мічіо Каку стане спеціальним гостем 6-го Молодіжного форуму стипендіальної програми «Завтра.UA: Від ідеї до дії» Фонду Віктора Пінчука

Також в рамках проекту «Публічні лекції Фонду Віктора Пінчука» 27 травня доктор Мічіо Каку прочитає українським студентам лекцію на тему «Фізика майбутнього», в якій розкриє своє бачення розвитку майбутнього нашого суспільства.

Мічіо Каку (Michio Kaku), відомий фізик-теоретик, футуролог, автор низки науково-популярних бестселерів, активний популяризатор науки та ведучий програм на каналах Discovery, BBC, Science Channelна запрошення Фонду Віктора Пінчука вперше відвідає Україну з 24 по 27 травня.

Доктор Мічіо Каку стане спеціальним гостем 6-го Молодіжного Форуму стипендіальної програми «Завтра.UА: «Від ідеї до дії», який відбудеться в Києві 25-27 травня. Відомий науковець зустрінеться зі стипендіатами програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та візьме участь в урочистій церемонії нагородження Форуму, яка відбудеться в понеділок, 27 травня.

Також 27 травня, в рамках проекту «Публічні лекції Фонду Віктора Пінчука», доктор Мічіо Каку виступить перед українськими студентами та стипендіатами програми «Завтра.UA» з лекцією на тему «Фізика майбутнього». Місце проведення: Культурно-мистецький центр Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Актова зала, 3 поверх, (вул. Іллінська, 9).

Фонд Віктора Пінчука запрошує всіх студентів, старшокласників та молодих фахівців прослухати лекцію доктора Каку та задати йому питання. Реєстрація відкрита на сторінці Фонду Віктора Пінчука у Facebook: www.facebook.com/VictorPinchukFoundation

Доктор Мічіо Каку, один з авторів теорії струн та відомий футуролог, поділиться з українською молоддю прогнозами на майбутнє у різних сферах науки та медицини, а також розповість про те, як надалі технічний прогрес впливатиме на суспільство. Мета кожної його книги, публікації чи виступу – донести до аудиторії складні наукові теорії та закони всесвіту доступною та цікавою мовою. Лекція «Фізика майбутнього» буде основана на останній однойменній книзі доктора Каку, в якій автор представив своє приголомшливе та провокаційне бачення майбутнього.

закрити