Конкурс

Оголошено результати 1-го туру конкурсу-2017/18 «Завтра.UA»

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука повідомляє, що за результатами першого туру конкурсу-2017/2018 до 2-го туру потрапили 603 студенти з 653 конкурсантів. Зі списком переможців можна ознайомитися у розділі Результати 1 туру конкурсу-2017/18.

На наступних етапах конкурсного добору незалежні експерти оцінять наукові роботи студентів, після чого учасники зустрінуться у Києві, щоб під час роботи в команді продемонструвати особистісні компетенції.

Результати другого туру конкурсу будуть розміщені у розділі «Конкурс» на сайті програми в середині березня 2018 року. Проведення зустрічей в рамках третього туру планується з 26 березня по 6 квітня 2018 року. Цьогорічних стипендіатів буде визначено у травні за сумою балів, отриманих у трьох турах. У червні відбудеться Форум «Завтра.UA», на якому переможців буде урочисто прийнято до спільноти стипендіатів програми.

Стипендіати протягом року отримують щомісячну стипендію розміром 1677 гривень, відвідують щорічний Молодіжний форум «Завтра.UA», беруть участь у зустрічах Ялтинської європейської стратегії, публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури, долучаються до проектів Фонду Віктора Пінчука та PinchukArtCentre.

У конкурсі-2017/18 взяли участь 653 студента з 95 ВНЗ України. Через порушення Умов проведення Конкурсу-2017/18 14 заявок було відхилено, тому до рейтингу увійшло 639 аплікантів.

Слідкуйте за перебігом конкурсу в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці програми та у групі конкурсантів, а також на офіційному сайті програми.

Програма «Завтра.UA» вітає всіх учасників, хто перейшов до другого туру конкурсу!

закрити