19 /Лип
2023

ASKEP.net

Медична інформаційна система, яка надає комплексні рішення для автоматизації медичних центрів. «ASKEP.NET» - одна із небагатьох систем на ринку, яка відтворює повноцінний документообіг в медичній установі, відповідає стандартам Національної служби здоров'я України, HL7 протоколу та працює із DICOM форматом. Проєкт реалізує національну програму цифрової трансформації системи охорони здоров'я в якості медичної інформаційної системи, яка спеціалізується на медичному програмному забезпеченні та надає комплексні рішення для автоматизації медичних центрів, як державного так і комерційного сегменту. Рішення, які система розробляє, радикально скорочують паперову роботу в медичних закладах та проходять цикл рандомізованих досліджень, для забезпечення максимальних потреб користувачів.

19 /Лип
2023

3D-принтер для медиків

Електронний додаток, що за допомогою доповненої реальності дозволяє на муляжах кісток вивчати судини, нерви та анатомічні утворення. Такий додаток дуже важливий, зокрема, для України, та розвитку світової медицини загалом. Проєкт вже досяг успіхів на сьогоднішній день та взяв участь у багатьох конференціях, з’їздах та заходах всеукраїнського та міжнародного масштабів. Тому його винахідник продовжує удосконолювати та розвивати додаток та його можливості.

19 /Лип
2023

FiveSaveLife

Інформаційно-волонтерського проєкт з соціально важливих питань, що тісно пов’язані з інсультним захворюванням та своєчасним виявленням інсульту задля мінімізації його наслідків для здоров’я хворого. Метою його є доносити до людей, особливо до молоді, інформацію про симптоми захворювання інсульту та важливості виклику швидкої та надання першої допомоги людині в перші 4,5 години. Команда ініціативи активно розповідає про це під час флешмобів у соціальних мережах та організованих ними заходів, проводить тренінги з надання першої медичної допомоги та домедичної допомоги для цивільних про те, як надати допомогу пораненим в умовах бойових дій на основі військового протоколу ТССС, про зупинку масивних кровотеч, накладання турнікету та тампонування на муляжах та інше необхідне наразі для збереження людського життя.

19 /Лип
2023

#повірУсебе

мотиваційний соціальний ролик, мета якого змінити ставлення суспільства до людей з інвалідністю/ тяжкими діагнозами, зруйнувати стереотип про «модель жертви», надихнути їх повірити у власні сили, бути активними та змотивованими на успіх. Це збірка реальних історій молодих людей, які мають інвалідність/тяжкі діагнози, але досягають успіху попри усі складнощі з якими стикаються кожного дня. Дуже часто ми бачимо, як наше суспільство зневажливо ставиться до таких людей. Тому, мотивуючий ролик «#повірУсебе» про нереальні випадки, дії абсолютно реальних людей, які кожного разу «падаючи підіймаються з колін» і продовжують свою справу. Він про силу духу, мотивацію, прагнення рухатися тільки вперед. Це гарний надихаючий приклад для тих, хто змирився зі своєю недугою, з обмеженим способом життя і для нашого суспільства, щоб підняти їх рівень толерантності та зламати стереотип про людину з інвалідністю у 21 столітті.

14 /Лис
2019

Food&Diabetes

Соціальний проект, спрямований на надання інформації про харчову та енергетичну цінності, а також ХЕ (хлібних одиниць) страв у закладах громадського харчування. Мета проекту – створення адаптованих меню, яке є необхідними для контролю щоденного раціону харчування людей з цукровим діабетом та іншими хворобами. У 2017 році за підтримки програми «Завтра.UA» реалізовано пілотний проект у 18 закладах громадського харчування: 2 кафе мережі «MIRA CAFE», 11 ресторанах мережі «Salateira», 4 закладах мережі кафе-бістро «MarketPlaza» та кафе «Хармс». Наразі проект також реалізується у кафетерії телеканалу ICTV.

16 /Жов
2018

UniExo

Унікальний роботизований екзоскелет, який дає можливість людям з інвалідністю повноцінно пересуватися без сторонньої допомоги. Пристрій можна застосовувати як для реабілітації після переломів, так і для реабілітації паралізованої людини. На сьогодні створено три прототипи екзоскелета. Початок проекту 2014 р.

закрити