Статті

В Києві завершив роботу 6-й Молодіжний форум стипендіальної програми «Завтра.UA: Від ідеї до дії» Фонду Віктора Пінчука

25–27 травня Фонд Віктора Пінчука провів в Києві 6-й Щорічний молодіжний Форум стипендіальної програми «Завтра.UA: Від ідеї до дії» («From Idea to Action»). Учасниками форуму традиційно стали переможці щорічного загальнонаціонального конкурсу програми – понад 300 студентів, відібрані експертною комісією за результатами цьогорічного конкурсу з близько 1900 кандидатів з усієї України.

Одним з головних завдань цьогорічного Форуму, який пройшов під темою «Від ідеї до дії», було стимулювати талановиту молодь генерувати власні ідеї та втілювати їх у життя. Впродовж трьох днів роботи Форуму стипендіати програми «Завтра.UA» мали змогу випробувати на практиці механізми створення стартапів, перевірити власні ідеї на життєздатність, а також довести їх до стадії бізнес-моделі та прототипу. Партнером цьогорічного Форуму виступив проект EastLabs – київський стартап акселератор, що шукає амбітні проекти в сфері ІТ, надає їм інвестиції, офіс, менторську підтримку, а також допомагає з пошуком інвестора на наступному етапі.

Спеціальним гостем Форуму став Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов, який взяв участь у церемонії нагородження. Він виступив з промовою перед стипендіатами та вручив нагороду команді, чий проект за результатами голосування Великого Журі став переможцем Форуму.

Сергій Арбузов, Перший віце-прем’єр-міністр України: «Це свято майбутнього нашої країни. Ви молоді, талановиті, ви – наше майбутнє. Такі ініціативи дуже важливі для нашої країни і я хочу запевнити, що уряд зробить все можливе, щоб їх і надалі підтримувати. Я хочу подякувати вам всім і побажати вам щастя. Не зупиняйтеся на досягнутому!».

Виступаючи з промовою на церемонії нагородження Форуму Віктор Пінчук, засновник програми «Завтра.UA», звернувся до стипендіатів:

«Ідея – це майже все. Нереалізована ідея – це майже нічого. Це дуже важливо розуміти. На ідеї космічного кораблю неможливо полетіти у космос. Ідею комп’ютера неможливо поставити на стіл та користуватися нею. В сучасному світі від задуму до його реалізації повинні проходити лічені миті. І для цього у вас все є».

Також гостем 6-го Форуму став Мічіо Каку, відомий фізик-теоретик, футуролог, автор низки науково-популярних бестселерів, активний популяризатор науки та ведучий програм на каналах Discovery, BBC, Science Channel, який на запрошення Фонду Віктора Пінчука вперше відвідав Україну. Відомий науковець приєднався до привітання переможців Форуму, а також виступив перед молоддю з промовою, в якій дав їм декілька порад:

«Майте таку людину, яка була б для вас взірцем. Думайте та мрійте про велике, будьте амбітними. Не бійтеся помилок, адже вони є ключем до успіху. І, нарешті, ніколи не здавайтеся після першої ж невдачі, тому що винагорода приходить пізніше. Не йдіть короткими стежками. Найкращі цінності, місія, креативність, енергія, молодість – все це є у вас! Ви – наше майбутнє!».

До складу ж Великого Журі, яке у фіналі Форуму визначило команду-переможця, увійшли: засновник програми «Завтра.UA» Віктор Пінчук, cпівзасновник та голова Ради директорів Холдингу емоцій «Інфест» Андрій Худо, віце-прездент Агрохолдінгу «Мрія» Андрій Гута, співзасновник та президент компанії «KM Core» Євген Уткін та народний депутат України, співзасновник EastLabs Ольга Бєлькова.

Серед запрошених менторів, які допомагали командам протягом трьох днів роботи Форуму, були відомі представники бізнесу, громадські діячі та засновники успішних стартапів такі як: директор Google в Україні Дмитро Шоломко, заступник директора МБФ «Відродження» Інна Підлуська, партнер EastLabs Кен Лівер, генеральний директор News Front PR Agency Володимир Дегтярьов, операційний директор Ciclum Роман Хміль та інші. В продовж трьох днів Форуму ментори консультували учасників, виступали перед ними з мінілекціями, а також ділились з ними власним досвідом та своїми секретами успіху.

Фотогалерея події доступна на сайті Фонду Віктора Пінчука pinchukfund.org у розділі «Фото та Відео»

Офіційна сторінка «Завтра.UA» у Facebook: facebook.com/Zavtra.UA

Прес-служба Фонду Віктора Пінчука:

Тел.: + 380 44 494 11 48, факс: + 380 44 494 11 49., e-mail: [email protected]

закрити