Статті

1 жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочинає 7-й щорічний конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA»

1-го жовтня 2012 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає вже сьомий конкурсний добір учасників Стипендіальної програми «Завтра.UA» – загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді. Прийом документів та on-line реєстрація на сайті програми www.zavtra.in.ua триватимуть до 25 жовтня 2012 року.

Участь у відкритому всеукраїнському конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

За 6 років існування Програми «Завтра.UA» стипендіатами стали понад 1 700 студентів. На сьогодні програма охопила ВНЗ з усіх регіонів України, а 77 закладів стали її офіційними партнерами.

Головна мета Фонду Віктора Пінчука в рамках реалізації програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Програма «Завтра.UA» спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Стипендіати «Завтра.UA» отримують від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 942 грн. протягом року та залучаються до участі у спільних соціальних проектах з фінансовою та організаційною підтримкою Фонду. Фонд також надає різносторонню підтримку індивідуальних ініціатив стипендіатів, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер.

Також стипендіати відвідують щорічний Молодіжний форум «Завтра.UA», що проходить у Києві, беруть участь в Ялтинських щорічних зустрічах YES, публічних лекціях
Фонду Віктора Пінчука, долучаються до проектів Фонду та PinchukArtCentre, завдяки чому мають змогу особисто зустрітися та поспілкуватися з глобальними лідерами, інноваторами, провідними представниками політики, бізнесу та культури.

З часу створення програми стипендіати мали змогу зустрітися з такими видатними особистостями, як 42-й президент США Білл Клінтон, президент Ізраїлю Шимон Перес, прем’єр-міністр Великобританії (1997-2007) Тоні Блер, Прем’єр-міністр Великобританії (2007-2010) Гордон Браун, 65-й Державний Секретар США Колін Пауелл, директор-розпорядник Міжнародного Валютного Фонду (2007-2011) Домінік Стросс-Кан, сьомий Генеральний секретар ООН (1997-2006) Кофі Аннан, лауреат Нобелівської премії миру 2006 року Мухаммед Юнус, засновник і голова Virgin Group Річард Бренсон та інші.

Детальніше про стипендіальну програму «Завтра.UA» та умови участі у конкурсі на сайті zavtra.in.ua, а також на офіційній сторінці програми у Facebook facebook.com/Zavtra.UA

Прийом документів та on-line реєстрація триватиме з 1 по 25 жовтня 2012 року на сайті програми www.zavtra.in.ua

закрити