7-18 вересня стипендіати «Завтра.UA» стали учасниками масштабного технологічного фестивалю Interpipe TechFest в Дніпрі. На одній локації поряд з найновішими технологіями, стартаперами, бізнес інкубаторами та розробниками космічних технологій, з власними проектами виступили стипендіати Завтра.UA – Віталій Мочарський(Petiole), Андрій Длужевський (Braille-Device), Вікторія Гайдар (Eco-Box), Дмитро Кривий (CСlipce). За посиланням можна переглянути виступ команди:
https://www.youtube.com/watch?v=M1_F9p1gLVA&feature=youtu.be&t=18296
![14359872_1733740726875188_509819015_o.png 14359872_1733740726875188_509819015_o.png](/upload/medialibrary/3d2/3d28a4ca4616e5be52d1d9d9c9e6794f.png)
![14359872_1733740726875188_509819015_o+.png 14359872_1733740726875188_509819015_o+.png](/upload/medialibrary/21c/21c39e122d8001d04c6ec344e4a2730a.png)
![14408375_626683624176940983419727_o.jpg 14408375_626683624176940983419727_o.jpg](/upload/medialibrary/27c/27c297f2948dcab9a77f53c8243147cb.jpg)