Статті

25 жовтня Фонд Віктора Пінчука завершив прийом заявок на 8-й щорічний конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

25-го жовтня Фонд Віктора Пінчука завершив прийом заявок на восьмий конкурсний добір учасників стипендіальної програми  «Завтра.UA» – загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді. Прийом документів та on-line реєстрація тривали на сайті програми zavtra.in.ua з 1 по 25 жовтня 2013 року.

До участі у відкритому всеукраїнському конкурсі приймались заявки від всіх студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Наступними етапами конкурсу програми стануть розгляд фаховими експертами конкурсних робіт студентів та проведення очних одноденних змагань у декількох містах України, які відбудуться на базі ВНЗ – партнерів програми. Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись  в розділі Конкурс.

Протягoм року всі переможці конкурсу отримуватимуть від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 942 грн. та залучатимуться до участі у спільних соціальних проектах з фінансовою та організаційною підтримкою Фонду. Фонд також надаватиме різносторонню підтримку індивідуальних ініціатив стипендіатів, що матимуть творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер.

Крім того, переможці конкурсу  візьмуть участь у роботі 7-ого Молодіжного форуму стипендіальної програми «Завтра.UA», що відбудеться у травні 2014 року в Києві. Одними із головних задач форуму є створення мережі соціально відповідальної молоді, що об’єднує найкращих студентів України, стимулювання їх громадської активності та залучення талановитих молодих українців до соціальних ініціатив, спрямованих на розвиток країни та суспільства.

За 7 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад  2000 студентів. На сьогодні програма охопила ВНЗ з усіх регіонів України, а 84 заклади стали її офіційними партнерами.

Головна мета Фонду Віктора Пінчука в рамках реалізації програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Програма «Завтра.UA» спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Детальніше про стипендіальну програму «Завтра.UA» та умови участі у конкурсі на сайті zavtra.in.ua, а також на офіційній сторінці програми у Facebook facebook.com/Zavtra.UA

закрити