2010 рік відзначився високою громадською активність стипендіатів Програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти не лише продовжили реалізацію вже існуючих соціальних проектів, серед яких: «Заповідник-2010» і «Всеукраїнська аграрна літня школа-2010», але й провели перші заходи в рамках шести нових проектів, а саме: «Вишневий сад», «Мистецька Майстерня», «Здорове.UA», «Завтра-Вебінар», «Дитина з місяця» та «3 С». Загалом за рік студенти взяли участь у більш ніж 20 проектах.
Більшість нових проектів було розроблено на 3-му Молодіжному форумі програми «Завтра.UA» в травні 2010 року. В результаті роботи Форуму стипендіати під керівництвом професійних тренерів, представників бізнесу та громадських організацій, а також учасників проекту Aspen-Україна розробили понад 20 соціальних проектів в галузі культури, освіти, екології, охорони здоров’я, захисту прав людини та інших, три з яких отримали організаційну та фінансову підтримку Фонду Віктора Пінчука.
Першим проектом, реалізованим у 2010 році, став проект «Вишневий сад», в рамках якого студенти-стипендіати Східноукраїнського університету ім. В.Даля навесні висадили понад 100 саджанців вишні на Луганщині.
В червні стартував соціальний проект «Завтра-Вебінар», в рамках якого було проведено два онлайн-семінара – «Ефективне управління власним часом» та «Соціальний інтелект: що це таке і чому це важливо для досягнення своєї мети».
Також, влітку 2010 року відбувся перший тренінг-семінар проекту «3 С» (Спільнота Свідомого Спілкування). Ініціаторами розробки проекту стали випускники семінару «Відповідальне Лідерство» проекту «Aspen-Україна», мета якого – формування середовища для ефективної комунікації українських лідерів, що реалізується Фондом Віктора Пінчука у співпраці з Інститутом ASPEN (США), МФ «Відродження» та випускниками попередніх семінарів «Aspen-Україна». Проект «3 С» був доопрацьований разом із стипендіатами на 3-му Молодіжному форумі програми «Завтра.UA».
Перший тренінг-семінар було побудовано на аспеновській методиці – читанні ключових філософських текстів та на засадах безконфліктних дискусій обговоренні піднятих в них питань.
Стипендіати успішно працюють і залучаються до соціальних та творчих проектів, серед яких: Innohunters (перша українська біржа інновацій, де студенти пропонують свої винаходи), молодіжний фестиваль аматорського кіно «РАНОК», соціальна наукова мережа Scientific Social Community, інформаційний проект PRoZavtra та ГІД, проект «Дитина з Місяця» (мета якого – формування толерантного відношення молоді до людей з обмеженими можливостями), «Права для всіх», «Мами з ВО», «Добре Серце», «Наше завтра» та інші.
Крім того, протягом 2010 року стипендіати мали змогу зустрітися та поспілкуватися з відомими особистостями такими, як: Хав’єр Солана, Строуб Телботт, Йошка Фішер, Білл та Хіларі Клінтон, професор права Гарвардського університету Джонатан Зіттрейн, а також побували на 7-й Ялтинській щорічній зустрічі (YES).