14 /Лис
2019

Школа IT професіоналів «ProfIT»

Соціальний освітній проект, спрямований на підвищення рівня освіти та забезпечення відповідності вимогам сучасного ринку студентів IT-спеціальностей, а також працівників-початківців сфери IT. Учасники заходів ProfIT мають можливість перейняти досвід провідних IT-фахівців, дізнатися про новітні тренди IT-індустрії, а також познайомитися з актуальними технологіями. За чотири роки існування проекту проведено близько 200 відкритих освітніх заходів, які відвідало понад 8 000 чоловік.

16 /Жов
2018

Диплом за 180 секунд

Освітня ініціатива, яка передбачає проведення тренінгів, вебінарів та конкурсів для студентів і молодих науковців. Заходи направлені на вдосконалення навичок презентації проектів та розвиток вмінь просування наукових та бізнес ідеї. У 2016 році за підтримки програми «Завтра.UA» реалізовано пілотний проект у Національному гірничому університеті (Дніпро). Учасниками проекту стали студенти та випускники ВНЗ Дніпра.

16 /Жов
2018

Checkiant

Checkiant – це молодий стартап, який допоможе вам відстежувати свій час і доходи. Програма допомагає організувати графік, складати план та відслідковувати виконання завдань. Юра вирішив впровадити систему тайм-трекінгу в веб-студії, де він працює. Не знайшовши відповідного варіанту, він за кілька вечорів винайшов велосипед і створив невеликий тайм-трекер. А трохи пізніше запропонував цей велосипед переробити в ракету під назвою Checkiant. Додаток запустили у червені 2017р. Сервіс платний, але існує обмежена безкоштовна версія.

Медіазаписи
Всі
закрити