YOU Camp

Програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та Фундація Coca-Cola оголошують конкурс на участь у 3-у літньому таборі “YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity”

Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» за підтримки Фундації Coca-Cola оголошує конкурс на участь у 3-у літньому таборі “YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity” серед українських студентів 1-6 курсів. Буде обрано 100 студентів, 50 – із тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 – із університетів інших регіонів, які зберуться разом для розробки проектів, спрямованих на сталий економічний, соціальний та екологічний розвиток громад.

Табір проходитиме з 16 до 20 липня 2019 року. Для участі необхідно до 25 червня 2019 року заповнити заявку.

YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів, отримати менторську підтримку від експертів різних галузей, допоможе встановити нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості.

Студенти займатимуться розробкою проектів у таких сферах, як екологія (ефективне використання водних ресурсів; утилізація сміття; зелена енергетика та енергетична ефективність; соціальні еко-ініціативи), гендерна рівність та забезпечення прав і можливостей для жінок (подолання гендерної нерівності на робочих місцях; заохочення жінок до участі в політичному житті та лідерства; боротьба з гендерним насильством; відстоювання сексуальних та репродуктивних прав), соціальні інновації та громадянське суспільство (охорона здоров’я; освіта; економіка; громадянське суспільство).

YOU Camp продовжує традицію успішної співпраці Фонду Віктора Пінчука з Фундацією Coca-Cola. У 2013-2015 роках Фондом Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola був організований екологічний табір «Climate Change Camp», під час якого стипендіати програми «Завтра.UA» мали можливість привернути увагу громадськості до екологічних проблем та запропонувати їх рішення. У 2018 році Фундація Coca-Cola підтримала 2-й літній табір YOU Camp.

Метою програми «Завтра.UA» протягом останніх 13 років було створення нового покоління агентів змін: генерації, що має блискучу освіту та фахові вміння, і яка опанувала провідні міжнародні практики та ідеї; генерації, що відчуватиме та думатиме по-іншому, і відповідно буде спроможною зробити вагомий внесок у розбудову країни. Програма працює на виконання місії Фонду Віктора Пінчука з 2006 року, яка полягає у створенні можливостей для нових поколінь стати провідниками змін завтрашнього дня.

закрити